دستور تهیه کوکی شکلاتی سفید رنگ به همراه فندق عالی

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد دستور تهیه کوکی شکلاتی سفید رنگ به همراه فندق عالی ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته انواع کیک و بیسکوییت از سایت شیرینی پزی آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

دستور تهیه کوکی شکلاتی سفید رنگ به همراه فندق عالی
,[categoriy]

آکاایران: دستور تهیه کوکی شکلاتی سفید رنگ به همراه فندق عالی

آکاایران: کوکی شکلاتی سفید رنگ

 

کیک شکلاتی بسیار لذیذ ای را برای شما گردآوری کرده ایم در ادامه می توانید با دستور تهیه کیک شکلاتی سفید رنگ به همراه فندق عالی تالاب را دنبال نمایید . 

 

به گزارش آکاایران: این کوکی لذیذ که با شکلات سفید و تکه های فندق تهیه می شود، دسری بسیار لذیذ و مقوی و سرشار از ویتامین است.

 

مواد لازم برای تهیه کوکی شکلات سفید و فندق :

,[categoriy]

طرز تهیه کوکی شکلات سفید و فندق :

جوی دوسر، آرد، جوش شیرین و نمک را در ظرف مناسبی باهم مخلوط کنید. کره و شکرها را در ظرفی جداگانه با همزن به خوبی بزنید. تخم مرغ، شیر و وانیل را اضافه کرده و باهم زدن مواد ادامه دهید تا کاملا یکدست شوند. مخلوط آرد را اضافه کرده و به خوبی مواد رابا هم ترکیب کنید. چیپس شکلات سفید و فندق خرد شده رابه مواد اضافه و مخلوط کنید. خمیر را ورز دهید.

 

گلوله هایی به اندازه گردو از خمیر جدا کنید و کف دست خود کمی پهن کنید. آن ها رابا فاصله از هم در سینی فر پوشیده شده با کاغذ روغنی قرار دهید و به مدت 12 الی 15 دقیقه در فر از قبل گرم شده با دمای 165 درجه سانتیگراد «325 درجه فارن هایت» بپزید تا طلایی رنگ شوند. سپس سرو کنید.

 

مضمون:

این نوع جوی دو سر مخصوصاً قنادی است.

 

برچسب ها: کلوچه, کوکی
.

منبع : talab.org

دستور تهیه کوکی شکلاتی سفید رنگ به همراه فندق عالی گردآوری توسط بخش انواع کیک و بیسکوئیت و شکلات سایت آکاایران
219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات