بیسکویت پنیری,نان پنیری,نان صبحانه

بیسکویت پنیری

بیسکویت های پنیر چدار خامه ای

مواد لازم برای 9 بیسکویت 6 سانتی
آرد 2 فنجان
شکر 1 و نیم ق چ
بکینگ پودر 2 ق چ
نمک 1 ق چ
پنیر چدار رنده شده سه چهارم فنجان
خامه 1 و یک چهارم فنجان
 
طرز تهیه : در این مقاله از آکاایران شما را با طرز تهیه بیسکویت های پنیر چدار خامه ای آشنا میکنیم . فر را با دمای 210 درجه سانتیگراد روشن کنید تا گرم شود . کف سینی فر را با کاغذ روغنی بپوشانید . آرد ، شکر ، بکینگ پودر ، نمک و پنیر را مخلوط کرده سپس خامه را اضافه کنید و با قاشق چوبی هم بزنید تا خمیر شکل بگیرد . خمیر را روی سطحی کمی آرد پاشی شده منتقل کرده ورز دهید تا نرم شود سپس خمیر را به ضخامت 2 سانتی باز کنید و با کاتر گرد 6 سانتی که در آرد زده اید قالب بزنید . باقیمانده ی خمیر را میتوانید دوباره استفاده کنید ولی دیگر به اندازه ی بیسکویت هایی که در اول قالب زدید پف نخواهند کرد . بیسکویت ها را با فاصله در سینی فر بچینید و رویشان با قلم مو خامه بکشید و مقداری پنیر چدار بپاشید و به مدت 20 – 22 دقیقه در فر بگذارید بپزند و طلایی شوند . بهتر است بیسکویت ها را بعد از پخت فورا سرو کنید . بیسکویت های پنیر چدار خامه ای
مواد لازم برای 9 بیسکویت 6 سانتی
آرد 2 فنجان
شکر 1 و نیم ق چ
بکینگ پودر 2 ق چ
نمک 1 ق چ
پنیر چدار رنده شده سه چهارم فنجان
خامه 1 و یک چهارم فنجان
 

طرز تهیه :

در این مقاله از آکاایران شما را با طرز تهیه بیسکویت های پنیر چدار خامه ای آشنا میکنیم .

فر را با دمای 210 درجه سانتیگراد روشن کنید تا گرم شود . کف سینی فر را با کاغذ روغنی بپوشانید .

آرد ، شکر ، بکینگ پودر ، نمک و پنیر را مخلوط کرده سپس خامه را اضافه کنید و با قاشق چوبی هم بزنید تا خمیر شکل بگیرد .

خمیر را روی سطحی کمی آرد پاشی شده منتقل کرده ورز دهید تا نرم شود سپس خمیر را به ضخامت 2 سانتی باز کنید و با کاتر گرد 6 سانتی که در آرد زده اید قالب بزنید . باقیمانده ی خمیر را میتوانید دوباره استفاده کنید ولی دیگر به اندازه ی بیسکویت هایی که در اول قالب زدید پف نخواهند کرد .

بیسکویت ها را با فاصله در سینی فر بچینید و رویشان با قلم مو خامه بکشید و مقداری پنیر چدار بپاشید و به مدت 20 – 22 دقیقه در فر بگذارید بپزند و طلایی شوند . بهتر است بیسکویت ها را بعد از پخت فورا سرو کنید .

مترجم : سمانه طبسی

تهیه و ترجمه اختصاصی آکاایران

بیسکویت های پنیر چدار خامه ای
4 (74%) 36 رای