سالابولین silabolin -آکا

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد سالابولین silabolin ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت ورزش و بدنسازی آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

آکاایران: به گزارش آکاایران: سالابولین silabolin

ماده : اتیل استرنول
سازنده : فارمادام

 

سالابولین silabolin
,بدنسازی,پرورش اندام,اخبار بدن سازی,[categoriy]

آکاایران: سالابولین silabolin


سالابولین یک استروئید غیرمعمول است از آنجایی که مادهی تشکیل دهنده ی آن یک پیش ماده ی هورمون پروژسترون زنانه می باشد .از لحاظ تکنیکی این ماده برگرفته از نور تسترون 19 می باشد . سالا بولین یک استروئید خوراکی ضعیف است که برای ساختن ماهیچه های قوی ومنسجم مناسب نیست .سالا بولین یک استروئید با حداکثر اثر آنابولیکی است که فقط ویژگی های آندروژنتیکی بسیار پایینی دارد.


ورزشکارانی که این دارو را به عنوان تنهااستروئید مورد استفاده قرار داده اند اکثراً از تا ثیراین داروناامید شده اند .
در مقایسه با دیگر استروئید ها از قبیل وینسترول،پارابولن،مسترون وسالابولین این ماده منجر به فراهم کردن کیفیت بالایی در ماهیچه می شود که بعد از متوقف کردن این دارو در بدن باقی می ماند .
اگر چه این دارو بیشتر یک استروئید برای ورزشکاران زن میباشد علائم غیر عادی مردانه در زنان در مقادیر مصرف 12 الی 16 میلی گرم در روز نادر می باشد واین حقیقت که سالا بولین از هورمون پروژسترون زنانه ناشی می شود باید از شکیات وجدانی واخلاقی حذف شود .
از آنجایی که قرصها 17آلفا آلکیلیتد نیستند مسمومیت کبدی نسبتا در این دارو ًپایین است .
گرچه در مقادیر مصرف بالا وفواصل طولانی مدت مصرف ممکن است ارزشهای معین کبد افزایش یابد .
سالا بولین تا حدکمی فقط معطل می سازد تا اینکه اثرات جانبی استروژنیکی به ندرت قابل انتظار است . ورزشکاران کمترین ذخیره ی آب را گزارش کرده اند بعضی از بدنسازان به مقدار جزیی از سالا بولین استفاده می کنند قبل از یک مسابقه از آنجایی که مقدار جزیی از یک ماده فشار خون را افزایش میدهد ومنجر به حالت عروقی بالا می شود .
سالا بولین به مقدار نسبتا ًبالا روزانه مورد نیاز است به خاطر اینکه این ماده به مقدار خیلی کم به وسیله گیرنده های استروئیدی در سلولهای ماهیچه جذب میشود .
20 قرص یا بیشتر در روز می تواند یک اثر معین داشته باشد اما احتما لا ً منجر به چندین اثر جانبی خواهد شد این هست جدای آن اثری که مقدار بسیار زیادی ازآن قرصها برای ورزشکاران مقدار کمی هزینه بر میدارد .
شما میتوانید این مقدارراتا جایی که می توانید تغییر دهید اما ورزشکاران مالت فقط اگر روزانه حداقل 20 تا40 میلی گرم از این دارو استفاده کنند سود میبرند.به خاطر اینکه سالا بولین به اندازه ی قرصهای اُگز اندرولون ووینسترول گران است وبا اثر کمتر،تقریبا ً هیچ کس علاقه ی به این ترکیب نشان نمی دهد .این همان دلیلی است که این دارو به ندرت در بازار سیاه یافت میشود درنتیجه تقاضای کم آن دلیل بر جعلی بودن آن نیست

.

منبع : edcoan.irarchives

سالابولین silabolin گردآوری توسط بخش آموزش بدنسازی و پرورش اندام سایت آکاایران

اخبار اکاایران

اخرین مطالب آکاایران

تبلیغات