در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد شب زفاف عروس و داماد لخت چینی در جلوی چشم مهمانان + عکس ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته آموزش مسائل جنسی از سایت ازدواج آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

آکاایران: شب زفاف عروس و داماد لخت چینی در جلوی چشم مهمانان + عکس

شب زفاف در کشورهای مختلف دارای رسوم خاصی است در چین اما جالب و تعجب دارد عروس و دامادی که در مراسم عروسی خود مجبور شدند تا لباس خود را درآورده و جلوی چشم مهمانان با بدن برهنه اقدام به به انجام رابطه جنسی کنند.در یک اتفاق عجیب که معمولا این عمل در چین زیاد انجام میشود داماد و عروس با اصرار مهمانان در جلوی چشم آنان مجبور به برقراری رابطه جنسی شدند.

 

شب زفاف عروس و داماد لخت چینی در جلوی چشم مهمانان + عکس
شب زفاف

آکاایران: شب زفاف عروس و داماد لخت چینی در جلوی چشم مهمانان + عکس

 

شب زفاف عروس و داماد

 

در این مجلس عروسی لحاف قرمز رنگی که برای عروس و داماد پهن شده و هر دوی آن ها با بدن برهنه به زیر لحاف رفتند و مهمانان آنها را مجبور به برقراری رابطه جنسی در جلوی چشمشان کرده بودند که حتی با کمال بیشرمی لحاف را از روی عروس و داماد برداشته تا از رابطه جنسی آنها مطمئن شوند!این دو زوج چینی با بدنی برهنه مجبور به برقراری رابطه جنسی جلوی چشم میهمانان خود شدند و در مراسم عروسی رابطه جنسی خود را انجام دادند.

 

مراسم شب زفاف در چین

 

جشن عروسی که یکی از خاص و مهم ترین روز های زندگی هر پسر و دختری در دنیاست که در تمام دنیا رابطه جنسی شب عروسی مهم ترین و اولین رابطه جنسی زوج است که به قول خودمان شب زفاف یا شب حجله که دارای رسم و رسوم خاصی است که عروس و داماد طبق فرهنگ خود به انجام آن میپردازند.

حتما بخوانید :   انواع مختلف کاندوم و نحوه استفاده از کاندوم

 

البته همانطور که در تمامی مجالس عروسی ها دیده میشود بعضی از مهمانان که نزدیکی و صمیمیت بیشتری با عروس و داماد داشتند با شیطنت های قصد دارند تا عروس و داماد را به بغل یک دیگر بیاندازند.یکی دیگر از میهمانان عروسی که قصد بلند کردن پتو از روی آن دو زوج را داشت تا از برهنگی عروس و داماد مطمئن شود که با چند بار تلاش عروس و داماد عقب کشید اما در نهایت موفق شد پتو را از روی عروس و داماد کنار بکشد تا از رابطه جنسی آن عروس و داماد مطمئن شود.

 

این مراسم عروسی که در یکی از شهر های چین برگزار شد و با انتشار فیلم رابطه جنسی آن زوج برخی دختران نظرات جالبی دادند .دختری چینی گفته است : این خیلی ترسناک است ومن نمیخواهم که ازدواج کنم.دختر دیگری گفته است : من نمیتوانم این فیلم را تماشا کنم.فرد دیگری گفته است این مرد چطور میتواند بخندد؟ کسی که لخت در برابر چشم همه دیده میشود زن اوست!
 

شب زفاف عروس و داماد لخت چینی در جلوی چشم مهمانان + عکس

.

منبع : rouzegar.com

شب زفاف عروس و داماد لخت چینی در جلوی چشم مهمانان + عکس گردآوری توسط بخش کاندوم،پرده بکارت،درمان زود انزالی، دانستنی های جن سایت آکاایران
تبلیغات