کیک مرغ

طرز تهیه کیک مرغ - شیرینی پزی آکا

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد طرز تهیه کیک مرغ ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر لینک +کیک +مرغ را کلیک نمایید و یا در دسته از سایت شیرینی پزی آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

شیرینی پزی - انواع کیک - روش تهیه کیک مرغ
 

شاید خیلی ها وقتی اسم کیک را می شنوند، یاد خامه ی زیاد می افتند، اما در این بخش از سایت آکاایران قصد داریم کیک مرغ را به شما آموزش دهیم که غذای عالی و خوشمزه است، این یک غذای مجلسیه که برای میز شام خیلی عالی به نظر میرسه البته آسونه اما با آکاایران :

کیک مرغ,طرز تهیه کیک مرغ ,روش تهیه کیک مرغ

کیک مرغسیـ-ـنه مرغ: دو عدد
ژامبون مرغ: 250 گرم
پیازچه: نیم کیلو
گردو: دویست و پنجاه گرم
نان تست: به میزان لازم
ماست: یک سوم سس مایونز مصرفی
سس مایونز: به میزان لازم
خامه: صدگرم

 طرز تهیه:

گردو را ریز خرد کنید، ژامبون مرغ را هم ریز خرد کنید. سپس سیـ-ـنه مرغ را با پیاز و نمک و فلفل و کمی آب لیمو پخت ریشه ریشه کنید. پیازچه ها را شسته و ریز به صورت حلقه حلقه خرد کنید ( هم خود پیاز هم برگهای آن را)، حالا سس ما*-یونز و ماست و خامه را با هم مخلوط کنید، بهتر است که این سس در چند مرحله و به اندازه کم درست کنید چون میزان مصرفی سس بستگی به مواد شما دارد که چقدر سس جذب کند. حالا همه مواد خرد شده را باهم داخل آسیاب سبزی خورد کن آکا بریزید، سس را به نسبت یک به سه ماست و سس به مواد اضافه کنید تا مایه کیک به صورت ملات نرم در بیاید.

کیک مرغ,طرز تهیه کیک مرغ ,روش تهیه کیک مرغ

کیک مرغحالا لبه های قهوه ای نان تست را بریده، نان های تست را یک ردیف منظم کف ظرف بچینید، حالا از موادی که آماده کرده اید یک لایه دو سانتی روی نان ها بمالید، وقتی تمام سطح نان تست ها را با مایه پوشاندید حالا یک لایه دیگر نان روی آن به همان ترتیب قرار بدهید، و باز هم روی آن را با مواد بپوشانید، دوباره روی مواد را با نان بپوشانید.


بهتر است که کیک همین دو طبقه باشد، اگر ارتفاع کیک بیش از این بشود ممکن است لایه های کیک از هم جدا بشوند، روی لایه آخر و دیواره اطراف را با سس ما*-یونز بپوشانید، برای رنگی کردن لایه روی کیک می توانید از آب هویج، آب لبو، آب تره، سس گوجه فرنگی و... استفاده کنید.


حالا دیواره های اطراف کیک را با کاهوی ریز خرد شده یا همان پیازچه های خرد شده تزئین کنید، روی کیک را هم با سلیقه خودتان با هویج رنده شده یا پودر گردو یا پیازچه و یا هر مواد دیگری که عطر و طعم کیک را تغییر ندهد می توانید تزئین کنید.
ویرایش و تلخیص: آکاایران


شما احتمالا با جستجوی کلمات زیر وارد مقاله |دانلود دستور شیرینی نخودچی|دانلود دستور شیرینی نخودچیرز|دانلود دستور شیرینی نخودچی |دانلود دستور شیرینی نخودچیتهیه|دانلود دستور شیرینی نخودچی |دانلود دستور شیرینی نخودچی|دانلود دستور شیرینی نخودچییک|دانلود دستور شیرینی نخودچی |دانلود دستور شیرینی نخودچی|دانلود دستور شیرینی نخودچیرغ|دانلود دستور شیرینی نخودچی شده اید چنانچه مطلب مرتبط با جستجوی شما نبوده همان کلمه را در جستجوی سایت وارد کنید

کیک مرغ و کدو؛ تنوع در آشپزی را تجربه کنید , طرز تهیه کیک مرف فیلم آموزشی با نان تست , طرز تهیه کیک مرغ مجلسی ناپلئونی , طرز تهیه کیک مرغ با نان تست , دستور تهیه کیک مرغ , کیک مرغ با نان تست , دستور پخت کیک گوشت , دستور پخت کیک مرغ , طرز تهيه كيك گوشت , طرز تهیه کیک گوشت , طر تهیه کیک گوشت , روش تهیه کیک مرغ , طرز تهیه کیک مرغ , طرز پخت کیک مرغ , ساندویچ کیک مرغ , دستور کیک مرغ , رسپی کیک گوشت , تهیه کیک مرغ , مواد کیک مرغ , کیک مرع , کیک مرغ

طرز تهیه کیک مرغ گردآوری توسط بخش انواع کیک و بیسکوئیت و شکلات سایت آکاایران

اخبار اکاایران

تبلیغات