آب کردن شکم و پشت ران با این حرکت ورزشی - آکا

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد آب کردن شکم و پشت ران با این حرکت ورزشی ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت ورزش و بدنسازی آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

آکاایران: آب کردن شکم و پشت ران با این حرکت ورزشی

آکاایران: آب کردن شکم و پشت ران با این حرکت ورزشی


آب کردن شکم و پشت ران برخلاف آنچه برخی مردم به آن نگاه می کنند با چند حرکت ورزشی ساده نیز ممکن است. در این مطلب به این حرکات ورزشی برای آب کردن شکم و پشت ران می پردازیم.

چگونه چربی‌های موضعی شکم و پشت رانم را آب کنم؟

به گزارش آکاایران: انجام دادن این حرکت ورزشی به آب شدن چربی‌های موضعی در ناحیه شکم و پشت ران کمک فراوانی می‌کند و باعث تقویت عضلات پایین‌تنه هم می‌شود.

 

حرکت اول (سمت چپ)

ابتدا سرپا بایستید و در حالی که زانوهای‌تان کاملا صاف هستند، پاها را به اندازه طول کف یک پای خود از هم باز کنید. دست‌ها را در در حالی که آرنج‌ها کاملا صاف هستند، جلوی خود و موازی با زمین نگه دارید. ۵ ثانیه در این حالت بمانید و آماده انجام حرکت اصلی شوید.

آب کردن شکم و پشت ران

,آب کردن شکم, آب کردن ران, چربی موضعی شکم,[categoriy]

 

حرکت دوم (سمت راست)

کم‌کم زانوها را خم کنید و حالت نیمه‌نشسته به خود بگیرید. زانوها را تاجایی که زاویه ۹۰ درجه‌ای بین ران و ساق پا ایجاد شود، خم کنید. ۳۰ ثانیه در این حالت بمانید. حداقل ۳ نوبت در روز و هر نوبت هم ۵ مرتبه این حرکت را تکرار کنید.
گردآوری:گروه سلامت سیمرغ
seemorgh.com/health

.

منبع :

آب کردن شکم و پشت ران با این حرکت ورزشی گردآوری توسط بخش آموزش بدنسازی و پرورش اندام سایت آکاایران

اخبار اکاایران

اخرین مطالب آکاایران

تبلیغات