.


بزرگ کردن سینه با ورزش +تصاویر، روش های بزرگ کردن سینه

1394/05/11

بزرگ کردن سینه با ورزش +تصاویر، روش های بزرگ کردن سینه
 
خانم ها همیشه می خواهند سینه های خوش فرم و زیبایی داشته باشند و برای این کار به دنبال روش های مختلفی از قبیل بزرگ کردن سینه،ورزش کردن هستند و در اکثر موارد به پروتز سینه روی می آورند. یکی از روش های خوش فرم  و زیبا کردن سینه، بزرگ کردن سینه است. بسیاری از خانم ها می خواهند بدون پروتز سینه، سینه های بزرگ و خوش فرمی داشته باشند. اما  چگونه؟ سایت آکاایران در این مقاله به موضوعات مختلفی در این خصوص از قبیل بزرگ کردن سینه با ورزش +تصاویر، روش های بزرگ کردن سینه و همچنین نکات تکمیلی در این مورد می پردازد. از شما همراهان همیشگی آکاایران دعوت می کنیم در ادامه این مقاله ما را همراهی کنید.
  
 
بزرگ کردن سینه,حرکات ورزشی برای بزرگ کردن سینه,ورزش برای سفت شدن سینه

بزرگ کردن سینه با ورزش تصاویر، روش های بزرگ کردن سینه

بزرگ کردن سینه,حرکات ورزشی برای بزرگ کردن سینه,ورزش برای سفت شدن سینه,ورزش برای سفت شدن پستان,علل کوچکی سینه خانم ها,روشهای بزرگ کردن سینه,تمرینات ورزشی برای بزرگ کردن سینه,تناسب اندام,زیبایی اندام,بدنسازی بانوان,بدنسازی بانوان,بدنسازی بانوان

بزرگ کردن سینه با ورزش +تصاویر

 در این قسمت سه روش برای بزرگ کردن پستان ها را برای برخی خانمها که می خواهند سینه بزرگ تری داشته باشند و سینه درشت را متناسب با اندام خود می دانند ارائه می کنیم :

روش اول بزرگ کردن سینه با ورزش :
همه ی خانم ها دوست دارند سینه هایی زیبا و خوش ترکیب داشته باشند و شاید هم شنیده باشید سایز سینه خانم ها با ورزش افزایش می یابد! اما اجازه بدهید قبل از شروع آموزش تمرینات، کمی از ساختمان بدن برایتان بگویم.

خانم ها، خوب است بدانید که سینه های شما از چربی و بافت های چربی دار تشکیل شده است،شکل ویژه پستان ها و جایگاه مخصوصشان از طریق رباط های خاصی که بافت پستان ها را در بر گرفته و آن ها را حفاظت می کنند تعیین می شود. این رشته ها که به «رباط های کوپر» معروفند در دوره حاملگی و نیز کهولت شل و یا کشیده می شوند و موجبات آویزان شدن آن ها را فراهم می آورند.

هورمون های جنسی در رشد و تکامل پستان ها در دوره بلوغ و تولید شیر از اهمیت بسزایی برخوردارند. استروژن در رشد و نمو غدد و مجاری پستان نقش داشته و پروژسترون محرک اصلی تغییر و تکامل سلول های سازنده شیر می باشد. از این رو سایز آن ها بستگی به میزان چربی دارد که در آن ذخیره می کنید که آن هم به نوبه خود بستگی به ژنتیک، وزن، سلامتی و سن شما دارد. ماهیچه هایی که در زیر سینه ها قرار گرفته اند، ماهیچه های سینه ای نامیده می شوند که برجستگی سینه ی شما از آن هااست.

 

بزرگ کردن سینه با ورزش +تصاویر

 

علل کوچکی سینه خانم ها
۱-علل هورمونی:

الف: هورمون های فولیکولین-لوتئین:( که هر دو از هورمون های تخمدان هستند ) و در صورت کمبود آن ها فقط با تجویز متخصص زنان باید استعمال شوند.

ب: کم کاری تیرویید و هیپوفیز :نیز عامل بسیار نیرومندی محسوب می گردد. در کل کمبود هورمون های تخمدان و هیپوفیز مولد کوچکی پستان هااست.


۲- لاغری مفرط: افراد لاغر کلا بافت چربی در بدنشان کم است و همچنین هورمون های جنسی در بدنشان کمتر از افراد عادی است که این امر باعث کوچک بودن پستان می گردد.


۳ – رژیم لاغری و سوء تغذیه : مخصوصا" در خانم های چاقی که بدون برنامه علمی بطور ناگهانی شروع به کم کردن وزن می کنند چربی های بدن کاهش می یابد و چون پستان نیز مقدار زیادی بافت چربی دارد کوچک می گردد و همچنین چروکیده و افتاده می شود. در این افراد چون کوچکی پستان بدنبال رژیم غذایی بوده است بنابراین با توقف رژیم غذایی و برگشت به حالت عادی واستفاده از رژیم پر پروتیین مشکل فرد برطرف خواهد شد. البته ممکن است کمی افتادگی در پستان ها باقی بماند.


۴- ژنتیک: این مورد شایع ترین علت کوچکی پستان ها در خانم ها می باشد. و معمولا" به کرم ها و قرض های گیاهی پاسخ مناسبی نخواهد داد و این مواد به هیچ عنوان باعث رشد پستان نمی گردند.


اگر می خواهید بدانید که می توانید سایز سینه تان را تغییر دهید یا نه، باید به شما بگویم که خیر، نمی توانید (مگر با عمل جراحی)، اما می توانید با کار کردن روی عضلات سینه، آن ها را بزرگتر، سفت تر و خوش ترکیب تر کنید.

برای بزرگ کردن سینه چند حرکت ورزشی برای شما آماده کرده ایم که می توانید آن ها را در خانه هم انجام دهید که هیچ خرجی هم برایتان نخواهد داشت و طی ۶ تا ۸ هفته سینه هایتان را به شکل دلخواه درخواهد آورد. این تمرینات را می توانید در ۱ تا ۳ ستِ ۸ تا ۱۵ تکرار، ۲ یا ۳ بار در هفته انجام دهید.


نکته: هنگام انجام ورزش های مخصوص بزرگ کردن سینه نیز باید مثل سایر ورزش ها لباس ورزشی پوشید و حرکات را روی یک سطح صاف و راحت انجام داد. این حرکات اگر بدون توجه انجام شوند ممکن است باعث فشار و درد عضلات شود، پس اگر مشکل جسمانی دارید، حتماً قبل از شروع با پزشک خود مشورت کنید. دقت کنید که حین انجام تمرینات به خود فشار نیاورید و اگر احساس ناراحتی کردید، حرکت را متوقف کنید.


نکته: توصیه ما به شما این است که در کنار تمرینات ارائه شده،تمرینات ویژه تقویت عضلات بالا تنه را نیز انجام دهید، خصوصا" عضلات پشت و کمر بند شانه ای، همچنین باید توجه داشته باشید چنانچه عضلات شکم توانائی داشته باشید، به نحوی کم شکم صاف و یک دست باشد، باعث می شود با انجام این تمرینات سینه های شما بیشتر نمایان شود.
یکی از متداول ترین این ورزش ها، حرکت "پوش آپ" می باشد که در اینجا روش صحیح انجام آن را برای شما توضیح می دهیم.حرکت پوش آپ روی تقویت عضلات سینه ای بسیار موٍثر است.


۱-  پوش آپ اصلاح شده

بزرگ کردن سینه با ورزش +تصاویر


الف) روی شکم بخوابید، زانوهایتان را خم کنید، به طوری که قوزک های پا ضربدری روی هم قرار گیرند. آرنج ها را خم کنید و کف دست ها را (در اطراف بدن و مقابل شانه ها) روی زمین قرار دهید. دست ها را صاف کرده و بدن را بلند کنید، به طوری که روی زانوها و کف دست ها تکیه داشته باشید، چانه را کمی به سمت سینه ها متمایل کنید تا پیشانی روبه روی زمین قرار گیرد، شکم را سفت کنید.
ب) آرنج ها را خم کرده و کل بدن را یکباره پایین بیاورید. آنقدر پایین نیاورید که سینه ها به زمین برخورد کند، تا جایی بدنتان را پایین بیاورید که بازوها به موازات زمین قرار گیرند. دوباره خود را بالا بکشید، آرنج ها را قفل نکنید، باید این حرکت را ۱۰ مرتبه انجام دهید، و هرچه جلوتر می رویت تعداد این دفعات را بیشتر کنید.


۲- پوش آپ توپ بر روی زانو

بزرگ کردن سینه با ورزش +تصاویر

الف) در مقابل یک توپ زانو بزنید و در حالی که پشتتان را صاف و قائم نگه داشته اید دست های خود را بر روی توپ قرار دهید.
ب) با انجام بازدم به آرامی بر روی توپ سینه بزنید و پوش آپ کنید و سپس با انجام دم به آرامی به حالت اول باز گردید.این تمرین را ۲۵ – ۲۰ بار تکرار کنید.


۳-پوش آپ دیوار

بزرگ کردن سینه با ورزش +تصاویر

 

در مقابل دیوار با فاصله ی یک متر بایستید و دست ها را به دیوار تکیه دهید و با کمک دست به دیوار نزدیک شده سپس دور شوید.


 4 – پِرِس وزنه

بزرگ کردن سینه با ورزش +تصاویر

 
الف) به پشت روی زمین بخوابید و پاها را صاف قرار دهید و در هر دست یک وزنه نگاه دارید (به جای وزنه می توانید از چیزهایی هم وزن آن هم استفاده کنید). وزنه ها را بالا ببرید به صورتی که دست ها کاملاً بالای شانه هایتان قرار گیرند و کف دست ها پشت به شما باشد. شکم را داخل بکشانید. چانه را هم به سمت سینه ها متمایل کنید.


ب) وزنه ها را پایین آورده و کمی در اطراف قرار دهید تا جایی که آرنج ها کمی زمین را لمس کند. وزنه ها را دوباره بالا برده و مراقب باشید که آرنج ها در این حالت قفل نشود. شانه ها نیز نباید به هیچ وجه از روی زمین بلند شود. این حرکت را روی میز پرس سینه انجام دهید نتیجه بهتری خواهد داشت.


۵- پرواز دست ها به پایین

بزرگ کردن سینه با ورزش +تصاویر

 
الف) روی زمین بخوابید به صورتی که سر، گردن و پشتتان روی چندین بالش بزرگ قرار گیرند. در هر دست یک وزنه قرار داده و وزنه ها را مستقیماً بالای سینه ببرید، به صورتی که کف دست ها روبه روی هم قرار گیرند. باز هم چانه به سمت سینه ها متمایل باشد به صورتی که گردن با سایر ستون فقرات در یک راستا قرار گیرد. پشتتان هم نه خمیده شود و نه خیلی صاف باشد.
ب) دست ها را از هم باز کنید به صورتی که آرنج ها روی زمین قرار گیرند، وزنه ها را نیز آنقدر پایین بیاورید که آرنج ها به زمین برخورد کند، دوباره وزنه ها را بالا ببرید و حرکت را از نو آغاز کنید.

  

در این جا به ده مورد درمان خانگی برای بزرگی سینه ها اشاره می کنیم:

1.ورزش

ورزش های خاصی مانند شنای سوئدی ، شنای دیواری ، پرس نیمکت ، پرس سینه و فشردگی سینه می تواند به بزرگ شدن سینه ها کمک کند. این تمرین ها با حرکات دست ها و شانه ها همراه است که پوست را سفت و بافت عضله ای داخل و اطراف سینه را نیز تقویت می کند. این نیز به نوبه خود موجب سفت تر و بزرگتر شدن سینه ها می شود. ورزش های موثر در بزرگ شدن سینه ها را می توانید در اینجا ببینید. می توانید با انجام  تمرینات ورزشی موثر در درمان افتادگی سینه، سینه هایی خوش فرم و سفت داشته باشید.

این تمرین ها را هر روز به مدت سی دقیقه انجام دهید. برای اطمینان از درستی روش انجام تمرینات از یک مربی باشگاه کمک بخواهید. 

2.ماساژ سینه

بر اساس انستیتوی طب سنتی و جایگزین تایلندی ، ماساژ منظم سینه ها می تواند موجب بزرگ شدن اندازه ی سینه ها شود. ماساژ به دو روش کمک می کند ابتدا جریان خون را افزایش می دهد و سپس به کشش بافت درون سینه کمک می کند تا ظاهری سفت تر و بزرگتر به خود بگیرد. برای ماساژ از روغن های طبیعی مانند روغن زیتون یا روغن بادام استفاده کنید. انواع ماساژ سینه برای سفتی و بالا یردن سینه ها

 • روغن را بین دو کف دست خود دو یا سه دقیقه بمالید تا گرم شود.

 • دست هایتان را روی سینه هایتان قرار داده و به سمت داخل ماساژ دهید این کار را با حرکت دایره ای شکل در تمام قسمت های سینه انجام دهید.

 • حداقل 100 تا 300 حرکت دایره ای در صبح ها و مجددا همین تعداد را شب ها قبل از خواب انجام بدهید.

 • این درمان را دو بار در روز به مدت یک یا دو ماه انجام بدهید تا به نتیجه دلخواه دست پیدا کنید. 

3.شنبلیله

متخصصان داروهای گیاهی بر این باورند که شنبلیله می تواند به بزرگ شدن ابعاد سینه ها و سفت تر کردن آنها کمک کند. این گیاه که یک فیتواستروژن است موجب تحریک هورمونهای رشد سینه مانند استروژن و پروژسترون می شود. از سوی دیگر به افزایش ترشح شیر در مادران شیرده نیز کمک می کند.

 • یک چهارم فنجان پودر شنبلیله را با کمی آب مخلوط کنید تا حالت خمیری به خود بگیرد. این خمیر را روی سینه قرار دهید و به آرامی ماساژ دهید. آن را روی سینه گذاشته و ده دقیقه بنشینید و بعد با آب بشویید. این درمان را دوبار در روز تکرار کنید تا بهترین نتیجه ممکن را بگیرید. برای درست کردن پودر شنبلیله ، تخم آن را تفت داده و بعد آسیاب کنید.

 • روش دیگر ماساژ روزمره ی سینه ها با روغن شنبلیله یا مخلوط یک بخش عصاره شنبلیله و دو بخش لوسیون بدن است.

 

 • شما می توانید جوانه شنبلیله را در رژیم غذایی مصرف کنید و یا آن را به صورت قرص روزی سه بار مصرف کنید ( قبل ازاین کار با پزشک مشورت نمایید). 

4.تخم رازیانه

تخم رازیانه نیز می تواند موجب رشد ابعاد سینه شود. این تخم ها حاوی مقادیر بالایی از فلاونوییدها هستند که میزان استروژن بدن را افزایش داده و موجب تقویت رشد بافت سینه می شود. ضمنا مادران شیرده نیز می توانند از آن برای افزایش تولید شیر استفاده کنند.

 • یک قاشق غذاخوری روغن کبد ماهی کاد را با دو قاشق چایخوری تخم رازیانه در یک ماهی تابه بریزید. بگذارید دانه ها سرخ شوند. بعد روغن را صاف کنید و بگذارید سرد شود. از این روغن برای ماساژ آرام سینه ها به مدت 5 تا 10 دقیقه استفاده کنید. بگذارید روغن 30 دقیقه روی سینه هایتان بماند و بعد آن را با آب گرم بشویید. این درمان را دو بار در روز و برای یک تا دو ماه استفاده کنید.

 • شما می توانید هر روز چای رازیانه بنوشید. برای درست کردن چای رازیانه  یک قاشق چایخوری تخم رازیانه را در یک فنجان آب داغ به مدت ده دقیقه دم کنید و بعد آن را صاف نمایید.

5.شبدر سرخ

بزرگ کردن سینه با ورزش +تصاویر

شبدر سرخ از چهار ماده فیتواستروژن تشکیل می شود که به نظر می رسد در رشد طبیعی اندازه ی سینه ها موثر باشند. این گیاه دارویی موجب سفتی سینه ها نیز می شود.

 • یک یا دو قاشق چایخوری از گل های شبدر سرخ خشک را در یک فنجان آب داغ بریزید.

 • آن را 30 دقیقه دم کنید.

 • صاف کرده و این چای را دو تا سه بار در روز بنوشید.

 • این درمان را چند ماه ادامه بدهید تا به نتیجه دلخواه برسید.

 

6.روغن جوانه گندم

روغن جوانه گندم را نیز می توانید برای رشد سینه ها به کار ببرید. هنگامی که این روغن را روی سینه ها ماساژ می دهید ، به افزایش جریان خون موضع کمک می کند و در نتیجه  غذا رسانی و اکسیژن رسانی بهتری برای سوخت و ساز بهتر به آن موضع می رسد.  این روند موجب بزرگ شدن اندازه سینه ها می شود.  ضمنا چون روغن جوانه گندم سرشار از ویتامین E می باشد ، از افتادگی سینه ها نیز جلوگیری کرده و آنها را برای مدت طولانی سفت نگاه می دارد.

 • چند قطره روغن جوانه گندم را به مدت ده دقیقه روی سینه ها به صورت دایره ای ماساژ بدهید.

 • این درمان را دو تا سه بار در روز و به مدت یک ماه انجام دهید تا شاهد نتیجه حاصل باشید.

 

7.سیب زمینی وحشی یا Wild Yam

 

سیب زمینی وحشی توسط متخصصان گیاهان دارویی برای رشد سینه ها توصیه می شود. این گیاه دارویی حاوی فیتواستروژن هایی است که به رشد بافت سینه کمک می کند.

 • برای رشد سینه ها می توانید از سیب زمینی وحشی به صورت چای یا   کپسول استفاده کنید.

 • شما می توانید سینه هایتان را با کرم سیب زمینی وحشی ماساژ بدهید تا پروژسترون آن از طریق پوست جذب شود. این کار را دو بار در روز و به مدت چند ماه انجام بدهید تا متوجه رشد اندازه سینه تان بشوید.

8. ریشه قاصدک

ریشه قاصدک یکی دیگر از گیاهان دارویی بسیار موثری است که نقش مهمی در رشد سلولها و بافت های جدید سینه دارد.

شما می توانید دوبار در روزچای ریشه قاصدک بنوشید یا کپسول های 525 میلی گرمی را روزی یکبار مصرف کنید. این درمان ها ظرف چند ماه شما را به نتیجه دلخواهتان خواهد رساند.

 

هنگامی که این روش های درمان طبیعی را برای بزرگ شدن سینه هایتان انجام می دهید بخاطر داشته باشید که نباید از همه روش ها به طور همزمان استفاده کنید. یک یا ترکیبی از دو یا سه روش را انتخاب کنید و برای چند ماه فقط همین روش ها را انجام دهید . نیازی به ذکر این نکته

نیست که قبل از شروع درمان های گیاهی می توانید با پزشک نیز مشورت داشته باشید.

 

روش سوم برای بزرگ تر شدن پستان  ( سینه خانمها )

روشی که اکنون بررسی می کنیم یکی از روشهای ساده و مطمئن و اثبات شده برای بزرگ کردن پستان است.

این روش برای خانمهایی مناسب است که رشد پستانهایشان به حداکثر خود رسیده باشد. معمولاْ بسیاری از دختران پس از اتمام رشد پستانها در پایان دوران بلوغ، پستانهایی کوچک نسبت به جثه خود دارند که این می تواند موجب افسردگی و ناراحتی آنها شود چرا که اکثر دختران مایلند پستانهای بزرگ، خوش ترکیب، متناسب و رو به جلو داشته باشند و نه کوچک و آویزان.

1-ماساژ سینه  در حالت خوابیده

یکی از روشهای موثر که به بزرگ شدن پستان ها کمک می کند ماساژ آنها است.برای بزرگ شدن پستان در این روش شما باید سوتین خود را باز کرده و پستانهایتان را آزاد کنید و کاملاْ به حالت افقی قرار بگیرید، (بهترین حالت وقتی است که شب می خواهید بخوابید) سپس کف دستان خود را یعنی کف دست راست را روی پستان راست و کف دست چپ خود را روی پستان چپ بگذارید و به آرامی شروع به مالیدن پستانها کنید به طوریکه دو پستان را در جهت مخالف با یکدیگر و خیلی آهسته و آرام حرکت دهید و بمالید. می توانید هر شب ۱۰ الی ۱۵ دقیقه این عمل را انجام دهید و در مدت تقریباْ کوتاهی مثل ۶ ماه نتیجه مطلوب آنرا مشاهده کنید که روشی خوب و موثر در عین حال بی خرج و زحمت است. البته روش های علمی و پیشرفته جدید مانند استفاده از دستگاه وکیوم تاثیر بالایی داشته و زودتر نتیجه می دهد.

2-تمرینات صورت

یکی دیگر از راههای موثر برای بزرگ کردن سینه ها تمرینات ورزشی است. سعی کنید روزی بیست بار با انقباض ماهیچه های گردن ماهیچه پکتورالیس بزرگ (ماهیچه واقع در زیر پستانها) را نرمش دهید. تمرین دیگر تلفظ حرف «ایکس»، آنهم با باز کردن هر چه بیشتر دهان است. انجام این تمرین روزی ۲۰-۱۰ بار  توصیه می شود.

3-از گرما خودداری نمایید

حرارت حاصل از تابش آفتاب و یا آبتنی با آب داغ موجب منبسط شدن رگها و کند شدن جریان خون در رگهای پستان می شود؛ از طرفی قبلاً نیز اشاره شد که قرارگیری در معرض نور شدید آفتاب باعث پیری پیش از موعد پوست، زایل شدن رشته های الاستیک و در نتیجه چروکیده شدن آن می شود.

از این رو توصیه می شود سینه های خود را از حرارت شدید بدور نگه دارید و سعی کنید با آب خنک پستانها را مالش داده و با تحریک جریان خون در رگها، بافت آنها را تقویت کنید. یک دوش دو دقیقه ای آب سرد برای پستان های کوچک و سه دقیقه ای برای سایز بزرگ توصیه می شود. دوش آب سرد گردش خون در رگها را سرعت بخشیده و به دفع توکسین ها (مواد سمی) کمک می کند.

توجه: در انجام این تمرینات از یک دوش استفاده کنید و سینه ها را با یک حرکت چرخشی مالش دهید. در صورت عدم دسترسی به دوش می توانید با یک لیف ابری بزرگ آب سرد را کم کم روی سینه بریزید و آن را بمالید.

4-انقباض سیــنه ها (روش اول)

هر دو دست رو از منطقه آرنج به هم قفل کنید،یعنی با دست راست آرنج دست چپ و با دست چپ آرنج دست راست را بگیرید.

بعد دستها را به سمت هم محکم فشار بدهید و تا ۶۰ شماره بشمارید و رها کنید و چند دقیقه بعد دوباره اینکار را تکرار کنید. درطول روز اگر تا ۱۵ یا حتی ۲۰ بار اینکار را تکرار کنید و عضلات زیر بغل و سیــنه را کاملا منقبض کنید و نگه بدارید بعد از گذشت دو هفته میبینید چقدرپستان های خوش فرم و سفت شده ای دارید.

5-انقباض سینه ها (روش دوم)

این روش هم مثل روش بالایی فقط نحوه گرفتن دست فرق میکند.

هر دو دست را مشت کرده و مقابل هم مشتها را به سمت هم فشار بدهید.

یعنی مشت دست راست و دست چپ به سمت هم فشار داده شود وعضلات زیر بغل و سیــنه ها را منقبض کنیدتا ۶۰ بشمارید و رها کنید.این روش را هم مثل روش بالایی روزی ۱۵ تا ۲۰ بار تمرین کنید.

6-استفاده از ماساژ روزانه

ماساژ روزانه پستان ها به فرم دادن و بزرگ کردن پستان ها کمک می کند ، سینه ها را آزاد کرده و  روی تخت صاف یا زمین دراز بکشید با دست راست سیــنه چپ را در دست بگیرید و با نوازش از طرفین به سمت نوک سیــنه انرا خیلی آرام ماساژ دهید.

با نوک انگشتان به صورت دورانی از نوک سیــنه تا طرفین حرکت کنید.

بعد همین حرکات را کمی محکم تر انجام بدید طوری که فشار را احساس کنید.

یادتان باشه کاری با نوک سیــنه نداشته باشید و فقط روی عضلات سیــنه تمرکز کنید.

سیــنه را با دست محکم فشار بدید انگار که دارید آب لیمو میگیرید و رها کنید. این کار رو تا ۱۰ بار انجام بدید.

ولی یادتون باشه هرگز فشار را زیاد نکنید که درد ایجا شود.

ماساژ پستان باید برای شما لذت بخش و آرام کننده باشد.

حالا همین کارها را با دست چپ برای پستان راست انجام بدید.

هنگام ماساژ پستان ها میتونید از روغن خراطین استفاده کنید.

7-استفاده از کرمهای حجم دهنده روز و شب که مخصوص اینکار تهیه شدند

من مصرفشان را  به شما توصیه نمیکنم چون اثر چندانی ندارند وحتی ممکن است نوع تقلب آنها عوارض بعدی ایجاد کند.

8-استفاده از قرص های ضد بارداری ( ال دی.اچ دی. ژاسمین و ...)

البته اگر به مدت ۶ ماه ( ۶ دوره ۲۱ روزه ) از هر کدام از این قرصها ( مخصوصا ژاسمین ) استفاده کنید یک تا ۳ سایز رشد سیــنه خواهید داشت ولی عوارض این داروها را از یاد نبرید. ( افسردگی، دلدرد، سر درد، سر گیجه، تنبلی تخمدان و... )

9-مصرف ویتامین E

( روزی یک عدد به مدت ۱۵ روز ) بعد ۱۵ روز استراحت بدهید دوباره شروع به خوردن کنید اینو میگم چون ممکنه ویتامین E زیادی هم براتون ضرر داشته باشد و باعث پرخوری و چاقی بشود.( مشورت با پزشک )

10-انجام ورزش باتر فلای

یکی دیگر از روشهای موثر در بزرگ کردن پستان ها و فرم دادن آنها انجام ورزش باتر فلای است.( باز و بسته کردن دستها به طرفین سیــنه با سرعت و قدرت ) به بزرگ کردن و فرم دادن پستان ها کمک می کند درباشگاههای بدن سازی دستگاه باتر فلای موجود است اگر باشگاه نمیروید ، میتوانید در منزل دستها رو به طرفین سیــنه باز و بسته کنید. 

11-شنا

شنا یکی از ورزشهای مناسب برای پستان هاست، بخصوص شنای قورباغه، آنهم بدلیل این که ماهیچه های پشت و سینه را وادار به مقاومت در مقابل فشار آب می کند. در واقع فشار آب خود نوعی ماساژ فوق العاده برای سینه ها حساب می شود. برای تمرین بیشتر می توانید پاها را در کف استخر بگذارید تا جایی که آب شانه هایتان را بپوشاند. دستها را بالا برده و آهسته در جلوی خود پایین آورید. ۱۰ بار این عمل را تکرار کنید. این عمل تاثیر بالایی در سفت شدن و فرم پستان خواهد داشت.

12-استفاده از کرمها و روغنهای مخصوص سینه

استفاده از کرم و روغن های مخصوص به فرم دادن و بزرگ کردن پستان کمک می کند،استفاده از کرمهای مخصوص علی رغم تبلیغات گاه اغراق آمیزشان شاید معجزه ای در پستانها ایجاد نکنند.استفاده از عصاره های گیاهی و روغنهای طبیعی و یا بیولوژیکی روی سینه ها علاوه بر اینکه ما را به ماساژ پستان ها وادار می سازند، نقش بسزایی در حفظ رشته های کشسان پستان دارد.

توجه : هنگام قرار گرفتن در نور آفتاب نیز سعی کنید برای حفظ پوست از مضرات اشعه ماورای بنفش از کرمهای ضد آفتاب استفاده نمایید. پس از هر بار دوش گرفتن بدن خود را با لوشن های مخصوص نرم و مرطوب کنید تا پوست رطوبت از دست داده خود را باز یابد.

 

دستورات لازم برای حفظ زیبایی پستانها

۱-تغذیه و پرورش اندام به طور علمی ۲-هیدروتراپی سرد ( ماساژ با آب سرد) ۳-ماساژ با وغنهای ویژه

۴-انتخاب صحیح سوتین(متناسب با اندازه پستان به نحوی که سینه ها تحت فشار نباشند )

بدنسازی بانوان -

beytoote.com

ifunsite.ir

ابربرچسب : سینه سر بالا ، سینه خوش فرم ، بزرگی سینه ، چگونه پستانی سفت داشته باشیم ، پستانهای سفت و بزرگ ، بزرگ کردن سینه ، جراحی سینه ، سایز پستان ، چگونه پستانهایی سفت داشته باشیم ، چگونه پستانهای سفت داشته باشیم ، کوچکی سینه ، سایز سینه ، بزرگ کردن پستان ، عمل سینه ، سینه کوچک ، چگونه پستانهای سفتی داشته باشیم؟ ، کوچک کردن سینه ، عمل پستاننظرات
نظر جدید

نام

ایمیل

نظر


کد امنیتیمریم
|
1394/12/17
0-
1+
سلام شیرسویا شنیدم سینه هارو بزرگ میکنه راسته؟اگر از پرس سینهب مدت سه ماه استفاده کنیم چقد میتونه تاثیر داشته باشه اگرتمریناتو ادلمه ندیم به حالت اول برمیگرده؟
عسل
|
1394/12/15
2-
5+
سلام من ۱۶سالمه سایزسینم زیر۶۰این تمریناروانجام دادم فایده نذاره
پاسخ ها
مهناز
|
1394/11/20
5-
2+
سلام بر شما سپاسگزارم بابت مطالب ارزشمند شما .فقط متوجه نشدم وارد کانال شدم ولی از سلامتی پوست مو خبری نبود تصاویر چاقو خوردن یا جشن بازی پرتقال اینا بود .بنابراین اومدم از کانال بیرون تشکر
سينه كوچيك
|
1394/11/17
2-
10+
نبابا با اين چيزا بزرگ نميشه تنها راه حل پرتزه همين
عطیه
|
1394/11/16
3-
7+
خداوکیلی اگه این ورزشارو انجام بدیم جواب میده؟؟؟؟؟؟
Saraa
|
1394/11/16
2-
8+
من سینه هام بزرگ و خوش فرمه برای بزرگ شدن نوک سینه باید چیکار کنم؟با این وضع اگه من بچه دار بشم بچه نمیتونه نوک سینم رو بگیره و این عذابم میده
پاسخ ها
سیما
|
1394/11/11
1-
7+
سلام به دوستان.. من 24 سالمه..دوماه که مرتب سینه هامو ماساژ میدم روزیی دوبار با روغن رازیانه هر بار به تعداد 100 دفعه.. ویتامین (ای 400) به مدت 20 روز مصرف کردم.. کوچک بودن سینه در من اصلا موروثی نیست چون اطرافیان سینه بزرگی دارند ولی واسه من از سایز 60 با انجام ورزش و مصرف قرص تغییر نکرده.. افسرده شدم دوستان.. پیشنهادی بدین
پاسخ ها
saraa
|
1394/11/16 - 06:44
روغن زیتون بهتر از روغن رازیانه هستش از روغن زیتون استفاده کن
بارید
|
1394/11/07
5-
11+
سلام ممنون از سایت خوبتون پودر شنبلیله برای بزرگ کردن آلت تناسلی هم کاربرد داره؟
نگار
|
1394/11/01
1-
14+
سلام؛من 28سالمه سایزسینم75هست، بزرگترمیخام بشه چیکارکنم؟
پاسخ ها
یلدا
|
1394/11/07 - 18:06
من تصمیم گرفتم پروتز کنم این تمرینا اصلا فایده ندهره
سیما
|
1394/11/12 - 17:09
سایز سینه ات عالیه.. نگه اش دار.. فقط روی فرمش کار کن
سحر
|
1394/10/29
1-
11+
من ۳۲سالمه سینهام ۶۰خیلی کوچیکن .راهنمایم کنید دوس دارم سینهام بزرگ بشه
پاسخ ها
سینا
|
1394/12/02 - 17:20
سلام من روشی را که خودم جواب گرفتم و از سایز 70 به 80 برای خودم با روش زیر را به شما آموزش میدهم
اول یه سوتین بخر که از سایز خودت یک سایز بزرگ تر باشه!
تا جایی که ممکنه سوتین نپوش بگذار آزاد باشن نگران افتادگی سینه نباش فقط من که با روغن نارگیل یا هر روغن دیگه ای سینه های خودم را چرب میکردم
یکسره مخصوصا شب ها سینه هایت را به صورت دورانی با کف دست و بیشتر با 2 دست سینه را از انتها فشار داده تا به نزدیکه نوک سینه برسه فقط با نوک کاری نداشته باش (فقط در تمرینات سینه ها یکم درد گرفت اشکال ندارد.
عزیزم موفق باشی
zohre
|
1394/10/18
2-
9+
سلام من سینهای خیلی سفتی داشتم از لاغری شل شده ولی زیاد افتادگی نداره چکار کنم که سری جواب بده حوصله ورزشم ندارم
hgh
|
1394/10/14
1-
10+
من 16سالمه سایز سینههام 65.ب نظرتون چقدر بزرگ میشه؟
پاسخ ها
محمد
|
1394/11/22 - 00:03
اینطوری ادامه پیدا کنه ۱۱۰رو میگذرونه
یلدا
|
1394/10/13
2-
5+
عالی بوود
اسما
|
1394/10/12
1-
7+
سلام رشد سینه ها تا چه سنی کاملا متوقف میشن؟
f2mb
|
1394/10/05
5-
9+
خوب بود ولی امیدوارم تاثیر داشته باشه
مينا
|
1394/10/05
2-
280+
به من هم بگيدچيكاركنم
مينا
|
1394/10/05
0-
2+
به من هم بگيدچيكاركنم
setare
|
1394/10/04
2-
18+
سلام من 17 سالمه سایز سینه هام 75 تا چه سنی رشد میکنن؟امیدوارم این ورزشا اثر داشته باشن
mahsa
|
1394/10/04
5-
8+
این پسره امین خیلی بیشعورها.فقط همین
sima
|
1394/09/06
4-
6+
سلام من23 سالمه متاهل هستم ولی سایز سینه هام 60 هست امروز این سایت مطالعه کردم میخوام انجام بدم.انشالله که نتیجه میگیرم ممنون از سایت خوبتون
پاسخ ها
nariii
|
1394/09/10 - 00:23
عزیزم شما پروتز کن با ورزش جواب نمیده بت
09123602637
|
1394/12/04 - 12:34
با طب سوزنی می شود سینه را بزگ کردتماس بگیرید راهنمایی کنم
نینت
|
1394/09/05
4-
3+
کاره خاصی نمیتونی کنی عمل تغیر جنسیت بده:)))
عاطفه
|
1394/08/30
6-
6+
من سینه هام زیر 60 چیکار کنم
پاسخ ها
امین18
|
1394/09/19 - 09:09
الان 13زسالته سایزت 75هست 17 سال بشی دیگه 85 رد میکنی میفهمی چقد بد فرمه
آیدا
|
1394/08/30
3-
10+
من 13 سالمه و سایز سینه هام 75 هست ولی دوس دارم سینه هام یکم بزرگتر باشه
پاسخ ها
سحر
|
1394/09/19 - 18:16
خیلی رو داریا بسه دیگه بازم رشد میکنه
بینام
|
1394/09/29 - 14:19
بنظرم توپسری عوضی
سارینا
|
1394/10/17 - 11:36
اوه چقد بزرگن من ۱۴ سالمه یکم دارم فقط
no name
|
1394/11/13 - 14:51
باو هنو جا داره من هم سن تو بودم سایز سینم 70 بود الان که 17 سالمه سایزم شده 90 چقدر هولی تو بچه همسن تو بودم خجالت میکشیدم برم لباس زیر بخرم اومده سایت میچرخه سینه هاش بزرگ بشن
پرنی
|
1394/11/29 - 17:10
بی نام عاشقتم خخخخ ترکیدم از خنده
شیما
|
1394/08/23
2-
13+
سلام سحروووو چ روش استفاده کردی منم میخوام خر سینه بشم! خخخ
پاسخ ها
دکترخیری
|
1394/08/25 - 16:18
من درستش میکنم بیا من دکترخیری هستم کارشناس برنامه سمت خدا
مهلا.
|
1394/08/22
7-
14+
سلام من اصلا سینه ندارم خیلی ام لاغرم دیگه دارم افسردگی میگیرم نمیدونم باید چیکار کنم راهنماییم کنید لطفا
پاسخ ها
یه همدرد
|
1394/08/23 - 16:37
یه سر به دکتر غدد یا دکتر زنان بزن
مینا
|
1394/08/25 - 16:14
من میدونم می تونم راهنمایت کنم
دلارام
|
1394/09/12 - 10:04
چی کار کردی
nafas
|
1394/08/16
4-
11+
سلام من سینه های کوچکی دارم اما دوست دارم سینه های سفت و بزرگو خوش فرم داشته باشم اما سوال من اینه که این تمرینات اثر خوبی داره????? یا اینک باید به طور مداوم تمرین انجام دهیم???? اگر تاثیر ندیدم چه کاری انجام دهم
ریحانه
|
1394/08/02
2-
36+
عالی بود
شالیزه
|
1394/07/27
5-
15+
سلام خانم سحر کدوم تمرین و انجام دادین که نتیجه مطلوب گرفتین
دنیا
|
1394/07/15
5-
10+
سلام.من کم کاری تیروئید دارم... یعنی احتمال داره که بچه دار نشم؟؟؟؟؟؟؟؟؟
سحر
|
1394/07/09
3-
17+
واقعاعالی وتاثیرگذاربود،من الان حدودیکماهه که این تمرینات روانجام میدم ،سینه هام یه سایز بزرگترشدوخوش فرم تر، خودم باورم نمیشد که باچندتاتمرین ساده بشه نتیجه ی مطلوب ودلخواه گرفت،ممنون ازسایتتون
پاسخ ها
مریم
|
1394/08/07 - 09:05
خانم سحر شما کدام تمرین را انجام میدهیند
سلام
|
1394/08/23 - 09:48
سلام چ روشی زدی!؟ خر سینه شدی؟!
حدیث
|
1394/08/28 - 12:28
منم میخاااااااااااااااااام سینه هام بزرگ شن
sima
|
1394/09/06 - 17:51
سلام سحر جان تمرینات ورزشی بیشتر موثر بودن یا داروها و روغن های گیاهی/ممنون
امین
|
1394/09/19 - 09:06
بده من بخورم
سارا
|
1394/07/08
14-
25+
سلام ببخشید من 15سالمه ولی سینه هام کوچیکن چیکار کنم
پاسخ ها
آیسا
|
1394/10/02 - 21:09
خو هر روز به میزان لازم کود گاوی و آب تصویه شده بده بهشون
fatïïï
|
1394/07/04
5-
9+
ممنون عالی بود
پاسخ ها
yasna
|
1394/06/25
6-
10+
سلام آیا مصرف داروهای گیاهی یا شیمیایی برای بزرگ کردن سینه باعث سرطان رحم -تخمدان وپستان ميشود؟
پاسخ ها
هادی
|
1394/10/21 - 19:53
خووووووب باید از دکتر بپرسی
ملیحه
|
1394/06/25
11-
7+
عااالی بود
سپیده
|
1394/06/22
9-
31+
سلام.سایز سینه تغییری نمیکنه ولی سینه بزرگ میشه ینی چی?اخری سینه بزرگ میشه یا نه?
پاسخ ها
ایدا
|
1394/08/30 - 02:04
یعنی اندازه سوتینتون تغیر نمیکنه ولی بزرگتر به نظر میاد


مطالب مرتبط