آکاایران: بیوگرافی شهربانو ، الهه و سهیلا منصوریان

الهه منصوریان : گریه و بغض الهه منصوریان قهرمان ملی در ماه عسل احسان علیخانی ۹۶ : دختری که جور پدرش را کشید

مجبور به ازدواج شدم

مرضیه خواهر بزرگ تر منصوریان قصه امروز را از روزهای سخت دوران کودکی شروع میکند

مرضیه: وقتی لباس نو میخریدیم روالش این طور بود که هرکی صبح زودتر بلند میشد لباس نوها نصیبش میشد
لباس ها رو زیر بالش میداشتم أما بلند میشدم میدیدم یکی از خواهرهام برداشته رفته. خیلی زندگی سختی داشتیم ، خیلی حسرت داشتیم اما از باباا توقع نداشتیم.

الهه منصوریان ( از بیوگرافی تا ماجرای شگفت انگیز برنامه ماه عسل ) -آکاالهه منصوریان ( از بیوگرافی تا ماجرای شگفت انگیز برنامه ماه عسل ) -آکا

آکاایران: الهه منصوریان ( از بیوگرافی تا ماجرای شگفت انگیز برنامه ماه عسل )

شهریه دانشگاه خرج و مخارج و همه سختی ها باعث شد به یک ازدواج اجباری تن بدم

خواهرانم عاشق فیلم های بورس لی بودند

مرضیه از علاقه خواهرانش به ورزش گفت ، از سالها پیش….

مرضیه: خواهرهام خیلی علاقه خاصی به ورزش داشتند و فیلم های بوروس لی زیاد میدیدند و خواهرم اینقدر دید بازی داشت که توی محیط کوچک سمیرم باز هم این اجازه را به خواهرای من داد.

پدرم زورش به تأمین ما نمیرسید

شهربانو منصوریان ووشوکار قهرمان که امشب مهمان ماه عسل است از دقایق تلخ و حسرت های دوران کودکی اش داشت میگوید

شهربانو: آرزوم بود یه موتور لاستیکی داشته باشم. پدرم نمیتونست آرزوهای منو براورده کنه و فقط زورش میرسید که شکممون رو سیر کنه.
به خاطر کار درسش رو رها کرد

الهه؛ یکی از خواهران منصوریان، ووشوکاران قهرمان از ایثار خواهرش به نفع خانواده گفت

الهه: قهرمانِ زندگی من شهربانوئه…. هیچ وقت یادم نمیره به خاطر کار کردن و کم کردن مشکلات درسش رو نیمه رها کرد و مدرک پنج دبستانش رو قاب کرد و رفت سراغ کار…

الهه منصوریان ( از بیوگرافی تا ماجرای شگفت انگیز برنامه ماه عسل ) -آکاالهه منصوریان ( از بیوگرافی تا ماجرای شگفت انگیز برنامه ماه عسل ) -آکا
مرضیه ، الهه و سهیلا منصوریان در کنار مادر ، برادرشان

از مجموع ۶ فرزند خانواده منصوریان، شهربانو (متولد سال ۶۴)، سهیلا (متولد سال ۶۹) و الهه (متولد سال ۷۰) در ووشوی آسیا و جهان می درخشند، برادر هم سوارکاری را در سطح قهرمانی دنبال می کند. وجه مشترک همه آنها هم پشتکار و عدم ناامیدی است، پشتکاری که آنها را از برداشت جو و کار سخت در زمین کشاورزی، به طی کردن مجموعا ۳۰۰ کیلومتر مسیر روزانه رفت و برگشت از سمیرم به اصفهان کشانده است.

اکنون بر خلاف دهه شصت شمسی و ما قبل، مشاهده بانوان جوانی که بیش از ۱۸۰ سانتیمتر قد دارند و قدرت بدنی آنها از مردان هم سن و سال خود بیشتر است، تعجب آور نیست. به همان اندازه که مشاهده دخترانی مچ انداز، بدنساز، عضلانی و کشتی گیر و حتی بوکس باز، شگفتی آفرین نخواهد بود.

الهه منصوریان و پدرش در ماه عسل

فیلم اولین برخورد الهه منصوریان با پدرش پس از ۱۵ سال را در پشت صحنه برنامه ماه عسل اینجا ببینید.

برنامه ماه عسل در قسمت هفتم خود با ادامه دادن موضوع زندگی خانواده منصوریان و با حضور خواهران قهرمان این خانواده روی آنتن شبکه ۳ سیما رفت.

الهه منصوریان ( از بیوگرافی تا ماجرای شگفت انگیز برنامه ماه عسل ) -آکاالهه منصوریان ( از بیوگرافی تا ماجرای شگفت انگیز برنامه ماه عسل ) -آکا
الهه منصوریان یکی از خواهران ووشوکار مهمان برنامه ماه عسل با انتشار فیلم زیر در صفحه اینستاگرامش نوشت:

“از ته دل بخشیدم.”

گفتنی است؛ برنامه ماه عسل در دو شب گذشته خود شرایط سخت زندگی سه قهرمان ووشوی بانوان ایران، خواهران منصوریان را مرور کرد که داستانشان با پایانی خوش و دیدار پدر به انتها رسید.

فیلم الهه منصوریان بعد از برنامه ماه عسل

دانلود فیلم

شهربانو منصوریان ۲۹ ساله (قد ۱۸۰ ،وزن ۶۰) متولد شهرستان سمیرم از توابع استان اصفهان، حدود ۲۰ سال است که در رشته های رزمی فعالیت دارد، وی تا به حال افتخارات زیادی را به همراه دو خواهر دیگرش در ووشو به دست آورده است.
شهربانو منصوریان از ۹ سالگی به ورزش های رزمی علاقه مند شد و علاوه بر ووشو در رشته کونگ فو نیز حال فعالیت داشته است.
وی سه مدال طلای جهانی، یک مدال طلای جام جهانی اندونزی، یک نشان طلای آسیا و همچنین چندین قهرمانی کشوری در رشته ووشو بخش ساندا بدست آورده است.

الهه و سهیلا منصوریان، خواهران شهربانو هستند و هر سه نابغه ووشو، افتخارات زیادی را در این رشته برای ایران اسلامی به دست آورده اند.

الهه منصوریان متولد ۱۳۷۰ در سمیرم اصفهان، ووشوکار ایرانی و برندهٔ مدال طلای جام جهانی سانشو ۲۰۱۰ چین، نقره قهرمانی جهان تورنتو کانادا و مدال برنز وزن ۵۲- کیلوگرم سانشو در بازی های آسیایی ۲۰۱۰ گوانگ ژو است.

الهه منصوریان، یکی از خواهران افسانه ای ووشو ایران، متولد سمیرم اصفهان است. خواهرانش وی را تکنیکی تر از خودشان می دانند و علت ورودشان به صحنه ووشو را حمایت های الهه می دانند.

الهه در سال ۲۰۱۰ میلادی، مدال طلای جام جهانی سانشو چین و مدل برنز سانشور در بازی های آسیایی گوانگجو را تصاحب کرد. همچنین در سال ۲۰۰۹ میلادی در وزن ۴۸ کیلوگرم، مدال نقره قهرمانی جهان را در تورنتو کانادا بدست آورد.

الهه به نسبت دیگر خواهرانش در شبکه های اجتماعی بیشتر فعال است و صفحه اینستاگرامش بیش از ۳۵ هزار مخاطب دارد.

الهه منصوریان ( از بیوگرافی تا ماجرای شگفت انگیز برنامه ماه عسل ) -آکاالهه منصوریان ( از بیوگرافی تا ماجرای شگفت انگیز برنامه ماه عسل ) -آکا
instagram elahe.mansoriyan

خواهران منصوریان یکی از موفق ترین ها در ورزش ایران هستند. در تاریخ ورزش ایران نداشته ایم که سه خواهر در یک رشته فعالیت کنند و این اندازه مقام و قهرمانی به دست بیاورند. الهه، شهربانو و سهیلا منصوریان در ووشوی بانوان ایران و آسیا حرف اول را می زنند. آنها موفقیت شان را مرهون حضور یکدیگر می دانند و جالب است که حرف ها و نظراتشان درباره ووشو و افتخاراتشان شباهت زیادی به هم دارد. آنها از سمیرم که شهرستانی در نزدیکی اصفهان است به اوج قله شهرت و افتخار رسیده اند و حالا می خواهند تجربیاتشان را در اختیار جوان ها بگذارند. اولین منصوریانی که پا به ووشو گذاشت، شهربانو بود که الهه و سهیلا موفقیت شان در ووشو را مدیون او می دانند.

عکس شهربان منصوریان و همسرش

الهه منصوریان ( از بیوگرافی تا ماجرای شگفت انگیز برنامه ماه عسل ) -آکاالهه منصوریان ( از بیوگرافی تا ماجرای شگفت انگیز برنامه ماه عسل ) -آکا
عکس الهه منصوریان در بیمارستان هنگام دریافت مدال

الهه منصوریان قهرمان ووشو امشب در برنامه ماه عسل در مورد شرایط سخت یکی از بازیهای خود گفت:”دماغ وگونه ام شکسته بود و خون میومد تو دهنم اما قورت میدادم که داور نبینه به پولش برای خوشحالی مادرم احتیاج داشتم و قهرمان ووشو شدم.” گفتنی است؛ الهه منصوریان در مسابقات جهانی مالزی موفق به کسب مدال طلا شد.تصویر زیر صورت زخمی الهه منصوریان را بعد از قهرمانی در مسابقات جهانی مالزی نشان میدهد.

الهه منصوریان ( از بیوگرافی تا ماجرای شگفت انگیز برنامه ماه عسل ) -آکاالهه منصوریان ( از بیوگرافی تا ماجرای شگفت انگیز برنامه ماه عسل ) -آکا

الهه منصوریان: لیگ ووشو، یکی از جذاب ترین هاست

با زور همدیگر را تمرین می دهیم!

شهربانو و سهیلا منصوریان حضورشان در ووشو را مدیون الهه می دانند. جالب است که الهه هم به خواهرانش اعتماد دارد و می گوید آنها با تشویق های خود همواره یاری اش کرده اند و به نوعی همراهش بودند. الهه در بین خواهران منصوریان از همه آنها پرافتخارتر است و خواهرانش هم به تکنیک فوق العاده او در ووشو صحه می گذارند.

برای حضور در لیگ ووشو آماده می شوی؟

بله درحال آماده شدن برای حضور در لیگ ووشو هستم. قرار بود امسال در تیم بیمه رازی باشم اما به توافق نرسیدم و با قراردادی دو ساله به تیم فولاد مبارکه اصفهان پیوستم. خواهرانم هم در این تیم حضور دارند و تیمی قدرتمند را تشکیل داده ایم. به تازگی تمریناتمان را هم آغاز کرده ایم و می خواهیم بهترین نتیجه را در لیگ کسب کنیم. البته من به عنوان مربی در این تیم حضور دارم و خواهرانم بازیکن هستند. بعد از مسابقات لیگ هم تمرینات تیم ملی برای حضور در جام جهانی آغاز می شود که امیدوارم از این تورنمنت با دست پر برگردیم.

عکس الهه منصوریان

الهه منصوریان ( از بیوگرافی تا ماجرای شگفت انگیز برنامه ماه عسل ) -آکاالهه منصوریان ( از بیوگرافی تا ماجرای شگفت انگیز برنامه ماه عسل ) -آکا
فکر نمی کنی با حضور خواهران منصوریان در تیم فولاد مبارکه لیگ ووشو تک قطبی می شود؟

نمی توانم منکر این شوم که تیم ما قوی است اما از آن جایی که در لیگ ووشو هم مسابقات ساندا برگزار می شود و هم تالو، فقط ما قدرتمند نیستیم. تیم دانشگاه آزاد در تالو بسیار قدرتمند است و نمی شود با این تیم رقابت کرد. سپاهان هم از بهترین تیم های ووشوی ایران است اما ما در تالو قوی نیستیم و در ساندا قدرتمند هستیم. تیم دانشگاه آزاد ۴ تالو کار ملی پوش دارد که خیلی قوی هستند. درواقع رقابت ما با آنها مثل رقابت های جهانی از سطح بسیار بالایی برخوردار است و این تقابل یک رویداد جهانی است. به جرات می گویم که لیگ ووشو یکی از جذاب ترین لیگ های رزمی ایران است که رقابت بسیار نزدیکی بین ووشو کاران آن وجود دارد.

الهه منصوریان ( از بیوگرافی تا ماجرای شگفت انگیز برنامه ماه عسل ) -آکاالهه منصوریان ( از بیوگرافی تا ماجرای شگفت انگیز برنامه ماه عسل ) -آکا
خواهرانت از تو خیلی تعریف می کنند و می گویند حق مربیگری به گردن آنها داری.

خواهرانم به من لطف دارند اما دقیقاً من هم همین ذهنیت را به آنها دارم. ما ٣ خواهر در کنار هم موفق هستیم چون به همدیگر کمک می کنیم و حضورمان کنار هم ما را تکمیل می کند. آنها هم به من کمک زیادی کرده اند و همیشه خودم را مدیونشان می دانم.
خواهر بودن شما چه تاثیری روی پیشرفت تان داشته؟

همان طور که گفتم حضور ما کنار هم باعث می شود یکدیگر را تکمیل کنیم. ما در تمرینات دیگر به رابطه خواهری مان فکر نمی کنیم و رقیب هم هستیم. درواقع در تمرینات همه چیز کنار می رود و با هم رقیب می شویم. این طرز تفکر ما در تمرینات تأثیر زیادی روی موفقیت مان گذاشته است. ما رقبای سرسختی در تمرینات هستیم و چون خواهریم بعد از مسابقه دادن با هم نقاط ضعف و قوتمان را به یکدیگر می گوییم. مثلاً سهیلا که دیرتر از من و شهربانو وارد ووشو شد به ایراداتی اشاره می کند که من هرگز متوجه آنها نمی شوم. ضمن این که حضور هر ٣ ما در ووشو باعث شده همیشه درحال تمرین باشیم و آمادگی مسابقه دادن را داشته باشیم. مثلاً اگر یک روز من نخواهم تمرین کنم خواهرانم نمی گذارند و همین طور برعکس اگر آنها تمرین نکنند من به زور تمرینشان می دهم. همین باعث شده که همیشه آماده باشیم.

تا حالا پیش آمده که در تمرینات همدیگر را مصدوم کنید؟

بله یکی دو بار پیش آمده است. مصدومیت در تمرینات اجتناب ناپذیر است و نمی توان جلوی آن را گرفت. وقتی خودمان باعث مصدومیت خواهرمان می شویم خیلی احساس ناراحتی می کنیم و خودمان را مقصر می دانیم به همین دلیل خیلی مواظبیم که به هم آسیب نزنیم.
ظاهرا استعداد ووشو در خانواده شما ارثی است.

فکر می کنم همین طور است چون هر سه ما توانستیم در این رشته موفق شویم. خانواده منصوریان ساخته شده اند برای ووشو.

از بین القابی که مردم و رسانه ها به شما داده اند کدام را بیشتر دوست داری؟

خواهران افسانه ای از همه لقب ها برای من جذاب تر است.

شهربانو منصوریان: مافیا، اجازه المپیکی شدن ووشو را نمی دهد

مهتاب کرامتی برایمان زحمت می کشد

شهربانو منصوریان به تازگی توانسته مدال طلای جهان را برای ووشوی ایران به ارمغان بیاورد. او دل پری از اتفاقات مربوط به ووشو دارد و بابت المپیکی نشدن این رشته حسابی ناراحت است. منصوریان اعتقاد دارد خواهرانش تحت هر شرایطی در کنارش هستند و این

مسأله در مسابقات به او کمک می کند.

از مسابقات جهانی و مدال طلا صحبت کن.

مسابقات جهانی ووشو از سطح بسیار بالایی برخوردار است چون برترین های جهان در آن حاضر می شوند. درواقع نفرات اول تا سوم لیگ کشورهای معتبر به مسابقات جهانی می آیند و مسابقات در سطح بالایی از کیفیت برگزار می شود. خدا را شکر می کنم که توانستم مدال طلا بگیرم. رقبای سرسختی داشتم و کارم بسیار دشوار بود. بسیاری از ووشو کاران امسال پیشرفت زیادی کرده بودند و من سخت تر از همیشه توانستم به فینال برسم. در فینال هم حریف فیلیپینی داشتم که به خوبی من را آنالیز کرده بود و قلق ها و خصوصیاتم را می شناخت. خوشبختانه من با تجربه بالایی که داشتم توانستم او را شکست دهم و به مدال طلا برسم.

الهه منصوریان ( از بیوگرافی تا ماجرای شگفت انگیز برنامه ماه عسل ) -آکاالهه منصوریان ( از بیوگرافی تا ماجرای شگفت انگیز برنامه ماه عسل ) -آکا
چطور شد که هر سه خواهر منصوریان به ووشو علاقه مند شدند؟

اولین نفر در خانواده مان من بودم که به ووشو پرداختم. من باشگاهی کوچک در شهر خودمان داشتم و از خواهرانم می خواستم همیشه در این باشگاه حضور دارا باشند و تمرین کنند. همین باعث شد که آنها به سمت ورزش ووشو کشیده شدند. ضمن این که ما حریفان تمرینی خوبی برای هم بودیم و وقتی با هم تمرین می کردیم خیلی جدی بودیم. همیشه کنار هم تمرین کردیم و همین باعث موفقیت مان شد.
خیلی جالب است که همه شما استعداد ووشو دارید.

علاوه بر استعداد تمرین و پشتکار هم در موفقیت ورزشکار تاثیری زیادی دارد. درست است که ما هر سه خواهر استعداد داشتیم اما مربی خوب و تمرین حرفه ای تأثیر زیادی روی موفقیت یک ورزشکار دارد. وقتی ورزشکار حرفه ای تمرین کند و مسائل مربوط به ورزش را رعایت کند، موفق می شود.

تاکنون با هم مسابقه ای برگزار کرده اید؟

الهه و سهیلا بله اما من تاکنون مسابقه ای با خواهرانم نداشته ام.

برایتان پیش آمده که به خاطر مسائل ووشو با هم اختلاف پیدا کنید؟

نه، خدارا شکر تاکنون چنین مشکلی برایمان پیش نیامده و امیدوارم از این به بعد هم پیش نیاید. اگر یکی از ما در مسابقه ای شکست بخورد یا مثلاً با تیم ملی اعزام نشود بقیه ناراحت می شوند. دوست داریم همه جا کنار هم باشیم و موفقیت همدیگر را ببینیم.

وقتی از مسابقات آسیایی برگشتید مهتاب کرامتی به استقبال شما آمد. آشنایی قبلی داشتید؟

بله ما از قبل با او آشنایی داشتیم. مهتاب کرامتی تهیه کننده مستند صفر تا سکو است که درباره زندگی من و خواهرانم ساخته شده است.

او زحمت زیادی برای تهیه این فیلم کشیده و ما همیشه بابت ساخت این مستند از وی ممنون هستیم. البته آشنایی ما به قدیم ترها برمی گردد. در فیلم بدلکاران حرفه ای با خانم کرامتی آشنا شدیم و این آشنایی ادامه یافت کرد.

مسابقاتی که در پیش دارید چیست؟

مسابقات جهانی روسیه در سال آینده برگزار می شود. بعد از این مسابقات چند ماه استراحت می کنم و دوباره تمریناتم را آغاز می کنم.

الهه منصوریان ( از بیوگرافی تا ماجرای شگفت انگیز برنامه ماه عسل ) -آکاالهه منصوریان ( از بیوگرافی تا ماجرای شگفت انگیز برنامه ماه عسل ) -آکا
این که ووشو در المپیک حضور ندارد، روی انگیزه شما تأثیر نمی گذارد؟

المپیک آرزوی هر ورزشکاری است و ما هم خیلی دوست داشتیم در این رویداد بزرگ ورزشی شرکت می کردیم اما فعلاً که ممکن نیست. درواقع مافیای اروپا اجازه ورود ووشو به المپیک را نمی دهد چون خود اروپایی ها در این ورزش ضعیف هستند و نمی گذارند ووشو المپیکی شود.

القاب زیادی به تو و خواهرانت داده شده. کدام یک از این لقب ها را بیشتر دوست داری؟

همه لقب ها را دوست دارم ولی خواهران افسانه ای را بیشتر دوست دارم. در کل ما تلاش می کنیم در هر میدانی که می رویم بهترین نتایج را بگیریم و برای ایران افتخار بیافرینیم. من و خواهرانم هیچوقت در هنگام مبارزه کم نمی گذاریم و با تمام وجود می جنگیم.

سهیلا منصوریان: هرگز به خاطر ووشو از هم دلگیر نشدیم

شهربانو، مربی من و الهه است

سهیلا منصوریان خواهر وسطی خانواده منصوریان است. او هم مثل خواهرانش در ووشو استعدادی فوق العاده دارد. سهیلا توانست در مسابقات آسیایی مدال برنز بگیرد و حالا خودش را برای مسابقات جهانی آماده می کند تا مدالی خوشرنگ در این دوره به دست بیاورد. او می گوید شهربانو منصوریان حسابی در پیشرفتش تأثیرگذار بوده است.

درحال حاضر مشغول تمرین هستی یا استراحت؟

الان درحال استراحت هستم چون بعد از مسابقات آسیایی تورنمنت دیگری نبود. البته از چند روز دیگر تمرینات تیمی برای لیگ آغاز می شود و ۴ ماه دیگر هم باید به اردوی تیم ملی برگردیم تا برای مسابقات جهانی آماده شویم. امیدوارم شرایط به گونه ای پیش برود که بتوانیم مدالی خوشرنگ تر از آنچه در آسیا به دست آوردیم را در مسابقات جهانی کسب کنیم.

با کدام تیم در لیگ شرکت می کنی؟

هنوز مشخص نیست. دراین باره تصمیم قطعی ام را نگرفته ام. شاید در تیم فولاد سپاهان که مربیگری آن برعهده خواهرم الهه است به میدان بروم. هنوز قراردادی نبسته ام چون خودم در اردبیل بسر می برم و بازیکنان یک تیم را تمرین می دهم. ما مجبوریم به حضورمان در لیگ ادامه دهیم چون تنها منبع درآمدمان همین لیگ است. البته در همین لیگ هم با مشکلات زیادی روبه رو هستیم چون اسپانسرها ترغیب زیادی به سرمایه گذاری در لیگ ووشو ندارند. ای کاش مسئولان استان ها بیشتر از این رشته حمایت کنند چون واقعاً استعدادهای زیادی در ووشو داریم. مثلاً در اردبیل واقعاً بازیکنان با استعدادی حضور دارند. وقتی برای تمرین دادن با آنها مبارزه می کنم، می بینم کیفیت بالایی دارند. باید به ووشو بیشتر کمک شود و تحت حمایت قرار بگیرد چون تا الان بی مهری های زیادی به این رشته شده است.

ممکن است حضور خواهران منصوریان در این رشته اسپانسرها را ترغیب به سرمایه گذاری کند؟

امیدوارم این اتفاق رخ بدهد اما خود ما هم به دنبال اسپانسر هستیم. اگر اسپانسر باشد ما هم می توانیم تیم تشکیل دهیم و استعدادهای زیادی را به جامعه ووشو معرفی کنیم. اسپانسرها بیشتر سمت رشته های معروف و پرطرفدار می روند و همین مشکل بزرگ ماست.
از این مسائل که بگذریم، موفقیت خواهران منصوریان در ووشو به دلیل استعداد ذاتی آنها است؟

بخشی از این موفقیت به استعداد برمی گردد و بخشی از آن به پشتکار و تمرین. همه ما قدرت بدنی بالایی داریم و این یکی از عواملموفقیتمان است. شهربانو اولین کسی از ما بود که وارد ووشو شد. او برای حضور در باشگاه و تمرین کردن از سمیرم تا اصفهان می رفت. وقتی هم به خانه برمی گشت تمریناتش را روی ما انجام می داد. درواقع هم با ما تمرین می کرد و هم ما شده بودیم حریف تمرینی او. شهربانو حق مربیگری به گردن من و الهه دارد و ما موفقیت در ووشو را تا حدودی مدیون او هستیم. آن زمان چون از نظر مالی شرایط مساعدی نداشتیم یک نفر می توانست به باشگاه برود و تمرین کند اما ما در رسیدن به هدفمان پشتکار زیادی داشتیم. وقتی الهه و شهربانو به تیم ملی رفتند و مدال گرفتند من هم وارد ووشو شدم.

تا حالا شده در مسابقات حریف همدیگر شوید؟

بین الهه و شهربانو نشده اما من در برخی رقابت های داخلی با الهه حریف شدم. الهه از لحاظ تکنیک و تاکتیک خیلی قوی است و در ٣ مبارزه ای که با هم داشتیم ٢ بار او پیروز شد و یک بار من.

این برد و باخت ها روی رابطه خواهری تان اثر گذاشت؟

نه اصلاً. من به داشتن خواهری مثل الهه و این که با او مسابقه داده ام، افتخار می کنم. ما حتی در جریان تمرینات هم خواهر بودن را

فراموش می کنیم و خیلی جدی تمرین می کنیم.

رسانه ها القاب زیادی به شما داده اند. مثل مثلث طلایی سمیرم، خواهران مبارز و… خودت کدام لقب را دوست داری؟

مردم به ما لطف زیادی دارند و از آنها ممنونم که همیشه ما را حمایت می کنند. من همه القاب را دوست دارم اما خواهران افسانه ای بیشتر از بقیه به من انگیزه و انرژی می دهد.

عکس های اینستاگرانی الهه منصوریان

الهه منصوریان ( از بیوگرافی تا ماجرای شگفت انگیز برنامه ماه عسل ) -آکاالهه منصوریان ( از بیوگرافی تا ماجرای شگفت انگیز برنامه ماه عسل ) -آکا
الهه منصوریان ( از بیوگرافی تا ماجرای شگفت انگیز برنامه ماه عسل ) -آکاالهه منصوریان ( از بیوگرافی تا ماجرای شگفت انگیز برنامه ماه عسل ) -آکا
الهه منصوریان ( از بیوگرافی تا ماجرای شگفت انگیز برنامه ماه عسل ) -آکاالهه منصوریان ( از بیوگرافی تا ماجرای شگفت انگیز برنامه ماه عسل ) -آکا
الهه منصوریان ( از بیوگرافی تا ماجرای شگفت انگیز برنامه ماه عسل ) -آکاالهه منصوریان ( از بیوگرافی تا ماجرای شگفت انگیز برنامه ماه عسل ) -آکا
الهه منصوریان ( از بیوگرافی تا ماجرای شگفت انگیز برنامه ماه عسل ) -آکاالهه منصوریان ( از بیوگرافی تا ماجرای شگفت انگیز برنامه ماه عسل ) -آکا
الهه منصوریان ( از بیوگرافی تا ماجرای شگفت انگیز برنامه ماه عسل ) -آکاالهه منصوریان ( از بیوگرافی تا ماجرای شگفت انگیز برنامه ماه عسل ) -آکا
الهه منصوریان ( از بیوگرافی تا ماجرای شگفت انگیز برنامه ماه عسل ) -آکاالهه منصوریان ( از بیوگرافی تا ماجرای شگفت انگیز برنامه ماه عسل ) -آکا
الهه منصوریان ( از بیوگرافی تا ماجرای شگفت انگیز برنامه ماه عسل ) -آکاالهه منصوریان ( از بیوگرافی تا ماجرای شگفت انگیز برنامه ماه عسل ) -آکا
جدیدترین عکس های الهه منصوریان

حتما بخوانید :  آیت الله سید تقی طباطبایی درگذشت + زندگینامه و تصاویر سید تقی طباطبایی

الهه منصوریان ( از بیوگرافی تا ماجرای شگفت انگیز برنامه ماه عسل ) -آکاالهه منصوریان ( از بیوگرافی تا ماجرای شگفت انگیز برنامه ماه عسل ) -آکا
الهه منصوریان ( از بیوگرافی تا ماجرای شگفت انگیز برنامه ماه عسل ) -آکاالهه منصوریان ( از بیوگرافی تا ماجرای شگفت انگیز برنامه ماه عسل ) -آکا
الهه منصوریان ( از بیوگرافی تا ماجرای شگفت انگیز برنامه ماه عسل ) -آکاالهه منصوریان ( از بیوگرافی تا ماجرای شگفت انگیز برنامه ماه عسل ) -آکا
الهه منصوریان ( از بیوگرافی تا ماجرای شگفت انگیز برنامه ماه عسل ) -آکاالهه منصوریان ( از بیوگرافی تا ماجرای شگفت انگیز برنامه ماه عسل ) -آکا
الهه منصوریان ( از بیوگرافی تا ماجرای شگفت انگیز برنامه ماه عسل ) -آکاالهه منصوریان ( از بیوگرافی تا ماجرای شگفت انگیز برنامه ماه عسل ) -آکا
الهه منصوریان ( از بیوگرافی تا ماجرای شگفت انگیز برنامه ماه عسل ) -آکاالهه منصوریان ( از بیوگرافی تا ماجرای شگفت انگیز برنامه ماه عسل ) -آکا
الهه منصوریان ( از بیوگرافی تا ماجرای شگفت انگیز برنامه ماه عسل ) -آکاالهه منصوریان ( از بیوگرافی تا ماجرای شگفت انگیز برنامه ماه عسل ) -آکا
الهه منصوریان ( از بیوگرافی تا ماجرای شگفت انگیز برنامه ماه عسل ) -آکاالهه منصوریان ( از بیوگرافی تا ماجرای شگفت انگیز برنامه ماه عسل ) -آکا
الهه منصوریان ( از بیوگرافی تا ماجرای شگفت انگیز برنامه ماه عسل ) -آکاالهه منصوریان ( از بیوگرافی تا ماجرای شگفت انگیز برنامه ماه عسل ) -آکا
الهه منصوریان ( از بیوگرافی تا ماجرای شگفت انگیز برنامه ماه عسل ) -آکاالهه منصوریان ( از بیوگرافی تا ماجرای شگفت انگیز برنامه ماه عسل ) -آکا
الهه منصوریان ( از بیوگرافی تا ماجرای شگفت انگیز برنامه ماه عسل ) -آکاالهه منصوریان ( از بیوگرافی تا ماجرای شگفت انگیز برنامه ماه عسل ) -آکا
الهه منصوریان ( از بیوگرافی تا ماجرای شگفت انگیز برنامه ماه عسل ) -آکاالهه منصوریان ( از بیوگرافی تا ماجرای شگفت انگیز برنامه ماه عسل ) -آکا
الهه منصوریان ( از بیوگرافی تا ماجرای شگفت انگیز برنامه ماه عسل ) -آکاالهه منصوریان ( از بیوگرافی تا ماجرای شگفت انگیز برنامه ماه عسل ) -آکا
الهه منصوریان ( از بیوگرافی تا ماجرای شگفت انگیز برنامه ماه عسل ) -آکاالهه منصوریان ( از بیوگرافی تا ماجرای شگفت انگیز برنامه ماه عسل ) -آکا

.

منبع :

گردآوری توسط بخش ورزش بانوان سایت آکاایران
پربازدیدها
تبلیغات