جام جهانی 2014: برنامه روز نوزدهم - آکا

جام جهانی 2014: برنامه روز نوزدهم - آکا

برنامه روز نوزدهم جام‌ جهانی


مرحله یک هشتم نهایی جام‌ جهانیامروز (سه‌شنبه) با برگزاری دو دیدار به پایان می‌رسد و تکلیف آخرین تیم‌های راه یافته به مرحله یک چهارم نهایی مشخص می‌شود.

* آرژانتین – سوئیس، ساعت 20:30

آرژانتین پس از سه پیروزی در مرحله گروهی جام‌ جهانیبه مصاف سوئیسی می‌رود که توانست پس از فرانسه به عنوان تیم دوم راهی این مرحله شود. این دو تیم تاکنون 6 بار با هم بازی کرده‌اند که 4 برد سهم آرژانتین بوده و دو بازی این تیم نیز به تساوی انجامیده است. آرژانتین در بازی امشب "سرخیو آگوئرو" را به دلیل مصدومیت در اختیار ندارد اما جانشین مطمئنی به نام "اسکوئل لاوتزی" دارد. سوئیسی‌ها در طرف مقابل با دو برد برابر اکوادور و هندوراس و یک شکست سنگین برابر فرانسه پای به این مرحله می‌گذارند. آن‌ها "مارکو گاورانوویچ" را به دلیل مصدومیت در اختیار ندارند. این بازیکن که در تمرین‌های سوئیس رباط صلیبی پاره کرده و به کشورش بازگشته است.

* بلژیک – آمریکا، ساعت 00:30 (چهارشنبه)

بلژیک پس از سه برد در مرحله گروهی جام‌ جهانیبه مصاف آمریکا می‌رود که توانسته پس از آلمان پای به این مرحله بگذارد. این دو تیم تاکنون 5 بار با هم بازی کرده‌اند که 4 برد سهم بلژیک بوده است و یک بار هم تیم آمریکا به پیروزی رسیده است. بلژیک برای بازی برابر آمریکا به احتمال زیاد "ونسان کمپانی" را به دلیل مصدومیت در اختیار نخواهد داشت این بازیکن در بازی با کره جنوبی نیز غایب بود و به احتمال زیاد نتواند بلژیک را در بازی با آمریکا همراهی کند. شاگردان "یورگن کلینزمن" نیز که در بازی آخر خود با یک گل از آلمان شکست خوردند، مشکلی برای این دیدار ندارند.


گردآوری ورزش و بدنسازی آکاایران
گردآوری توسط بخش جام جهانی 2014 برزیل سایت آکاایران
تبلیغات