طرز تهیه ساندویچ شکلات و بیسکوییت

طرز تهیه ساندویچ شکلات و بیسکوییت -آکاطرز تهیه

آکاایران: طرز تهیه ساندویچ شکلات و بیسکوییت


آکاایران: طرز تهیه:


ظرفی 23 تا 33 سانتیمتری رو با فویل میپوشونیم بطوریکه دیواره های ظرفمون هم با فویل پوشیده بشه و مقداری فویل اضافی از کناره های ظرف بیرون باشه.
شیر و مارشمالوها رو توی ماهی تابه بزرگی میریزیم و روی حرارت هم میزنیم تا نرم بشن. سپس از روی حرارت برمیداریم و شکلات رو اضافه کرده، هم میزنیم تا ذوب بشه و بعد بمدت 20 دقیقه توی یخچال میذاریم.
خامه رو تو یه کاسه بزرگ با همزن برقی (دور متوسط) میزنیم تا فرم بگیره. بلافاصله خامه فرم گرفته رو به ترکیب شکلاتیمون اضافه میکنیم و هم میزنیم تا کاملا مخلوط بشه و اثری از سفیدی خامه نمونه.
حالا موادمون رو به ظرفی که از قبل آماده کردیم منتقل میکنیم و با قاشق روی مواد رو صاف میکنیم تا حبابی باقی نمونه. سپس روی ظرف رو میپوشونیم و بمدت حداقل 3 ساعت تو فریزر قرار میدیم.
بعد از اینکه از فریزر بیرون آوردیم از دو طرف فویل گرفته و مخلوط شکلاتی فریز شده رو به سطح مورد نظر برای برش منتقل میکنیم و طوری برش میدیم که 24 مربع داشته باشیم.
برشهای شکلات یخ زده رو بطوریکه در عکس مشاهده میکنید بین بیسکوییتهای دلخواهمون قرار میدیم و به این صورت 12 تا خواهیم داشت.
بنا بر سلیقه خودتون میتونید هر برش شکلات یخ زده رو بین دو بیسکوییت قرار بدید و 24 ساندویچ شکلات و بیسکوییت برای سرو داشته باشید.
لذت ببرید


.

منبع :

بیسکوییت

طرز تهیه ساندویچ شکلات و بیسکوییت
4 (64%) 59 رای