آکاایران: طرز تهیه رول تست فرانسوی با شربت نارنجی


آکاایران: طرز تهیه:


در یک کاسه متوسط، آب پرتقال، شکر و نشاسته ذرت را با هم مخلوط کنید. مخلوط را به جوش بیاورید و گاهی آن را هم بزنید، تا زمانی که به اندازه کافی قهوه ای یا مایل به قهوهای شود، حدود 5 دقیقه آن را هم بزنید تا غلیظ شود . آن را از روی شعله بردارید و بلافاصله در پالپ پرتقال، عصاره وانیل و کره تا زمانی که کره ذوب شود مخلوط کنید.
روش تهیه

شربت پرتقال گرم را بر روی نان روغنی فرانسوی (دستور العمل به شرح زیر) بریزید و یا آن را در یک ظرف هوای یخ در یخچال تا 1 هفته ذخیره کنید.

آماده سازی تست ها:


گوشه های نان تست را ببریدو با استفاده از یک وردنه، هر تکه نان را تا زمانی که مسطح شده است رول کنید. نان را کنار بگذارید
 آموزش

در یک کاسه متوسط، پنیرخامه ای ، پالپ پرتقال و عصاره وانیلی را مخلوط کرده. با استفاده از یک میکسر دستی ، مخلوط را تا توقتی کاملا قاطی بشه ترکیب کنید.
بخشی از مخلوط را بر روی هر تکه نان تست بگذارید و تکه های نان را به صورت طولی رول کنید.
طرز تهیه رول تست فرانسوی با شربت نارنجی -آکاطرز تهیه

در یک ظرف کم عمق، تخم مرغ و شیر را با هم مخلوط کنید. در یک ظرف کوچک جداگانه، دارچین و پودر قند را با هم مخلوط کنید.
ظرفی را که تخم مرغ و شیر را در آن مخلوط کردید بر روی اجاق گاز با شعله کم بگذاری. کره را اضافه کنید و زمانی که ذوب شد، یکی یکی تست ها را در ترکیب مخلوط تخم مرغ قرار دهید و سپس آن را در ماهی تابه سرخ کنید . همه تست ها را در تابه تا زمانی که تمام طرفین قهوه ای طلایی شوند،سرخ کنید.
هنگامی که رول ها پخته می شوند، بلافاصله آنها را به مخلوط دارچین و پودر قند انتقال دهید، آنها را از هر طرف در پودر آغشته کنید.

و بعد آنها را در شربت غوطه ور کنید و در ظرف بچینید و نوش جان کنید.

پ.ن. پالپ پرتقال را میتوانید از آبمیوه های پالپی یا رانی بگیرید یا اینکه پوست نازکی که روی هر برش پرتقال هست را بردارید و پالپ پرتقال را برای استفاده جدا کنید.
 آموزش


.

منبع : sooran.com

پربازدیدها
تبلیغات