ساختن ظاهری ایده آل با ماریو لوپز

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد ساختن ظاهری ایده آل با ماریو لوپز ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت ورزش و بدنسازی آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

آکاایران: ساختن ظاهری ایده آل با ماریو لوپز

به گزارش آکاایران: مسیر پرفراز و نشیب یک چهره محبوب برای ساختن ظاهری ایده آل

جدال برای عضلاتی کنده کاری شده

ماریو لوپز یکی از چهره های محبوب و شناخته شده تلویزیونی است که اجراهای جذابش ، طرفداران زیادی در سراسر جهان دارد. تنها چیزی که ماریو برای ستاره شدن کم داشت ، بدنی دلپذیر و خیره کننده بود. او اکنون در آستانه چهل سالگی تصمیم گرفته است تا طرفدارانش را با نشان دادن اندام کنده کاری شده خود ، شگفت زده و غافلگیر کند.

,بدنسازی,پرورش اندام,اخبار بدن سازی,[categoriy]

آکاایران: ساختن ظاهری ایده آل با ماریو لوپز

مبارزه در رینگ

لوپز دو روز در هفته در رینگ بوکس تمرین می کند. تمرینات او شامل سایه زدن ، کار با کیسه بوکس و مبارزه دو نفره است. خودش در این باره می گوید : « من همه زندگی ام کشتی گرفته ام و مبارزه کرده ام و این تمرینات برای من نوعی تخلیه احساسات منفی هم هست و پس از انجام آن ، خیلی احساس خوبی دارم. »

تمرین با وزنه

او علاوه بر تمرینات رینگی ، از تمرینات با وزنه هم استفاده می کند و شاید به همین دلیل است که همیشه سنش نصف آنچه هست به نظر می رسد. لوپز دو یا سه جلسه در هفته تمرینات بدنسازی دارد و هر بار روی همه عضلات بدن کار می کند. او از همه سیستم های تمرینی مانند وزنه سبک / تکرارهای بالا ، وزنه های سنگین ، سیستم دایره ای سرعتی و کراس فیت استفاده می کند و اغلب از یک یار تمرینی کمک می گیرد.

خواننده محترم، این مطلب در سایت ادکوان ( آکا ایران ) منتشر شده و شما هم اکنون درحال خواندن نسخه کپی آن هستید. لطفا جهت حمایت از ما، به سایت ادکوان مراجعه کنید. متشکرم.
Edcoan.ir

تمرینات هوازی

ماریو لوپز هر روز بیرون از خانه تمرینات هوازی مانند دو ، پیاده روی ، دوچرخه سواری و شنا انجام می دهد و به قول خودش ، باران و هوای سرد هم نمی تواند مانع ورزش کردنش شود.

لوپز در مورد روزهای سرد زمستانی و تمرینات هوازی توضیح می دهد : « زمستان ها بیشتر سعی می کنم در باشگاه از دستگاه های هوازی مثل تردمیل ، دوچرخه ثابت و الپتیکال استفاده کنم و هیچ گاه اجازه ندادم سرما مانع تمرین کردنم شود. بیشتر دوست دارم صبح ها ورزش کنم ، اما اگر فرصت نشد ، حتماً بعد از ظهر این کار را می کنم.

 

غذایی برای ذهن

ماریو درباره نحو غذا خوردنش می گوید : « من اعتقادی به رژیم های غذایی ندارم و در واقع آدم پرخوری هم نیستم. همیشه سعی می کنم در طول هفته سالم غذا بخورم. مصرف غذاهای ناسالم احساس بدی به من می دهد ، اما آخر هفته ها به خودم کمی استراحت می دهم و شاید یک پیتزای کامل را هم بخورم. کار من نیاز به تمرکز زیادی دارد ، بنابراین نمی توانم خیلی روی تغذیه ام تمرکز کنم و در این باره سخت گیر باشم.

یک زندگی فعال

لوپز از کودکی بسیار فعال و پرانرژی بود طوری که مادرش او را از همان سنین کم به کلاس های ورزشی مثل کاراته ، کشتی و . . . می برد. او زندگی ورزشی اش را هیچ گاه ترک نکرد و همواره به عنوان یک ورزشکار به خانواده و اطرافیانش کمک می کرد تا زندگی سالمی دارا باشند.

او در این باره می گوید : « برای من بسیار لذت بخش است که ببینم مردم تلاش می کنند تا زندگی بهتر و   سالم تری دارا باشند و این را وظیفه خودم می دانم که به آنها کمک کنم. »

مردی پرمشغله

ماریو لوپز تمام روزهای هفته در برنامه تلویزیونی معروفش مشغول است و امسال برای دومین بار مجری مسابقه بزرگ X Factor خواهد بود. مشغله کاری او بسیار زیاد است ، اما این گرفتاری های کاری هیچ گاه مانع تمرین کردن او و لذت بردنش از یک تمرین روزانه سخت نیست. او در این باره می گوید : « هیچ گاه ورزش و تمرین را جدای از کارم ندانسته و همواره آن را یکی از اولویت های زندگی ام می دانم با ورزش ، انرژی بیشتر ، اعتماد به نفس بیشتر و احساس بهتری نسبت به خودم و زندگی پیدا می کنم. »

چند نمونه از تمرینات ماریو لوپز را در اینجا می بینید :

* اسکوات

* پرس سرشانه با اسمیت

* بارفیکس

* پشت بازو طناب کش

* پارویی نشسته

* جلوبازو تمرکزی

* جلوبازو روی سطح شیب دار

* جلوبازو کششی

* شکم خلبانی

تهیه شده در آکا ایران (ادکوان – Edcoan.ir)

.

منبع :


شما احتمالا با جستجوی کلمات زیر وارد مقاله ساختن ظاهری ایده آل با ماریو لوپز شده اید چنانچه مطلب مرتبط با جستجوی شما نبوده همان کلمه را در جستجوی سایت وارد کنید

ماریو لوپز

ساختن ظاهری ایده آل با ماریو لوپز گردآوری توسط بخش آموزش بدنسازی و پرورش اندام سایت آکاایران

اخبار اکاایران

اخرین مطالب آکاایران

تبلیغات