.

روی حروف الفبا کلیک کنید تا خوابی که دیدید نمایان شود

آ ا ب پ ت ث ج چ ح خ د ذ ر ز ژ س ش
ص ض ط ظ ع غ ف ق ک گ ل م ن و ه ی  

 تعبیر خواب تخم مرغ

1390/11/03

ابن سیرین می گوید :  تعبیر دیدن ' تخم مرغ ' در خواب قوت و نیرومندی است .

دانیال (ع) می گوید : تخم مرغ در خواب کنیز است . خدای متعال می فرماید : گویی همچون تخم مرغ هایی پنهان داشته شده اند –سوره صافات ایه 48 .

تعبیر خواب,تخم مرغ, تعبیر خواب امام جعفر ,تعبیر خواب اکا ایران , خواب سفر , خواب سفر را سفر , تعبیر معبران معبران خواب , خواب بهره ,تعبرخواب , خود رفع شر کند ,عبیر خواب ,تعبیر خوال خواب بد تعبیر ,تعبیر خواب تخم مرغ

اگر ببیند مرغ جلوی او تخم گذاشت از زنی فرومایه یا از کنیزی صاحب فرزند می شود و اگر در خواب تخم ناشناسی ببیند با زنی که ارزش و منزلتش به اندازه سفیدی و خوبی ان تخم است ازدواج می کند . اگر ببیند تخم پخته می خورد با زحمت مال بدست می اورد . اگر ببیند تخم نیم پخته می خورد زنی می گیرد و مدتی طولانی با او زندگی می کند . اگر ببیند تخم را پوست می خورد مال مردم را می خورد اگر ببیند پوست تخم را می خورد و سفیده و زرده ان را باقی می گذاشت و نمی خورد مال مرده ها را می خورد یا کفن مرده ها را بر می دارد .

کرمانی می گوید : اگر کسی ببیند که تخم می کند با زنهای زیادی ازدواج می کند و به جماع بسیار حریص است . اگر ببیند مثل مرغ روی تخم خوابیده است با زنها اختلاط دارد و اگر ببیند از تخم  جوجه بیرون اورد از فرزندان ان زنها به او فایده می رسد و اگر ببیند به جای فرزند تخم زائید صاحب فرزندی می شود که کافر است . اگر ببیند تخم زیر مرغ گذاشت و جوجه بیرون اورد کار راکد او دوباره احیا می شود و به جریان می افتد و گروهی گفته اند اگر این خواب را معلمی که به کودکان قران می اموزد ببیند صاحب فرزندی می شود . اگر ببیند تخم را شکست دوشیزگی و بکارت دختری را بر می دارد و اگر ببیند نتوانست تخم مرغ را بشکند نمی تواند بکارت را بردارد و اگر ببیند تخم زیادی دارد به اندازه انها فرزند پیدا می کند و تخم اردک فرزند فقیر است و دیدن تخم گنجشک در خواب شادمانی است و تعبیر تخم سایر پرندگان در جای خود ذکر می شود .

حضرت صادق (ع) می فرماید : تعبیر تخم پرندگان ابی در خواب بر 4 وجه است : 1. به مراد رسیدن 2. زن گرفتن 3. کنیز 4. فرزند دار شدن .

لوک اویتنهاو می گوید :

تخم مرغ

گرفتن آن : سود

پختن آن : بدگویی

خریدن آن : ضرری به شما خواهد رسید

تخم پرندگان دیگر : آمرزش

خوردن تخم پرندگان دیگر: ناراحتی

دیدن آن : دعوا

تخم را از آشیانه برداشتن : شما با یک بیوه ازدواج خواهید کرد

تخم مرغ گندیده : موانع

شکستن یا له کردن آن : ناراحتی ، نارضایتی

1ـ دیدن تخم مرغ در لانة مرغها در خواب ، نشانة آن است که ثروتی قابل ملاحظه به دست می آورید . تعبیر این خواب برای افراد متأهل وجود شادمانی میان افراد خانواده است .

2ـ خوردن تخم مرغ در خواب ، علامت آن است که آشفتگی های غیر عادی در خانه شما را تهدید می کند .

3ـ دیدن تخم مرغ هایی که تازه شکسته اند در خواب ، نشانة آن است که بخت و اقبال مساعد آرزوهای شما را برآورده می سازد و همت عالی و انصاف شما را نزد دیگران محبوب می کند .

4ـ دیدن تخم مرغ گندیده در خواب ، علامت از دست دادن ثروت و منزلت است .

5ـ دیدن یک جعبه تخم مرغ در خواب ، علامت انجام معاملات سودمند است .

6ـ اگر خواب ببینید تخم مرغ به سر و روی شما پاشیده می شود ، نشانة آن است که جواهراتی به خود می آویزید تا به دیگران فخر بفروشد .

7ـ دیدن تخم دیگر پرندگان در خواب ، نشانة آن است که از خوشاوند دوری به شما ارث خواهد رسید و شما در کار خود پیشرفتی چشم گیر خواهید داشت .


نظرات
نظر جدید

نام

ایمیل

نظر


کد امنیتیمهدی
|
1394/10/09
1-
3+
من امروز سه تا خواب دیدم که سه تاشم به زن ربط داره اول خواب یه گربرو دیدم میخواد بیاد طرف من ولی من با سنگ زدمش بعد دیدم یه تخم مرغ از دستم افتاد شکشت یه خوابم یدم دو تا زن که با یکیشو رابطه دارم خلاصه خدا خیر کنه
abbas
|
1394/07/09
5-
10+
من تو خواب امتحان کردم تخم مرغ نشکست ینی چی این اون بالا یه چیزی نوشته بود نگران شدم
مهسا
|
1394/06/30
10-
24+
من دخترخالم چند ماهه که فوت کرده.جوون بودش.براثر بیماری سرطان.خواب دیدم دخترخالم زنده ست اومده خونمون تو خوابم مریص بود ولی سرحال.گفت برام تخم مرغ زیاد بشکن با برنج.حدودا 10تا11 تا تخم مرغ شکوندم براش با برنج خورد همش هم میگفت چقد خوشمزه شده.این یعنی چی؟ممنون میشم اگر راهنماییم کنید
فرهاد
|
1394/06/10
0-
18+
من خواب دیدم 6تا تخم دوستم بهم داد و بعد کیسه پاره شد 5تاش خوردن زمین شکستن یکیشم تو کیسه شکسته بود منم برداشتم خوردمش پوستشو انداختم . ینی زرده و سفیدشو خوردم . این تعبیرش چیه ؟ خواهشا کمکم کنین , میترسم اینم بگم هنوزم مجردم راستی , دوشیزگی و بکارت دختری را بر می دارد , ینی چی ؟


مطالب مرتبط