در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد طرز تهیه شکلات چوبی به شکل سبیل ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته انواع کیک و بیسکوییت از سایت شیرینی پزی آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

طرز تهیه شکلات چوبی به شکل سبیل
طرز تهیه شکلات

آکاایران: طرز تهیه شکلات چوبی به شکل سبیل


طرز تهیه شکلات

آکاایران: چوب آبنبات را داخل قالب ها قرار بدهید به شکلی که حتماً داخل جای شکلات قرار بگیرد.
طرز تهیه شکلات

به گزارش آکاایران: شکلات ها را در یک ظرف مناسب ماکرو ویو قرار دهید و در ماکرو ویو آب کنید. ابتدا 30 ثانیه سپس 20 ثانیه در ماکرو ویو قرار دهید. بین دو نوبت هم بزنید.
طرز تهیه شکلات

وقتی شکلات آب شد شکلات سفید را در چند کاسه ی مختلف پخش کنید.. چند قطره رنگ خوراکی در هر ظرف بریزید و هم بزنید تا رنگ کاملاً ترکیب شود.
طرز تهیه شکلات

مواد تزئینی را کف نصف قالب های شکلات بریزید.
طرز تهیه شکلات

شکلات را با قاشق داخل قالب ها بریزید. از روی چوب شروع کنید و شکلات را در کل قسمت های قالب پخش کنید. حواستان باشد که چوب کاملاً با شکلات پوشیده شده باشد وگرنه ممکن است شکلات از چوب جدا شود.
طرز تهیه شکلات

وقتی همه ی قالب ها پر شدند آنها را در یخچال بگذارید تا خنک شوند.
بعد از 5 دقیقه از یخچال بیرون بیاورید. به آرامی کف قالب را فشار دهید و سعی کنید با استفاده از چوب آنها را از قالب جدا کنید. اگر به راحتی جدا نمی شوند باز هم در یخچال قرار دهید.
طرز تهیه شکلات

حالا شکلات چوبی ها آماده ی میل کردن هستند. اگر مثل عکس ها قالب شکلات سبیل مانند پیدا کردید قبل از خوردن می شود حسابی با آنها سرگرم شد.
می توانید رنگ ها و حتی شکلات های مختلف را با هم ترکیب کنید. حتی می توانید طعم دهنده های دلخواه را به شکلات اضافه کنید.
طرز تهیه شکلات


.

منبع :

طرز تهیه شکلات چوبی به شکل سبیل گردآوری توسط بخش انواع کیک و بیسکوئیت و شکلات سایت آکاایران
تبلیغات