برای گرفتن فال روزانه مربوط به روز تولدتان

لطفا تاریخ تولد خود را انتخاب کنید.

سال:    ماه:    روز:   

متولدین فروردین
از نظر مادی و معنوی باید پیشرفت کرد زلالترین آبها هم اگر در یک جا بمانند بوی تعفن می گیرند چون موج باید پیوسته در حرکت بود تا بتوان خود را به ساحل رساند.

متولدین اردیبهشت
یک دروغ کوچک می تواند فاجعه ای را بدنبال داشته باشد به همین خاطر است که این همه سفارش شده است از دروغ بپرهیزید کسانیکه دروغ جزو عادت های روزانه شان شده باشد از آبی چرک تغذیه می کنند.

متولدین خرداد
ظاهر اشیاء یا آدمها نباید تو را فریب بدهد شاید آن چیزی که جلوی تو برق می زند طلا نباشد تکه آهنی برنزی هم در زیر نور خورشید تابشی فریبنده خواهد داشت.

متولدین تیر
این هفته برای تصمیم گیریهای مهم و حیاتی مناسب خواهد بود فرصتهای کمیابی دست می دهد که باید بتوانی از آنها به بهترین شکلی استفاده کنی از بعضی دوستان باید کمک گرفت و خود را نیرومند ساخت.

متولدین مرداد
اگر هشیاری و پشتکار لازم را داشته باشی از این معرکه موفق خارج خواهی شد به خود اعتماد و اطمینان داشته باش و بدان که با کمک و یاری خداوند می توان گره های بسته فراوانی را یکی پس از دیگری گشود.

متولدین شهریور
این هفته برای تصمیم گیریهای مهم و حیاتی مناسب خواهد بود فرصتهای کمیابی دست می دهد که باید بتوانی از آنها به بهترین شکلی استفاده کنی از بعضی دوستان باید کمک گرفت و خود را نیرومند ساخت.


متولدین مهر
همسر تو دچار شرایطی سخت و دشوار شده است سعی کن بجای انتقاد او را تشویق کنی هر تشویق تو برای او یک نیروی محرکه قوی است در کنار تو او قادر به عبور از هر بحرانی خواهد بود.

متولدین آبان
همچنان بعضی از کارها را در هم بر هم و آشفته است این آشفتگی ذهن تو را پریشان می کند و انرژی تو را پراکنده می سازد باید روی یک کار یا برنامه تمرکز کرد تا بتوان به پیروزی رسید.

متولدین آذر
کار سخت و طاقت فرسا آدمی را از پای در می آورد باید هر از چندگاه به استراحت یا تفریح پرداخت تا انرژی کافی برای ادامه اینکار داشته باشی بزودی خبرهای خوشی می رسد.

متولدین دی
بیهوده می کوشی تا خودت را فریب داده و باور کنی که اینکار درست بود در مورد اعمال خود باید سخت گیر و جدی بود باید عیبها و نقایص کار خود را پیش از آن رفع کرد که دیگران متوجه آنها شوند.

متولدین بهمن
وقتی مسئولیتهای خود را بموقع انجام می دهی احساس رهایی و رستگاری می کنی هیچ لذتی بالاتر از یک نمره بیست نیست باید در کار و زندگی بدنبال نمره ای باشی که کام تو را شیرین کند.

متولدین اسفند
شهامت یکی از دوستان ستودنی است باید او را تشویق کرد و از کوشش او درس گرفت یأس و نومیدی را از خود دور کن تا قلب تو پر از نور و روشنایی شود قلبی که سرشار از امید باشد دلیر می گردد.

 

 

 

 


فال روز متولدین فروردین:
  شما دوست دارید کاری را به روش خودتان انجام دهید، اما لازم است که یکی از همکاران هم به کمک شما بیاید. برای اینکه شما در بعضی از زمینه‌ها مهارت ندارید و این شخص از این توانایی‌ها برخوردار است و می‌تواند کمکتان کند. یا شاید شما می‌خواهید اقدام به کاری شراکتی بکنید و به فردی نیاز دارید که با شما همراهی کند. هر کدام از این کارها را بخواهید انجام دهید باید حواستان را جمع کنید، چرا که فرد دیگر بیشتر از شما تلاش نخواهد کرد و یا بیشتر از شما سرمایه گذاری نخواهد کرد و ممکن است نتایج حاصل باعث رضایت شما نشود.فال روز متولدین اردیبهشت:
 ظاهراً اطرافیانتان و حتی دوستان صمیمی ‌و همکارانتان امروز دور و بر شما را خالی کرده و همین موضوع شما را ترغیب می‌کند که حتی بیشتر از قبل روی توانایی‌هایتان تمرکز کنید. شما دوست ندارید یک آدم معمولی باشید، بنابراین می‌توانید بیشتر از قبل فعالیت کرده و تلاش کنید که راه خود را بروید. حواستان باشد وقتی که مشکلی وجود ندارد، شما مشکل درست نکنید، برای اینکه اگر یک بار دیگران را ناراحت کنید دیگر نمی‌توانید به این راحتی آنها را تسکین داده و آرامش رفته را بازگردانید..


فال روز متولدین خرداد:
 اگر در نظر دارید در رژیم غذایی خود تغییراتی بدهید، مطمئن شوید که برای این کار دلیل منطقی دارید. اگر به خاطر اینکه فردی را تحت تاثیر قرار دهید می‌خواهید شکر را از رژیم غذایی تان حذف کرده و یا به تمرینات بدنی خود اضافه کنید، احتمالاً این کارها زیاد تداوم نخواهد داشت. هم اکنون تنها دلیل منطقی برای تغییر برنامه می‌تواند فقط و فقط حفظ سلامتی تان باشد و نه چیز دیگرفال روز متولدین تیر:
 شما امروز سعی می‌کنید موضوعی را از دیگران مخفی کنید، اما ممکن است علی رغم تمام تلاش‌های شما این موضوع فاش شود. به جای اینکه سعی کنید از خودتان یا افراد دیگر محافظت کنید، به اوضاع و شرایط نامساعدی که پیش آمده نگاه کرده و فکر کنید ببینید چرا مجبورید مواظب حرف‌هایی که می‌زنید باشید. وقتی که شما هیچ چیزی را از دیگران پنهان نکنید، مطمئناً شادتر خواهید بود.فال روز متولدین مرداد:
  شما احساس می‌کنید ناچارید کارهایی را انجام دهید که این کارها در واقع اصلاً وظیفه شما نیست. اما شما نمی‌توانید بدون اینکه مشکلی درست شود اقدامی ‌بکنید. حتی اگر فکر می‌کنید با شما غیر منصفانه رفتار می‌شود بهتر است فعلاً کاری نکنید. پس سعی کنید کارهایی را انجام دهید که مجبور نشوید در مقابل دیگران مقاومت کنید، شما بعدها برای حل کردن این مشکل وقت کافی خواهید داشت.فال روز متولدین شهریور:
 شما می‌دانید که چیزی در زندگی‌تان تغییر کرده است و شما مجبورید بر خلاف قانون و منطق برنامه ریزی کرده و نقشه بکشید. شما مجبورید از توانایی‌های جسمانی خود استفاده کنید، اما نباید آن را صرف کارهای پوچ و بی فایده بکنید. داشتن انضباط فردی و شخصی اکنون برای شما لازم و واجب است و فعالیت‌های منظم روزانه شما را برای آینده‌ای خوب آماده می‌کند.فال روز متولدین مهر:
 سیاره بخت شما یعنی ونوس امروز از سوی اورانوس تکان دهنده زنگ بیدار باش دریافت خواهد کرد! بنابراین شما چشم‌هایتان را به روی چیزهایی که درست جلوی رویتان قرار دارند باز خواهید کرد. همچنین قلب شما را به روی حوادث عاطفی خواهد گشود و شما با آغوش باز این وقایع عشقی را می‌پذیرید. آزاد بودن از قیود و سنت‌ها معمولا مورد پسند شما نیست، اما امروز قادرید استقلال و فرد گرایی خود را به خوبی نشان دهید.فال روز متولدین آبان:
 با وجود اینکه امروز شما می‌توانید به اندازه کافی باهوش باشید تا برای مشکلات زیادی که دارید راه حلی پیدا کنید مایل نیستید که قبل از موقع سیاست‌های خود را با دیگران در میان بگذارید. به جای رهبری کردن یک رژه با شکوه بهتر است که کار خود را شروع و انچه که لازم است را انجام دهید تا به اهداف خود برسید. اگر موفق شدید بعدا می‌توانید درباره روش تان با دیگران صحبت کنید به جای اینکه وقتی هنوز مطمئن نیستید که کارتان درست است یا نه در رابطه با آن صحبت کنید.فال روز متولدین آذر:
شما احساس می‌کنید امروز یک نفر سر راه شما قرار گرفته و مزاحم کارتان شده است. اگر شما می‌خواهید به تنهایی کاری را انجام بدهید لازم است با یکی از دوستان نزدیکتان یا فردی که فکر می‌کنید مانع کارتان شده و یا حتی افرادی که ظاهراً کاری به کارتان ندارند مبارزه کنید. سعی نکنید انتخاب‌های خود را برای افراد دیگر توجه کنید؛ فقط به آنها بفهمانید که این انتخابها شخصی نیستند. شما باید حین انجام دادن کارهایتان مهربان و خوش برخورد باشید، ولی لزومی ‌ندارد به خاطر میل شخصی آنها کاری انجام دهید.فال روز متولدین دی:
 محیط پیرامون شما امروز خیلی بی نظم و ترتیب شده است و امکان دارد این اتفاق شما را از برنامه‌هایی که برای خود ترتیب داده بودید دور کند. اطرافیان شما ظاهراً امروز نسبت به همیشه سرشان شلوغ‌تر است و انگار این موضوع مسری شده است! شما کارهای خیلی زیادی پیش روی خود دارید که انجام دادن تمام آنها از توانایی‌تان خارج است. پس قبل از اینکه از پا بیفتید، کارهایی که ملزم به اجام دادنشان هستید و تعهد داده اید را دراولویت قرار دهید.

 

فال روز متولدین بهمن:
 در شرایط احساسی اخیر یاد آوری خاطرات دوران کودکی می‌تواند بر پیچیدگی اوضاع بیفزاید. اتفاقاتی که رخ داده شما را آشفته کرده است و دیگر نمی‌توانید به راحتی به حس‌های خود اطمینان کنید. از طرف دیگر اگر شما بتوانید آرزوها و نیازهای خود را کنترل کنید، قادر خواهید بود به دوران گذشته برگردید و در موقعیتی مناسب ترس‌ها و خیالات خود را با کسی که دوستش دارید در میان بگذارید.فال روز متولدین اسفند:
امروز در مورد مسائل مالی تصمیم گرفتن برایتان کار راحتی نیست، چراکه برای پول خرج کردن محدودیت دارید. زیادی پول خرج کردن به نفعتان نیست، ولی اطرافیان‌تان به اندازه شما حواسشان را جمع نمی‌کنند. اضافه کردن بر مادیات و زرق و برق‌های زندگی یکی از چیزهایی است که باعث شادی انسان می‌شود، ولی اکنون عاقلانه ترین راه این است که به وسیله ابراز وجود کردن با  راه‌های غیر مادی از سخاوتتان دفاع کنید.

fal
برای گرفتن فال حافظ جدید کلیک نمایید

تبلیغات