loading...

نظر فنی پنجعلی در مورد بازی - آکا

بازیکن اسبق تیم فوتبال پیروزی گفت: تیم پیروزی نیمه اول را با استرس و پراشتباه شروع کرد که موجب باخت این تیم شد .

محمد پنجعلی در گفت و گویی در پایان دیدار تیمهای فوتبال پیروزی و استقلال، افزود: ارایه بازی متفاوت در دو نیمه از سوی بازیکنان پیروزی، شرایط ویژه ای به بازی داده بود، چرا که پیروزی نیمه اول را پراشتباه شروع کرد و در خط هافبک مشکلات زیادی داشت .

وی افزود: اگر کریم باقری یک خط جلوتر می آمد و گل محمدی در جای همیشگی اش بازی می کرد، مطمئنا تیم پیروزی نتیجه می گرفت.

پنجعلی با اشاره به سیستم و ترکیب بازی تیم پیروزی، اظهار داشت: بگوویچ با همان سیستم 2ـ5ـ3 بازی را اداره می کرد ولی مهره ها جابجا شده بودند که این جابجایی به ضرر پرسپولیس تمام شد .

وی با تمجید از عملکرد هافبک های دفاعی تیم استقلال، اضافه کرد: آبی پوشان در حمله و دفاع پرتعداد بودند ولی گل های این تیم از کار گروهی نشات نگرفته بود و برای بازیکنان تیم پیروزی غافلگیر

کننده بود.

پنجعلی در خاتمه از برگزاری دربی بزرگ لیگ برتر ابراز رضایت کرد و گفت: در مجموع به غیر از 20 دقیقه اول که فشار روانی حاکم بر بازی زیاد بود، تیم استقلال زودتر از تیم پیروزی به آرامش دست یافت و بازی را در دست گرفت .

چنگیز : قلعه نویی خوب مهره چینی کرد

نظر فنی پنجعلی در مورد بازی - آکا

ملی پوش اسبق تیم ملی ایران و استقلال ، مهره چینی مناسب از سوی امیر قلعه نوعی سرمربی تیم فوتبال استقلال را موجب پیروزی این تیم مقابل پرسپولیس تهران عنوان کرد . چنگیز پس از این بازی به خبرنگار ما گفت : سر مربی تیم فوتبال استقلال در این دیدار از آماده ترین بازیکنان خود استفاده کرد ولی به نظر من وینگو بگوویچ سر مربی تیم پرسپولیس بر مبنای نام بازیکنان ، به مهره چینی در زمین پرداخت . چنگیز افزود : بازیکنان تیم استقلال تهران بویژه در نیمه نخست ، میانه میدان را در اختیار گرفته بودند و نگذاشتند هافبک های تیم پرسپولیس به خوبی مهاجمان این تیم بویژه علی دایی را تغذیه کنند.

وی در ادامه اظهار داشت دو تیم در این دیدار یک بازی زیبا را به دور از هر گونه حاشیه یی برگزار کردند و حاضران در ورزشگاه نیز از این دیدار لذت بردند.

منبع : tebyan.net

گردآوری توسط بخش تاریخچه و معرفی ورزش ها سایت آکاایران
تبلیغات