loading...

چگونه با کلیک کیک بسازیم؟
توی این مقاله تصمیم داریم نحوه درست کردن چند مدل کیک متفاوت رو بهتون آموزش بدیم. این کیک ها بسته به استفاده از دستورالعمل می تونن به عنوان کیک تولد ، کیک عروسی یا حتی کیک های مناسبت های خاص در مهمونی ها مورد استقاده قرار بگیرن.
مواد لازم برای همه کیک ها
یک عدد کامپیوتر، تبلت یا تلفن همراه هوشمند
اینترنت

چند کلیک
ای بابا اینم تبلیغه.... نه صبر کنین!
البته امروز چیزی که امروز بهتون معرفی می کنیم یه سایت هست ولی واقعا می تونید کیک خودتون رو توش بسازید. ایده جالبی برای سفارش کیک هست و من از مراحل و امکاناتش لذت بردم. قبل از این برای سفارش کیک دلخواهم باید می رفتم یه قنادی آلبوم های اون رو نگاه می کردم و بهش توضیح می دادم که چجوری تغییرش بده. آخرش هم همونی نمی شد که می خواستم. تازه حداقل 2 بار باید می رفتم به قنادی مورد نظرم (برای سفارش و تحویل). اگر هم می خواستم روی کیک عکس چاپ بشه که هیجی...
فعلا با ما همراه باشید تا طرز تهیه کیک رو بهتون توضیح بدم، بعد در مورد مزیت هاش صحبت می کنم.

طرز تهیه کیک از کیک ساز
با استفاده از مواد لازم وارد سایت کیک ساز به آدرس CakeSaz.com بشید. روی سفارش کیک در نوار بالای صفحه کلیک کنید. حالا 4 حالت سفارش کیک دارید:
کیک سفارشی
کیک تصویری
کیک طراحی ویژه
کیک های آلبومی
مثلا کیک تصویری رو انتخاب کنید. توی این صفحه، اول توی محیط گرافیکی شکل قالب کیک و جنس و مواد کیک رو انتخاب می کنید و بعد با یه ابزار ساده می تونید کیکتون رو خودتون طراحی کنید. مثلاً روش شکلات و اسمارتیز بریزید، تکه های توت فرنگی روش بچینید و حتی عکس جشن تولد پارسالتون رو روش بندازید...
من عکس دخترم رو روی کیک چاپ کردم و جای دهن خندونش یه برش نصفه پرتقال گذاشتم. من خودم این نوع کیک رو بیشتر ترجیح می دم؛ چون کاملا می شه با سلیقه خودتون طراحی کنین.
اگر هم کیک آلبومی رو انتخاب کرده باشید، از مدل های کیک هایی که به عنوان نمونه گذاشته شده می تونید انتخاب کنید. با این حال اگر دنبال کیک خاصی می گردید که توی آلبوم ها نیست، توی کیک طراحی ویژه می تونید عکس کیک مورد نظرتون رو بفرستید تا براتون بسازن.
کیکتون رو حداقل 48 ساعت زودتر باید سفارش بدید و حداکثر یکسال. یعنی میشه مثلا کیک تولد رو برای سه ماه دیگه سفارش بدید تا روز تولدتون سر موقع ارسال بشه.

در مورد کیک های تولید شده کیک ساز
کیک هایی که توی سایت طراحی میشن توسط قنادی های طرف قرارداد کیک ساز تولید میشن و برای شما در زمان مقرر ارسال میشن. این سایت کیفیت و زمان به موقع تحویل کیک ها رو تضمین می کند.
اینطور که بررسی کردم این سایت نماد اعتماد دوستاره داره و با قنادی های خیلی خوبی هم کار می کنه.
امیدوارم شما هم یه تجربه خرید کیک اینترنتی شیرین داشته باشید.

 

 

تبلیغات