در این بخش از سایت آکاایران مطالبی در مورد ورزش برای ران پا را برای شما آماده کرده ایم ، امیدواریم که مورد توجه شما قرار گیرد.

ورزش - بدنسازی بانوان - حرکات ورزشی برای کوچک کردن ران و باسن بانوان

 اگر به دنبال لاغر کردن ران و باسن هستید و یا در مجموع  می خواهید پایین تنه خود را لاغرتر کنید، پاهای باریک و باسنی سفت به دست آورید.این تمرینات به شما کمک می کند تا در کنار تمرینات هوازی چربی های باسن و ران را بسوزانید و پایین تنه ای خوش ترکیب و سفت داشته باشید.

در این مقاله 4 حرکت برای کوچک کردن باسن و رانهایتان می خوانید، اگر شما دارای باسن و ران های بزرگی هستید و از این موضوع ناراحت هستید، خواندن این مقاله را به شما توصیه می کنیم... 

ورزش برای ران پا

ورزش ران و باسن

راز داشتن ران هایی باریک تر

می توانید دستگاه های کاهش وزن را رها کنید و از وزن خودتان برای رسیدن به پاهایی لاغر استفاده کنید. بنا به گفته سایتز، راز داشتن ران هایی باریک رویکردی 3 بعدی به حرکات قسمت پایینی بدنتان است.

متخصص تناسب اندام می گوید:" روی سه  قسمت از پاها تمرکز می کنیم : جلو(ماهیچه چهار سر ران)، عقب(ماهیچه همسترینگ) و قسمت بیرونی (ماهیچه سرینی بزرگ- تورفتگی کوچکی در قسمت بیرونی). برای داشتن ران هایی محکم، پنج تمرین زیر را توصیه می کنم. و در انتها کششی اضافی برای ایجاد ران هایی زیبا و کشیده!"

آیا از کوچک کردن باسن و رانهایتان ناامید شده اید؟ ما در اینجا تحقیقی که در دانشگاه کارولینای شمالی انجام شد و موثر ترین حرکات برای کوچک کردن باسن و رانها را معرفی کرد، به شما آموزش میدهیم.درحقیقت،انجام این حرکات در 10 دقیقه ماهیچه ها را تا 30 درصد بیشتر از ورزشهای سنتی فعال می کند.این حرکات را 4 الی 5 بار در هفته انجام دهید.محققان میگویند که با شروع این حرکات کمتر از 2 الی 4 هفته باسن و رانهای مورد دلخواهتان را خواهید داشت.

تمرین را شروع کنید
وسایل مورد نیاز: یک نوار محکم، دمبل 5 الی 10 پوندی و یک صندلی که البته دو وسیله آخر اختیاری است.
چگونگی انجام آن: 8 الی 12 بار این حرکات را روی دو پهلویتان انجام دهید. 3 بار در هفته و روزی دو بار (می تواند پشت سر هم هم نباشد) انجام دهید. 
برای گرفتن نتیجه سریع: 3 بار در روز و به مدت 30 الی 60 دقیقه مثل پیاده روی و دوچرخه سواری که بیشتر روزهای هفته می شود انجام داد.


1. حرکت اصلی: به پهلو بخوابید و پایتان را بالا بگیرید.
به پهلوی راستتان بخوابید درحالیکه پای راستتان روی زمین باشد، بازوی راستتان را  خم کنید درحالی که سرتان دست راستتان را نگه داشته است. برای تعادل بیشتر دست چپ روی زمین در جلوی قفسه سینه باشد.پای چپ را بالا بگیرید،پایتان را خم کنید درحالیکه به باسنتان فشار وارد شود. مکث کنید، سپس آرام پایتان را پایین بیاورید.حرکت را کامل کنید سپس با جهت دیگر این حرکت را انجام دهید.

 
حرکت را سخت تر کنید

دو پایتان را بالا ببرید: اول پایتان که بالاست بالا نگه دارید، پایتان را که پایین است به آن یکی پایتان که بالاست برسانید، مکث کنید و سپس یکی از پاهایتان را پایین بیاورید.

حرکت را آسان کنید
پایتان که بالاست تا درجه خم کنید و با آن پایتان که خم شده بالا ببرید.

ورزش برای ران پا

ورزش برای ران پا

2. حرکت اصلی:
دور پاهایتان یک نوار ببندید.
با بندی که دور پایتان بسته اید بایستید.و بند را محکم دور ساق پایتان ببندید. دستهایتان را هم به اندازه عرض شانه به طرف جلو بکشید. در حدود 3 فوت به سمت راست قدم بردارید سپس زانوهایتان را خم کنید و روی باسنتان بنشینید تا رانهایتان با سطح زمین موازی شود، زانوهایتان را پشت پنجه پا نگه دارید. چند لحظه به سمت پایین بمانید و پای چپتان را بردارید. گامهایتان را به سمت راست بردارید سپس جهتتان را عوض کنید و این کار را تکرار کنید.

 
حرکت را سخت تر کنید
زانوهایتان را 45 درجه خم کنید و بیشتر از پهنای باسنتان گام بردارید.

حرکت را آسان کنید
بعد از اینکه با پای راست قدم برداشتید، بایستید و پای چپتان را به پهلو بلند کنید تا تعادلتان برقرار شود. حرکت را تکرار کنید و  پای راستتان را بلند کنید. 

ورزش برای ران پا

ورزش ران و باسن

 
3. حرکت اصلی: تعادل
روی پای راستتان تعادلتان را برقرار کنید،زانوی چپتان را خم کنید و پای راستتان را چند اینچ از سطح زمین بالا نگه دارید.پشتتان را صاف نگه دارید،آرام روی پای راستتان بنشینید، زانوی راستتان را حدود 45 درجه خم کنید.مکث کنید سپس روی پاشنه راستتان فشار وارد کنید تا بایستید.هر حرکت را کامل انجام دهید سپس جهتتان را تغییر دهید.

 
حرکت را سخت تر کنید
حرکت را با برداشتن یک دمبل در هر دستتان کامل کنید.

حرکت را آسان کنید
پنجه پای چپتان را روی زمین بگذراید و استراحت کنید اگر لازم بود یک صندلی یا چارپایه برای تعادل استفاده کنید.
 

ورزش برای ران پا

ورزش برای ران پا

 
4. حرکت اصلی: تلاش بر روی یک پا
روی پای راستتان تعادلتان را برقرار کنید.درحالیکه زانویتان راحت است و دستانتان به کمرتان و پای چپتان به طرف بیرون بالا آمده است.رانهایتان را محکم کنید و کمرتان را صاف نگه دارید، مفصل های رانهایتان به سمت جلو باشد،دست چپتان را به سمت پای راستتان پایین بیاورید. دستتان را به سمت پای راستتان بکشید.همه این حرکات را روی پای راست انجام دهید سپس جهتتان را عوض کنید.

 
حرکت را سخت تر کنید
دو دستتان را به کف زمین برسانید درحالیکه که در هر دستتان دمبل وجود دارد.

حرکت را ساده کنید
دستتان را پشت یک صندلی برای برقرار کردن تعادل بیشتر استراحت دهید

ورزش برای ران پا

ورزش برای ران پا


شما احتمالا با جستجوی کلمات زیر وارد مقاله شده اید چنانچه مطلب مرتبط با جستجوی شما نبوده همان کلمه را در جستجوی سایت وارد کنید

کوچک کردن ران و باسن با 4 حرکت ساده ورزشی , چند حرکت ورزشی برای لاغر شدن ران وشکم , داشتن پاهای زیبا با حرکات ورزشی آسان , حرکات ورزشی برای لاغری ران با تصویر , داشتن پاهای زیبا با حرکات ورزشی , حرکات ورزشی برای لاغری ران پا , تصاویر حرکات ورزشی برای لاغری , بهترین ورزش برای آب کردن ران , ورزش برای لاغری ران با تصویر , حرکات بدنسازی برای لاغری ران , ورزش برای سفت شدن کشاله ران , ورزش برای سفت شدن داخل ران , آب کردن ساغ پاهای پر و پهن , بهترین ورزش برای لاغری ران , آموزش ورزش برای لاغری باسن , ورزش برای لاغری ران و باسن , حرکات ورزشی برای 4 ران پا , آموزش ورزش برای لاغری ران , ورزش های مخصوص لاغری بازو , ورزش هایی برای لاغری بازو , حرکت های کوچگ گننده بازو , حرکات ورزشی مناسب باشگاه , حرکات بدنسازی پایین تنه , تمریناتی برای لاغری ران , ورزش در خانه برای لاغری , ورزش هتی آب کردن رون پا , ورزش برای نرم کردن باسن , ورزش برای پهن کردن شکم , حرکات ورزشی برای لاغری , آب کردن پاهای پر و پهن , کوچیک ترین وسیله ورزشی , ورزش كوچك كردن بغل ران , حرکات مخصوص آب کردن پا , ورزش برای لاغری ران پا , کوچک ترین وسیله ورزشی , روشهای لاغری داخل ران , حرکات ورزشی برای پاها , ورزش لاغر کردن ران پا , حرکات کوچک کننده ران , اموزش تکان دادن باسن , حرکت ورزشی برای ران , حرکات کششی برای ران , ورزش برای لاغری ران , حرکت ورزشی roofing , برنامه ورزشی خانگی , حرکت لاغر در ورزش , دستگاه انجام نرمش , انجام حرکات ورزشی , حرکت داخل عکس های , حرکت ورزشی دونده , لاغری بازو و ران , کشیده کردن پاها , حرکت ورزشی roof , ورزش لاغری بازو , حرکت در ران پا , ورزش لاغری ران , کجا ورزش کنیم , لاغر كردن دست , بغل کردن پاها , حرکت بغل ران , پا هایی کوچک , آب کردن باسن , حرکات لاغری , حرکت ران پا , حركات ورزشي , پا یا ورزش , انجام ورزش , حرکت ورزشی , حرکات ورزش , ورزش پاها , نرمش باسن , حرکت ران , ورزش پا

گردآوری توسط بخش بدنسازی بانوان سایت آکاایران
بهترین ورزش برای

بهترین ورزش برای لاغر کردن ران و باسن - آکا

بهترین ورزش برای لاغر کردن ران و باسناگر می خواهید رانها ، باسن  را لاغر کنید باید آهسته به سمت عقب بدوید این بهترین ورزش برای لاغر کردن ران و باسن استزمانیکه به عقب می دویم
تبلیغات