طرز تهیه کیک با بلوبری و شربت سنبل

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد طرز تهیه کیک با بلوبری و شربت سنبل ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته انواع کیک و بیسکوییت از سایت شیرینی پزی آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

طرز تهیه کیک با بلوبری و شربت سنبل
,طرز تهیه , آموزش,روش تهیه

آکاایران: طرز تهیه کیک با بلوبری و شربت سنبل


آکاایران: طرز تهیه:


طرز تهیه کیک:
به گزارش آکاایران: فر را با دمای 180 درجه سانتیگراد (350 درجه) فارنهایت گرم کنید و قسمت میانی فر را آماده کنید. قالب کیک را با کره چرب کنید و روی آن آرد بپاشید.
آرد، بیکینگ پودر و نمک را با هم مخلوط کنید. کره و 340 گرم شکر را داخل یک کاسه بزرگ با هم زن برقی با سرعت متوسط به مدت سه دقیقه مخلوط کنید تا پف کند. تخم مرغ را اضافه کنید و خوب هم بزنید سپس با پوست لیمو و وانیل مخلوط کنید و هم بزنید سرعت دستگاه را پایین بیاورید و مخلوط آرد و شیر را به تدریج اضافه کنید.
خمیر را با قاشق داخل قالب بریزید و به مدت یک ساعت الی یک ساعت و ربع داخل فر قرار دهید. بعد بگذارید به مدت 30 دقیقه خنک شود و داخل سینی قرار دهید.
طرز تهیه شربت بلوبری:
115 گرم شکر و آب را داخل یک قابلمه کوچک به جوش آورید تا اینکه شکر حل شود بعد از روی حرارت بردارید و با گل سنبل مخلوط کنید و بگذارید به مدت 30 دقیقه در آن خیس بخورند. سپس شربت را از یک صافی به داخل یک کاسه بریزید و با آبلیمو و بلوبری مخلوط کنید.
قبل از سرو، کیک را تکه کنید و روی آن شربت بلوبری بریزید.


.

منبع :

طرز تهیه کیک با بلوبری و شربت سنبل گردآوری توسط بخش انواع کیک و بیسکوئیت و شکلات سایت آکاایران
219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات