طرز تهیه کاکائو فندقی

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد طرز تهیه کاکائو فندقی ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته انواع کیک و بیسکوییت از سایت شیرینی پزی آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

طرز تهیه کاکائو فندقی
,طرز تهیه , آموزش,روش تهیه

آکاایران: طرز تهیه کاکائو فندقی


آکاایران: طرز تهیه :


ابتدا فر را بر روی ۳۵۰ درجه فار نهایت (۱۷۶ درجه سانتیگراد) روشن کنید.فندق ها را داخل ظرفی مسطح قرار دهید و به مدت ۲۰ دقیقه دردمای ۱۷۶ درجه سانتیگراد فر آن را حرارت دهید. در این مدت چند مرتبه فندق ها را هم بزنید تا هر دو طرف برشته شود البته شما می توانید فندقها را داخل یک تابه روی شعله گاز بگذارید و تفت دهیدحالا فندق ها را بر روی یک حوله بریزید.پوست چوبی و همچنین پوست نازک فندق ها را بگیرید و مغز فندق ها را در سایز دلخواه خرد کنید.حالافندق ها و زنجبیل را داخل یک کاسه با هم مخلوط کنید.شکلات ها را برروی شعله ملایم گاز قرار دهید تا کامل ذوب شود.
به گزارش آکاایران: حالا شکلات های ذوب شده را بر روی مواد داخل کاسه بریزد و با هم مخلوط کنید.حالا سریع مخلوط به دست آمده را به صورت مسطح بر روی یک فویل یا ورق ژله ای بریزید و به مدت ۱ ساعت در یخچال قرار دهید تا سفت شود.


نکات:


1)اگر دوست دارید به محلول شکلات آب شده شکر هم استفاده کنید.
2)میتوانید فندق ها را پس از برشته شدن چند مرتبه پودر کرده و بعد با شکلات مخلوط کنید و بازهم فندق تکه ای به آن بیفزایید تا خوشمزه تر شود.
3)اگر دوست دارید مایع سفت نشده شکلات را روی دو قطعه بیسکویت یا کیک اسفنجی ساده بریزید و بعد سرو کنید.
نوش جان


.

منبع :

طرز تهیه کاکائو فندقی گردآوری توسط بخش انواع کیک و بیسکوئیت و شکلات سایت آکاایران
219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات