loading...

آموزش مقدماتی و پیشرفته پینگ پنگ

معرفی کتب ورزشی (5) - آکا

از میان ورزش های راکتی پینگ پنگ با توجه به ویژگی های خاصش علاقه مندان زیادی را در جهان به خود اختصاص داده است.

نیاز به فضای کوچک و امکانات محدود در این رشته دلیلی بر گسترش روز افزون آن می باشد، از 7 تا 70 سالگی ، حتی بیشتر نیز می توان هم در بخش تفریحی ، هم در بخش قهرمانی به آن پرداخت و هم اکنون در سطح جهان مسابقات رسمی زیادی در گروه های سنی مختلف (نونهالان ، ....، پیشکسوتان) انجام می شود.

پینگ پنگ ورزشی انفرادی و بی نظیر می باشد که در سطوح قهرمانی به توانایی های بالا و دقیق تکنیکی ، ظرفیت خوب تکنیکی ، ظرفیت خوب هوازی ، توان بی هوازی ، عمل و عکس المعل های سریع ، قدرت ، سرعت ، هماهنگی و چابکی نیازمند است .

کتاب نام برده شده  برای تمام سطوح از مبتدی تا پیشرفته مفید می باشد و به کسانی که آرزوی قهرمانی در این رشته را دارند یا به خاطر تفریح و سرگرمی بازی می کنند ، در استفاده از اکثر توانایی هایشان کمک می کند .

این کتاب شامل بخش های مختلف و متنوعی از جمله تجهیزات ورزشی پینگ پنگ ، راکت گیری وکنترل راکت ، تمرینات جسمی و ذهنی ، سرویس های پیشرفته ، شرکت در مسابقه  و ...... است .

این کتاب در 3000 نسخه به چاپ رسیده و قیمت آن چهار هزار تومان است .

مهدی آرمندنیا (گیوه چی ) و ژیلا سروش تالیف و  ترجمه این کتاب را برعهده داشته اند و انتشارات بامداد کتاب ،  این کتاب را برای شما ورزش دوستان چاپ کرده است.

خواندن این کتاب برای علاقه مندان به این رشته جهت بیشتر شدن اطلاعات آنها توصیه می شود .

معرفی کتب ورزشی (4)

منبع : tebyan.net

گردآوری توسط بخش تاریخچه و معرفی ورزش ها سایت آکاایران
تبلیغات