طرز تهیه کرپ طبقاتی گوشتی -آکا

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد طرز تهیه کرپ طبقاتی گوشتی ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت شیرینی پزی آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

آکاایران: طرز تهیه :


طرز تهیه کرپ طبقاتی گوشتی
,طرز تهیه , آموزش,روش تهیه,[categoriy]

آکاایران: طرز تهیه کرپ طبقاتی گوشتی


گوشت چرخ کرده با پیاز خورد کرده سرخ شود و نمک فلفل و آویشن و زردچوبه ریخته شود.مرغ پخته ریش ریش شده با پیاز سرخ شود و ادویه دلخواه ریخته شود.
به گزارش آکاایران: نمک و ارد را ابتدا با هم مخلوط میکنیم تخم مرغ زده شده رو بهش اضافه میکنیم و دوباره هم میزنیم در ظرف دیگه نشاسته رو با شیر یا اب مخلوط کرده تا گوله نشه بعد به مواد بالا اضافه میکنیم و مخلوط میکنیم اگه لازم شد از الک رد میکنیم تا گوله هاش گرفته بشه.
15دقیقه بهش استراحت میدیم بعد ماهیتابه مورد نظر گرم شده با قلم مو چرب میکنیم اندازه یک ملاقه یا بسته به ماهیتابه ی شما داره مواد ریخته و به همه جاش پخش میکنیم تا همه ی سطح رو بگیره بعد از چند دقیقه طرف دوم رو میپزیم.
کرپها رو کنار میذاریم بعد ظرف مورد نظر رو کره مالیده یک کرپ گذاشته روش پنیر رنده شده بعد گوشت چرخ کرده و دوباره یک کرپ باز پنیر و بعد مرغ و همینطور ادامه میدیم تا کرپ تموم بشه.
بعد روش پنیر رنده شده و پنیر ورقه ای گذاشته در فر به مدت20 دقیقه قرار میدیم پنج دقیقه هم فر بالا روشن میکنیم تا پنیر کاملا آب شود .
,طرز تهیه , آموزش,روش تهیه,[categoriy]


.

منبع : sooran.com

طرز تهیه کرپ طبقاتی گوشتی گردآوری توسط بخش دستور پخت انواع نان سایت آکاایران

اخبار اکاایران

تبلیغات