در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد آموزش تهیه شیرینی مارمالادی با طعم متفاوت ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته انواع کیک و بیسکوییت از سایت شیرینی پزی آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

آکاایران: آموزش تهیه شیرینی مارمالادی با طعم متفاوت

 

در این قسمت از شیرینی های سایت تالاب میخواهیم مارمالادی را به شما معرفی کنیم در ادامه با آموزش تهیه شیرینی مارمالادی با طعم متفاوت سایت تالاب را دنبال کنید.

 

مواد لازم:

به گزارش آکاایران: آرد: 220 گرم
آرد برنج: یک و یک دوم ق س
پودر شکر: 40 گرم
بادام (آسیاب شده): 2 ق س
کره (خردشده): 180 گرم
اسانس بادام: یک چهارم ق چ
مارمالاد: یک سوم پیمانه

 

طرز تهیه:

1. فر را با حرارت 180 درجه سانتی گراد از یک ربع قبل گرم کرده و سینی فر را چرب کنید سپس آرد و آرد برنج را همراه پودر شکر در ظرفی الک کنید. پودر بادام و اسانس را اضافه کنید. کره را به مواد فوق اضافه کرده و کمی ورز دهید تا نرم شود.

 

2. از خمیر به اندازه یک قاش چای خوری برداشته در دست گرد کنید، روی سینی به فاصله 4 سانتی متر از یکدیگر قرار دهید و با ته یک قاشق چوبی در مرکز بیسکویت ها فرورفتگی ایجاد کنید و به مدت 20 دقیقه در فر بپزید. پس از خنک شدن داخل آنها را با مارمالاد رنگی پرکنید.

 

 

.

منبع :


شما احتمالا با جستجوی کلمات زیر وارد مقاله آموزش تهیه شیرینی مارمالادی با طعم متفاوت شده اید چنانچه مطلب مرتبط با جستجوی شما نبوده همان کلمه را در جستجوی سایت وارد کنید

آموزش تهیه شیرینی مارمالادی با طعم متفاوت گردآوری توسط بخش انواع کیک و بیسکوئیت و شکلات سایت آکاایران
تبلیغات