بواتنگ

ناگفته‌ های بواتنگ از غنا


"کوین پرینس بواتنگ" درست یک روز پیش از دیدار حساس غنا مقابل پرتغال از اردوی تیم ملی کشورش کنار گذاشته شد.

اخراج بواتنگ به همراه "سولی علی مونتاری"، هم‌تیمی پیشین وی در میلان پس از جنجال‌هایی که بین برخی بازیکنان و کادر فنی پیش آمده بود رخ داد. اکنون بواتنگ با صحبت‌هایی که در اسکای اسپورت ایتالیا انجام داده برخی از مسایل را روشن کرده است.

هافبک کنونی باشگاه شالکه در این زمینه گفت: در حال تمرین بودیم که به مونتاری گفتم اگر داور بود در این شرایط چه می‌کرد. سرمربی فکر کرد حرف توهین آمیزی به او زده‌ام. در آن موقع بود که جلوی همه به من توهین کرد. هم من و هم مونتاری سعی کردیم موضوع را برای وی توضیح دهیم. همه بازیکنان اینها را شنیدند. فکر می‌کنم "آپیا" از قبل با من مشکل داشت و در این زمان سعی کرد راهی پیدا کند که من را از تیم بیرون بیندازد. صادقانه بگویم، آنها مرا بیرون کردند. من روز پنجشنبه از تیم اخراج شدم در حالی که آن اتفاق روز یکشنبه رخ داده بود. اگر قرار بود اخراج شوم چرا دوشنبه این کار انجام نشد؟ فکر می‌کنم دلیل اصلی اخراج من به این خاطر بود که روز قبل از آن من با رییس فدراسیون فوتبال غنا به مدت 20 دقیقه صحبت کردم و از او پرسیدم پول‌هایی که فیفا به آنها داده کجا هزینه شده‌اند.

بواتنگ افزود: همه فکر می‌کنند ما در سطح بالایی زندگی می‌کنیم. روشن است که همه ما از اینکه در تیم ملی هستیم احساس غرور می‌کنیم ولی حضور ما در جام جهانی هزینه دارد. باید به شهرهای مختلف برویم و در هتل بمانیم. فکر نمی‌کنم فدراسیون فوتبال غنا برای حضورمان در جام جهانی هزینه‌ای کرده باشد. فقط می‌خواستم بدانم پول‌هایی که برای حضور در جام جهانی به غنا داده شده کجا هزینه شده‌اند. اگر به سایر تیم‌ها نگاه کنید می‌بینید که آنها خانواده‌هایشان را نیز به برزیل آورده‌اند اما شرایط برای ما مصیبت‌بار بوده است. دلیل حذف تیم ما هم همین بود. ما یک امتیاز کسب کردیم و فکر نمی‌کنم می‌توانستیم در این شرایط بهتر از این باشیم.


منبع:varzesh3.com

گردآوری ورزش و بدنسازی آکاایران
گردآوری توسط بخش جام جهانی 2014 برزیل سایت آکاایران
تبلیغات