با شکم پُر ورزش نکنید -آکا

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد با شکم پُر ورزش نکنید ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت ورزش و بدنسازی آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

آکاایران: مجموعه: ورزش عمومی

با شکم پُر ورزش نکنید
,فواید ورزش کردن, بهترین زمان ورزش کردن, خواص ورزش کردن,[categoriy]

آکاایران: با شکم پُر ورزش نکنید

هنگام داشتن فعالیت ورزشی باید حواسمان باشد که دستگاه گوارش پر نباشد‎

 

به گزارش آکاایران: یک متخصص تغذیه گفت: فعالیت ورزشی در ماه مبارک رمضان باید یک الی دو ساعتی پس از افطاری سبک انجام شود.

  

دکتر رضایی، متخصص تغذیه در گفت و گویی در خصوص ورزش در ایام ماه مبارک رمضان افزود: بهترین زمان ورزش برای روزه داران ، یک الی دو ساعت بعد از افطاری سبک است.

  

وی ادامه داد: ورزشکاران به بهانه روزه گرفتن از ورزش فاصله نگیرند؛ زیرا ورزش برای تناسب و سلامت لازم است و حیف است که در این ایام از فواید ورزش محروم ماند.

 

این متخصص تغذیه در ادامه بیان کرد: افطار باید سبک و از مواد کربونی و کربوهیدرات و مایعات باشد. اگر روزه دار افطار سنگین میل کند باید صبر کند تا مواد غذایی که در زمان افطار مصرف کرده است، هضم شود و سپس اقدام به فعالیت ورزشی نماید. 

 

رضایی در پایان اظهار داشت: پس هنگام داشتن فعالیت ورزشی باید حواسمان باشد که دستگاه گوارش پر نباشد و یک افطار سبک را داشته باشیم تا بتوانیم راحت تر ورزش کنیم .

  

 

.

منبع : beytoote.com


شما احتمالا با جستجوی کلمات زیر وارد مقاله با شکم پُر ورزش نکنید شده اید چنانچه مطلب مرتبط با جستجوی شما نبوده همان کلمه را در جستجوی سایت وارد کنید

ورزش با شکم پر

با شکم پُر ورزش نکنید گردآوری توسط بخش نکات مهم در ورزش سایت آکاایران

اخبار اکاایران

اخرین مطالب آکاایران

تبلیغات