احداث بزرگترین دهکده ورزشی کشور - آکا

احداث بزرگترین دهکده ورزشی کشور - آکا

شمیرانات

کامبیز رنجبر روز یک شنبه در جمع خبرنگاران در محل فرمانداری شمیرانات گفت: با توجه به شرایط آب و هوایی منطقه شمیرانات، بزرگترین دهکده ورزشی کشور با پیست اسکی، زمین فوتبال روباز و سالن های چند منظوره برای برگزاری مسابقات در این مکان احداث می شود.

به نقل ازایسنا، وی تصریح کرد: کلنگ احداث این مکان ورزشی در فضایی به وسعت 2 میلیون متر مربع در محله حاجی آباد در بخش رودبار قصران از توابع شمیرانات به زمین زده می شود.

رنجبر درمورد زمان اجرای این طرح گفت: کارهای مقدماتی و فضای لازم برای احداث این طرح در نظر گرفته شده که با انجام بقیه کارها، کلنگ این مجموعه در روزهای آتی بر زمین زده می شود.

وی درخصوص فعالیت های انجام شده در بخش عمرانی منطقه شمیرانات گفت: تعاملاتی با شهرداری و سازمان تربیت بدنی انجام شده و برخی از پروژه های نیمه تمام را به اتمام رسانده ایم. ضمن آنکه هفت پروژه عمرانی آماده افتتاح است که 3 پروژه در شمیرانات شامل زمین روباز فوتبال در مجموعه ورزشی نیاوران، سالن شهدای دارآباد، شهدای درکه در شمیران، مدرسه اسکی دربند سر در رودبار قصران و سالن چند منظوره شهدای شمشک و دو زمین روباز فوتبال در رودبار قصران در دهه فجر مورد بهره برداری قرار می گیرند.

رنجبر گفت: در بخش شمیرانات 250 باشگاه خصوصی فعالیت دارند که توانستیم در سال 85 یک میلیارد و 500 میلیون تومان وام جهت تعمیر و تجهیز و در سال 86 نیز حدود دو میلیارد تومان وام در اختیار آنها قرار دهیم.

 

منبع : tebyan.net

گردآوری توسط بخش معرفی مکان های ورزشی سایت آکاایران
تبلیغات