طرز تهیه چیز کیک با پایه کیک اسفنجی

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد طرز تهیه چیز کیک با پایه کیک اسفنجی ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت شیرینی پزی آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید


آکاایران: طرز تهیه :


برای تهیه چیز کیک با پایه کیک اسفنجی ابتدا کیک اسفنجی را طبق دستور درست کنید و بگذارید کاملا سرد شود.
به گزارش آکاایران: در این فاصله پنیر ماسکارپونه را با خامه و شکر بزنید ، پودر ژلاتین را به روش بن ماری حل کنید ( یعنی سه قاشق غذاخوری آب سرد به آن اضافه کنید و بگذارید روی کتری در حال جوش تا حل شود و مایع زلالی به دست بیاید ) سپس محلول ژلاتین را به مخلوط پنیر و خامه اضافه کنید و مخلوط کنید.
داخل کیک اسفنجی را با دقت خالی کنید ( ابتدا دایره ای داخل کیک بزنید و با قاشق داخل کیک را خالی کنید ) سپس مخلوط پنیر را داخل آن بریزید و در یخچال قرار دهید تا خود را بگیرد.
پس از ۲ ساعت برای تزیین روی کیک می توانید از مواد داخل کیک که خالی کردید به صورت پودر در آورده و با گردو مخلوط کنید و روی کیک بریزید.
می توانید به جای پودر ژلاتین از یک بسته پودر ژله هم استفاده کنید ، در این صورت چیز کیک شما طعم ژله را می گیرد ، چیز کیک با پایه کیک اسفنجی شما حاضر است.


.

منبع :


شما احتمالا با جستجوی کلمات زیر وارد مقاله طرز تهیه چیز کیک با پایه کیک اسفنجی شده اید چنانچه مطلب مرتبط با جستجوی شما نبوده همان کلمه را در جستجوی سایت وارد کنید

طرز تهیه چیز کیک با پایه کیک اسفنجی گردآوری توسط بخش انواع کیک و بیسکوئیت و شکلات سایت آکاایران

اخبار اکاایران

تبلیغات