برای گرفتن فال روزانه مربوط به روز تولدتان

لطفا تاریخ تولد خود را انتخاب کنید.

سال:    ماه:    روز:   

پوزش بابت اشکالات پیش آمده در تغیرات سرور تاریخ 28 فروردین
فال روزانه شما یکشنبه 28 فروردین 90 

فال امروز

فال روزانه شما چهارشنبه 17 آوریل 2011
فال حافظ آنلاین
تعبیر خواب" href="http://www.akairan.com/sleep/">تعبیر خواب


جدیدا فال روزانه شما از زبان حافظ را اضافه نمودیم لطفا نظر دهید کدامیک را بیشتر می پسندید

فال روز متولدین فروردین:
 شما اکنون نمی‌توانی آهسته و یکنواخت حرکت کنی برای اینکه دیگران خواسته‌های سنگینی از شما دارند. آنها حتی شاید فکر کنند که شما می‌خواهید تمام وقتتان را با آنها بگذرانید. حتی اگر شما دوست دشته باشید که در خوشی‌هایشان با آنها همراه باشید، اما ایده انجام دادن این کار از خود عمل جذاب‌تر است. با فعالیت گروه خاصی همراهی نکن، اگر فکر می‌کنی که بعداً از انجام دادن این کار پشیمان خواهی شد.
حافظ:
فرصت شمر طریقه رندی که این نشان   چون راه گنج بر همه کس آشکاره نیست
نگرفت در تو گریه حافظ به هیچ رو   حیران آن دلم که کم از سنگ خاره نیست
تعبیر:در انجام کاری که در پیش داری درنگ و شتاب نکن. عشق و محبت و ایمان به هدف تو را بهتر و زودتر به هدف می رسانند. در امر ازدواج موفق خواهی شد.فال روز متولدین اردیبهشت:
 چیزی را که مدتها به دنبالش بوده اید خیلی به شما نزدیک است. فقط کافی است که به جزئیات توجه کنید و مطمئن شوید که همه چیز سر جای خودش است. همه خیلی تحت تاثیر قدرت شما در کنترل شرایط می شوند و حتی منتقدان شما نیز قبول خواهند کرد که وقتی که هدف خود را روی مسئله ای متمرکز می کنید چیزی نمی تواند شما را از رسیدن به آن باز دارد.
حافظ:
کو جلوه‌ای ز ابروی او تا چو ماه نو    گوی سپهر در خم چوگان زر کشیم
حافظ نه حد ماست چنین لاف‌ها زدن   پای از گلیم خویش چرا بیشتر کشیم
تعبیر:به آنچه که داری قناعت کن و مغرور نباش. به اندازه ی توانایی های خود زندگی کن تا زندگی خود را پریشان نکنی. با خانواده ی خود مهربان باش و از لحظات زندگی بهره ببر. آنان را با آرزوهای بی پایه و اساس خود در رنج و زحمت نینداز.فال روز متولدین خرداد:  
 امروز زیاد متفکر هستید.درمورد نقشه های آینده و روابط دوستی تان فکر می کنید.در حال حاضر ایده های خوبی دارید،بنابراین آنها را یادداشت کنید تا فراموش نکنید.دوست دارید با افراد هم فکرتان صحبت کنید اما اگر فکر می کنید بعضی از افراد دوست دارند که مایوس تان کنند،ایده هایتان را به آنها نگویید.
حافظ:
از سخن چینان ملالت‌ها پدید آمد ولی       گر میان همنشینان ناسزایی رفت رفت
عیب حافظ گو مکن واعظ که رفت از خانقاه   پای آزادی چه بندی گر به جایی رفت رفت
تعبیر:در طریق دوستی و محبت باید سختی ها و ملامت ها را تحمل کرد. راه رسیدن به هدف ناهموار و سخت است. با صبر و شکیبایی همه ی رنج ها و حسرت ها را می توان از بین برد. نباید سعی و تلاش را رها کنی. 


 
فال روز متولدین تیر:
احساس نیرومند و فاتح، در پوششی از رنگهای ارغوانی، سبز و بنفش، براق و درخشان، راه را برایتان میگشاید. واقعیت این است که بیش از اندازه، خود را در اندیشه و تلاش، جمع آوری پول، غرق کرده اید تا جایی که تحصیل و امکان بالقوه موفقیت در آن فراموش شده است.
حافظ:
مرا تا عشق تعلیم سخن کرد        حدیثم نکته هر محفلی بود
مگو دیگر که حافظ نکته‌دان است   که ما دیدیم و محکم جاهلی بود
تعبیر:تنهایی و غم و اندوه را می توانی به شادی تبدیل کنی. با همنشینی با دوستان خوب می توانی راه تازه ای پیش پای خود قرار دهی. عشق و محبت را فراموش نکنفال روز متولدین مرداد:
 
شاید شما دوست داشته باشید که فعالیتهایتان کاهش پیدا کند و آسایش بیشتری داشته باشید، اما برای داشتن روزی آرام و همراه با استراحت باید مدتی صبر کنید. همچنانکه شما در مورد آینده‌تان برنامه‌ریزی می‌کنید تمام احتمالات ممکنی که شما می‌بینید می‌تواند شما را تحریک کند، برای اینکه شما راحت‌تر هستید که با استفاده از یک روش ملموس به تنهایی عمل کنید. صحبت کردن در مورد ترسهایتان می‌تواند یاریتان کند اما کم کردن نگرانی‌هایتان به وسیله ورزش بدنی سالم نیز می‌تواند برایتان سودمند باشد.
حافظ:
خون ما خوردند این کافردلان   ای مسلمانان چه درمان الغیاث
همچو حافظ روز و شب بی خویشتن   گشته‌ام سوزان و گریان الغیاث
تعبیر:بسیار نا امید و مأیوس هستی و آرزو های خود را بر باد رفته می بینی. واقعیت های زندگی را ببین و اسیر احساس خود نباش. هر حادثه و پیشامدی، تجربه ی بزرگی برای آینده ای بهتر است.


 
فال روز متولدین شهریور:

 شاید شما فکر کنید که می‌دانید چه چیز می‌خواهید، اما ممکن است چیزی نباشد که شما واقعاً بدان نیاز داشته باشید. و اگرچه شما این شانس را دارا هستید که به این خواسته هایتان برسید اما تحت هیچ شرایطی نباید شاد بودن را فراموش کنید. علی‌رغم اینکه شاید ناامید باشید، هنوز هم می‌توانید لبخند را بر چهره دیگران بنشانید. ولی به یاد داشته باشید برای پنهان کردن نارضایتی درونی لازم نیست که تظاهر کنید.
حافظ:
کافر مبیناد این غم که دیده‌ست   از قامتت سرو از عارضت ماه
شوق لبت برد از یاد حافظ        درس شبانه ورد سحرگاه
تعبیر:زندگی بر وفق مراد تو می چرخد و به آرزوهای خود می رسی. در امر زندگی کاملاً موفق خواهی بود. از حسودان و ریاکاران دوری کن. نسبت به دیگران مغرور نباش تا نعمت و سعادت تو پایدار و مداوم باشد.فال روز متولدین مهر:
 
 در درون یک متولد این ماه، یک جایی، گوشه ای دست نخورده و نهان وجود دارد. او این مکان را میشناسد، مکانی که گلها به گونه ای عجیب، در دل هم رشد میکنند. گاه میرسد که خاطره این باغچه، او را به خنده میانداز و برخی اوقات هم باعث میشود تا غمناک شده و گریه کند. رویا و واقعیت گاه با فاصله ای حتی کمتر از موی به هم نزدیک هستند. با صبوری و امید، سنگهای به ظاهر بی ارزش ساحل، به زمرد و مروارید تبدیل خواهند شد.
حافظ:
کس ندیده‌ست ز مشک ختن و نافه چین   آن چه من هر سحر از باد صبا می‌بینم
دوستان عیب نظربازی حافظ مکن        که من او را ز محبان شما می‌بینم
تعبیر:اگر ایمان داشته باشی، نا امید و مأیوس نخواهی شد و سختی ها و مشکلات را بهتر تحمل می کنی. راه سعادت و نیک بختی دشوار است اما بالاخره به آن خواهی رسید. ناامید نباش و با گفته های دیگران متزلزل و سست نشو.

فال روز متولدین آبان:
امروز به نظر می رسد که ستارگان بسیار به ذهن شما کمک خواهند کرد. آنها شما را قادر خواهند ساخت که در کارتان پیشرفت کنید و هم چنین زمانی که با افرادی که تا حد زیادی آنها را می شناسید کار یا معامله کنید، کمکتان خواهند کرد. ممکن است اخبار خوبی راجع به پول به شما برسد. مثلاً افزایش حقوق و یا مزایایی که در راهتان پدیدارمی شود.
حافظ:
آتش آن نیست که از شعله او خندد شمع   آتش آن است که در خرمن پروانه زدند
کس چو حافظ نگشاد از رخ اندیشه نقاب   تا سر زلف سخن را به قلم شانه زدند
تعبیر:مشکلی که برایت پیش آمده به زودی برطرف می شود. چشم خود را باز کن و از فرصت ها استفاده کن. بیهوده برای خود گرفتاری و مشکل درست نکن.

 
فال روز متولدین آذر:
 متولد این ماه به طور ذاتی آگاه است، اگر بخواهد، دوباره تعادل جسمانی خود را به دست می آورد، باید زندگی فعال و پر تحرک اش را با استراحت و تفریح مناسب، همراه سازد. به عنوان یک واقعیت و نه از سر خالی نبودن عریضه، گفتنی است ساختار جسمانی شما به عنوان یک مهری از امکان متعادل شدن برخوردار است، اما بدانید هماهنگی ذهن و احساسات، هرگز به سادگی امکان پذیر نخواهد شد.
حافظ:
من این مراد ببینم به خود که نیم شبی   به جای اشک روان در کنار من باشی
من ار چه حافظ شهرم جوی نمی‌ارزم   مگر تو از کرم خویش یار من باشی
تعبیر:با همه ی سعی و تلاش به نتیجه ی دلخواه و مطلوب نرسیده ای. نا امید نباش. بهتر است دوباره به اعمال و رفتار خود با تعمق بیشتری نظر بیندازی تا نواقص و معایب کار را بشناسی و آنها را برطرف سازی. کارها را نیمه تمام رها نکن. تا رسیدن به نتیجه ی دلخواه، دست از تلاش برندار.
  فال روز متولدین دی:
 توان غلبه بر خشم و دل نگرانی های درونی را دارا هستید. قبل از دست زدن به هر اقدامی، لازم است تسلط و اعتماد به نفس از دست رفته را پیدا کنید. ابرهای سیاه در حال گذر است. مشکلات مالی مربوط به شغلی که دارید با کمک یک نهاد اقتصادی مقتدر، رفع و رجوع میشود.
 حافظ:
چندان که زدم لاف کرامات و مقامات   هیچم خبر از هیچ مقامی نفرستاد
حافظ به ادب باش که واخواست نباشد   گر شاه پیامی به غلامی نفرستاد
تعبیر:از شخصی انتظار کمک و یاری داری. نا امید نباش. با جدیت و پشتکار به مقصود خود می رسی. اگر چه مشکلاتی در سر راه تو است اما صبر و تحمل کلید موفقیت است


 
فال روز متولدین بهمن:

 مراقب باشید که زبانتان شما را مغلوب نکند. امروز در مورد عقاید خودتان متعصب هستید و اعتقاد دارید که بیشتر از دیگران می دوانید و نزدیکان تان تنها کسانی هستند که از این موضوع رنج می برند . بنابراین اگر کسی تلافی کرد شما نمی توانید اعتراض کنید چون درست همان کاری را کرده است که شما انجام می دهید
 حافظ:
مطرب چه پرده ساخت که در پرده سماع   بر اهل وجد و حال در های و هو ببست
حافظ هر آن که عشق نورزید و وصل خواست     احرام طوف کعبه دل بی وضو ببست
تعبیر:نسنجیده و بدون اندیشه دست به هیچ کاری نزن زیرا به بن بست خواهی رسید. فریب دوستان ظاهری را خورده ای اما مطمئن باش که با لطف خداوند راه چاره ای برایت باز خواهد شد.


فال روز متولدین اسفند:
قلب شما فلزیست، اما ساخته شده از طلا، یعنی گاه غرور بی اندازه و خود پسندی راه منطق را میبندد. مشکل کنونی، مشکلی که عاطفه و احساس دوست داشتن را به کدورت و دشمنی تبدیل کرده است. با پوشیدن زره و به دست گرفتن سپر و شمشیر، حل نخواهد شد. با شهامت باید مسئولیت خود را بر دوش بگیرید و گام اول آشتی را بر دارید
 حافظ:
ای کبک خوش خرام کجا می‌روی بایست   غره مشو که گربه زاهد نماز کرد
حافظ مکن ملامت رندان که در ازل   ما را خدا ز زهد ریا بی‌نیاز کرد
تعبیر:با ریا و حیله به مقصود نخواهی رسید. سعی کن با مردم بی غل و غش و صادق باشی. حقیقت هرگز پنهان نمی ماند و حیله گر و دروغ گو سرانجام رسوا خواهند شد. دوستان را فریب نده. عشق بی ریای خود را نثار خانواده کن تا به آسایش و اطمینان برسی.

 

 

 

 

fal
برای گرفتن فال حافظ جدید کلیک نمایید

تبلیغات