منچستر‌ قهرمان گینس کاپ شد - آکا

منچستر‌ قهرمان گینس کاپ شد - آکا

منچستر یونایتد بهترین تیم دنیا


منچستر‌یونایتد و لیورپول بامداد امروز برای تعیین قهرمان رقابت‌های گینس کاپ در میامی آمریکا به مصاف هم رفتند که شاگردان "لوئیس فان‌خال" موفق شدند با برتری 3 بر یک برابر رقیب خود لیورپول روند پیروزی‌های خود را حفظ کنند و به عنوان قهرمانی این رقابت‌ها دست یابند.

لیورپول در دقیقه 13 به دلیل خطای "فیل جونز" بر روی "رحیم استرلینگ" صاحب یک ضربه پنالتی شد که "استیون جرارد" موفق شد برخلاف جهش "ده‌خیا" تیمش را به گل نخست بازی برساند. در ادامه دو تیم صاحب‌موقعیت‌هایی برای گلزنی شدند اما نتوانستند به گل برسند تا نیمه نخست با برتری یک بر صفر لیورپول به پایان برسد.

نیمه دوم با حملات منچستر‌#8204;یونایتد آغاز شد. "وین رونی" در دقیقه 56 موفق شد گل تساوی بازی را روی پاس "خاویر هرناندز" به ثمر برساند. پس از این گل شاگردان فان‌خال بازی را بدست گرفتند و دو دقیقه بعد این "خوان ماتا" اسپانیایی بود که گل پیروزی بخش یونایتدی ها را به ثمر رساند. البته این پایان کار نبود، "جسی لینگارد" در دقیقه 88 موفق شد گل سوم تیمش را نیز به ثمر برساند تا این دیدار با برتری 3 بر یک منچستر‌#8204;یونایتد به پایان برسد.

به این ترتیب منچستر‌#8204;یونایتد موفق شد پیروزی 3 بر یک برابر رئال مادرید را برابر لیورپول نیز تکرار کند تا به عنوان قهرمانی گینس‌کاپ دست یابد.


منبع:isna.ir

گردآوری توسط بخش فوتبال سایت آکاایران
تبلیغات