طرز تهیه رولت شکلات رنگی

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد طرز تهیه رولت شکلات رنگی ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته انواع کیک و بیسکوییت از سایت شیرینی پزی آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

آکاایران: این رولت شکلاتی خوشمزه با شکل و ظاهری هیجان انگیز را به عنوان یک دسر شیک و فاقد دردسر در میهمانی تان سرو کنید.
تهیه این دسر شکلاتی برای شکلات دوستان و آن هایی که شیرینی دوست دارند, یک تفریح به شمار می رود.
به گزارش آکاایران: می‎توانید از مربای آلبالو نیز برای درست کردن این دسر شکلاتی خوشمزه استفاده کنید. به جای مرنگ می توانید از مارشمالوهای ساده آماده در بازار هم استفاده کنید.

ارزش غذایی در هر وعده: 313 کیلوکالری؛ 20.6 گرم کربوهیدرات؛ 13 گرم قند؛23.2 گرم چربی؛ 10 گرم چربی اشباع شده؛ 4.5 گرم پروتئین.


طرز تهیه :1. مغز گردو، پسته‎ و بیسکویت‎ها را درشت خرد کنید و در کاسه بزرگی با مربا و مرنگ مخلوط کنید. از مربا فقط دانه های گیلاس‎ و یا آلبالو را جدا کنید و شهد آن را کنار بگذارید.
2. شکلات، کره و کارامل را به روش بن ماری آب کنید.
3. محتویات دو ظرف را با هم مخلوط کنید و آن‎ها را در یک قالب که آن را با کاغذ روغنی پوشانده‎اید بریزید. (کاغذ روغنی‎ها باید از دیواره قالب بیرون بزنند تا سطح روی کیک را نیز بپوشانند.)
4. سپس قالب را در یخچال قرار دهید تا رولت شکلاتی خود را بگیرد. توجه داشته باشید که قالب شکلات را با سلفون یا کیسه فریزر کاملا بپوشانید, چون شکلات خیلی زود بوی یخچال و مواد غذایی داخل یخچال را به خود جذب می کند و دیگر قابل خوردن نیست.
5. در نهایت دسر شکلاتی خوشمزه را از قالب بیرون آورید، کاغذها را جدا کنید و آن را برش بزنید.
6. این دسر را در ظرف دربسته می‎توانید تا چند روز در یخچال نگه داشت؛ به این شکل طعم خوب آن نیز حفظ خواهد شد.


.

منبع :

طرز تهیه رولت شکلات رنگی گردآوری توسط بخش انواع کیک و بیسکوئیت و شکلات سایت آکاایران
219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات