زیباترین پایگاه بدمینتون غرب آسیا در مشهد - آکا

زیباترین پایگاه بدمینتون غرب آسیا در مشهد - آکا

زیباترین پایگاه بدمینتون غرب آسیا در مشهد


مراسم افتتاحیه مهمانسرای هیات بدمینتون خراسان عنوان شد:

اولین و زیباترین پایگاه جهانی بدمینتون غرب آسیا در مشهد افتتاح می شود

عضو هیات رییسه بدمینتون خراسان گفت: اولین پایگاه آموزش جهانی رشته بدمینتون در غرب آسیا توسط رییس کنفدراسیون جهانی این رشته، اردیبهشت ماه سال آینده در مشهد افتتاح می شود.

به گزارش خبرگزاری "مهر" علی اصغر خلیل زاده امینیان که در آیین افتتاحیه مهمانسرای تخصصی هیات بدمینتون خراسان واقع در مجموعه زیباترین پایگاه بدمینتون غرب آسیا در مشهد - آکا

معرفی مراکز ورزشی

عضو هیات رییسه بدمینتون خراسان رضوی ، احراز 38 مدال کشوری ورزشکار آن هیات بدمینتون استان در طول 2 سال گذشته را عمده ترین عناوین این هیات در ماههای گذشته شامل 3 مدال طلا، 7 نقره و دو برنز در رقابتهای آزاد، المپیاد دانشجویان و جوانان آموزش و پرورش ذکر کرد.

مسوول مجمع خیرین ورزش دوست این رشته ورزش درکشور ، وقف درامرورزش را به منزله پیشگیری از آسیب های اجتماعی و باقیات و صالحات و ذخیره آخرت دانست.

امینیان در خصوص ورزش بدمینتون گفت:  فکر شطرنج ، انعطاف ژیمناستیک ، تحرک دوو میدانی ، مقامات بوکسور:، کشتی گیر از خصوصیات بارز یک ورزشکار بدمینتون است. ضمن اینکه این رشته را مفرح ترین ورزش دنیا نیز نامیده اند.

درقسمتی از این مراسم، رسول اکبری ، رییس هیات بدمینتون و مدیر کل گردشگری خراسان نیز با تاکید بر اهمیت سرمایه گذاری و وقف در امر ورزش، با اهداء 2 تاج گل و تندیسهای تقدیر از برادران امید و مجتبی عباس زادگان که بانی تکمیل مجموعه ورزشی بدمینتون شهید فخارمشهد شدند، تجلیل کرد.

منبع : tebyan.net

گردآوری توسط بخش معرفی مکان های ورزشی سایت آکاایران
  • فال
  • بازار
  • تست هوش آنلاین
تبلیغات