جام جهانی 2014: نتیجه دیدار آلمان و الجزایر - آکا

آلمان و الجزایر در مرحله یک هشتم نهایی جام جهانی به مصاف هم رفتند که این دیدار با برتری دو بر یک آلمان به پایان رسید.

الجزایر در نیمه نخست بازی را بهتر شروع کرد و صاحب چند فرصت گلزنی شد. آن‌ها حتی در دقیقه 17 توسط "سلیمانی" به گل رسیدند که داور این گل را آفساید و مردود اعلام کرد.

آلمان نیز در نیمه نخست چند بار صاحب موقعیت شد که جدی‌ترین آن را "ماریو گوتسه" در دقیقه 40 از دست داد.

"یوآخیم لوو" در نیمه دوم "شورله" را به میدان فرستاد تا قدرت هجومی تیمش افزایش یابد. جدی‌ترین موقعیت نیمه دوم را برای آلمان "فیلیپ لام" از دست داد که ضربه فنی او را دروازه‌بان الجزایر دفع کرد. 3 دقیقه بعد "مصطفی" با ضربه سر می‌توانست دروازه الجزایر را باز کند که ناکام ماند. آلمان در دقیقه 68 مجبور شد تعویض اجباری انجام دهد و "سامی خدیرا" را به جای "مصطفی" به میدان فرستاد.

بازی هجومی دو تیم در ادامه باعث شد تیم‌ها صاحب‌ موقعیت‌های گل شوند اما در نهایت درخشش "نویر" و "رییس" مانع از به ثمر رسیدن گل شد تا این دیدار در پایان دقیقه با تساوی بدون گل تمام شود و سرنوشت دیدار به وقت‌های اضافه بکشد.

ژرمن‌ها موفق شدند خیلی زود در نیمه نخست وقت اضافه به گل برسند. "آندره شورله" موفق شد در دقیقه به زیبایی دروازه الجزایر را باز کند تا تیمش یک بر صفر جلو بیفتد. در ادامه در حالی که بازیکنان دو تیم نای دویدن نداشتند، "اوزیل" در دقیقه 119 برای بار دوم دروازه الجزایر را باز کرد. اما این پایان کار نبود و "جابو" در دقیقه 2 + 120 یکی از دو گل ژرمن ها را پاسخ داد تا این دیدار با برتری دو بر یک آلمان به پایان برسد.

آلمان در مرحله یک چهارم نهایی این رقابت‌ها باید با فرانسه دیدار کند که توانست نیجریه را شکست دهد.


منبع:isna.ir

گردآوری ورزش و بدنسازی آکاایران
گردآوری توسط بخش جام جهانی 2014 برزیل سایت آکاایران
تبلیغات