آکاایران: طرز تهیه :


طرز تهیه توپ پاپ کرن میوه ای شکلاتی

آکاایران: طرز تهیه توپ پاپ کرن میوه ای شکلاتی


1- یک کاغذ طبخ را آماده در ظرفی تخت قرار دهید. یک کاسه متوسط را آماده کنید و در آن آب یخ بریزید .سپس پاپ کرن ها را در یک کاسه بزرگ بریزید .
به گزارش آکاایران: 2- عسل و کره بادام زمینی (یا کره بادام) را در یک تابه کوچک با هم مخلوط کنید و با حرارت بیش از متوسط بپزید، به آرامی آنها را هم بزنید ولی پیوسته! هم زمان که مخلوط شروع به جوش آمدن کرد آن را به مدت 15 ثانیه دیگر پیوسته هم بزنید و سپس خاموش کنید.
3- بلافاصله مخلوط رو به اندازه مساوی روی پاپ کرن ها بریزید. سپس به آرامی آنها را با یک قاشق چوبی یا کفگیر تا زمانی که به خوبی بیپوشند میکس کنید، سپس آنها را با ملایمت در بیسکویت وشکلات تلخ بریزید، در نهایت میوه خشک خرد شده را بریزید .
4- سپس هر دو دستتان را در آب سرد غوطه ور کنید، سریع کار کنید و فشار کمی با مشت وارد کنید و توپ های کوچکی از مخلوط پاپ کرن (در هر توده 4/1 فنجان) درست کنید (مطمئن شوید که هر توپ مقدار کمی بیسکویت و میوه خشک دارد)، سپس توپ ها را در ورقه طبخ که اماده شده است قرار بدید، اگر که به نظر میرسد آنها بیش از حد شکننده هستند دستتون را در آب سرد یکبار دیگر شست و شو دهید و بار دیگر توپ را درست کنید و فشار دهیم تا پایدار بشوند.


.

منبع :

تبلیغات