آکاایران: بعضی از خانمها از سایز سینه خود ناراضی هستند و یا شکل آن به صورتی است که مورد علاقه شان نمی باشد با این حال تنها راهی که وجود جدای از ورزش عمل جرای و پروتز سینه می باشد.

هزینه پروتز سینه

آکاایران: هزینه پروتز سینه

در ادامه با جزئیات کامل پروتز سینه و همچنین هزینه پروتز سینه آشنا می شوید 

در عمل بزرگ کردن سینه یا ماموپلاستی بزرگ کردن سینه، پروتزهایی برای پر کردن سینه و جبران کاهش حجم پس از زایمان یا کاهش وزن داخل بدن قرار داده می شود. بزرگ کردن سینه با استفاده از پروتز پیشرفته ترین و پرکاربردترین عملی است که امروزه برای زیبایی سینه انجام می شود. قابل پیش بینی بودن نتیجه عمل و مطالعه گسترده در زمینه عامل های خطر و ایمنی عمل، دلیل پرطرفدار بودن آن به شمار می رود.

مراحل عمل پروتز سینه

مرحله اول ـ بیهوشی یا بی حسی

بیمار برای راحتی در طول عمل جراحی دارو دریافت می کند. تزریق درون وریدی و بیهوشی عمومی روش های مورد استفاده هستند که پزشک مناسب ترین روش را با توجه به شرایط بیمار انتخاب می کند.

مرحله دوم ـ ایجاد برش

برای این که جای زخم تا حد امکان غیرقابل مشاهده باشد، برش ها در ناحیه های ناپیدایی از بدن ایجاد می شود. جراح پلاستیک و بیمار در تبادل نظر با یکدیگر مناسب ترین روش ایجاد برش را برای دستیابی به نتیجه دلخواه انتخاب می کنند. برش های جراحی بزرگ کردن سینه به سه دسته زیر تقسیم می شود:

  • برش زیر سینه
  • برش زیر بغل (ترانس آگزیلاری)
  • برش هاله اطراف نوک پستان (پری آرئولار)

برش ها بر پایه نوع پروتز سینه ، میزان بزرگ کردن سینه، کالبدشناسی هر بیمار و ترجیح بیمار ـ جراح تفاوت می کند.

مرحله سوم ـ انتخاب پروتز

شکل و اندازه سینه برای برجسته کردن سینه مهم است، بنابراین بیمار باید صادقانه و فاقد خجالت انتظارات خود را با جراح در میان بگذارد. اندازه و نوع پروتز بر مبنای میزان افزایش حجم مورد نظر و مهم تر از آن کالبدشناسی سینه، خاصیت ارتجاعی پوست و نوع بدن انتخاب می شود.

انواع پروتز سینه

پروتز سالین

پروتز سالین از انواع پروتز سینه بوده و  با آب نمک استریل پر می شود. حجم ماده پر کننده بر اندازه، سفتی و زیبایی سینه اثر می گذارد. چنانچه پوسته پروتز سوراخ شود، پروتز متلاشی می شود و بدن آب نمک را جذب و طی فرایندی طبیعی دفع می کند.

پروتز سیلیکون

پروتز سیلیکون با ژل لاستیکی پر می شود. احساس لمس و حرکت این ژل در بدن شباهت بیشتری به بافت طبیعی سینه دارد. ژل در صورت سوراخ شدن پروتز یا داخل پوسته پروتز می ماند یا از درون کیسه آن خارج می شود.

.

منبع : gahar.ir

تبلیغات