نحوه صحیح باردار کردن همسر - -آکا

آکاایران: نحوه صحیح باردار کردن همسر یکی از بحث های مهم در bsdp20363X است که باید آن را به خوبی بدانید

به گزارش آکاایران: یکی از مهمتر دغدغه های bsdp20753Xی جوان نحوه بارداری است که شاید به دلیل خجالت کشیدن به نزد پزشک و متخصص نروند و اگاهی لازم را نیز برای بارداری نداشته باشند.

نحوه صحیح باردار کردن همسر

بارداری از نظر علمی باید به روش صحیح انجام شود تا مشکلی در آینده برای bsdp20422Xین و ایجاد نشود در بخش از مجله آکا ایران به این موضوع پرداخته و نحوه صحیح بارداری را در این بخش شرح دادیم .

نحوه صحیح باردار کردن همسر -
,[categoriy]

آکاایران: نحوه صحیح باردار کردن همسر

نحوه صحیح باردار کردن همسر

مجله آکا ایران؛ یکی از بهترین روش های بارداری روش سنتی و علمی است. روش سنتی به روشی گفته میشوند که قدیمی ها آن را انجام میدادند اما باید چند نکته مهم را در حین انجام این کار باید بدانید.

 

همچنین بخوانید:

چه زمانی برای bsdp15360X مناسب است؟

بهترین حالتی که در عرف و آداب انسان ها برای bsdp15360X بوده است روش خوابیدن زن به پشت است به طوری که هر دو زانوی خود را خم میکند و کف پای او کاملا روی زمین قرار میگیرد و همسرش روی او میخوابد.

نحوه صحیح باردار کردن همسر

این وضعیت جنسی بهترین حالت برای bsdp15360X با همسر و البته اقدام به بارداری میباشد زیرا بدن دو زوجین به صورت کامل با هم در تماس هستند در این حالت زن میتواند آزادانه حرکت کند و مرد با بلند کردن خود دست هایش ا روی زمین قرار دهد تا وزن خود را روی همسرش نیندازد

برای بارداری نیز این حالت بهترین حالت برای باردار شدن است زیرا وقتی زن به پشت می خوابد، واژن رو به پایین است و رفتن bsdp19205X به داخل آن و گذشتن از گردنه bsdp19203X و وارد شدن به bsdp19203X راحت تر صورت می گیرد. یکی دیگر از bsdp17063X این حالت این است که این امکان را فراهم می کند که آلت مرد عمیق تر وارد واژن زن شود تا bsdp19205X بعد از انزال مستقیم تر وارد گردنه bsdp19203X شود.

رعایت نکات زیر در bsdp15360X با هدف باردار شدن الزامی میباشد و احتمال باداری را ۹۹ درصد افزایش میدهد.پس برای bsdp15360X به قصد بارداری نکات زیرا رعایت نمایید:
  • مرد باید در bsdp15360X آلت تناسلی خود را تا جایی که امکان دارد به عمق واژن فرو برده تا همه در زمان انزال همه مایه منی به داخل واژن ریخته شود کمترین میزان از مایع انزال شده بیرون از واژن بریزد.
  • پس از خارج کردن آلت تناسلی ، مرد باید به دو لب واژن زن را به طرف یکدیگر فشار دهد تا مایع منی از آن بیرون نریزد.
  • bsdp21106X برای بیست تا سی دقیقه بعدی به همان حالت بماند و بلند نشود بهتر است که زیر کمر زن یک متکا قرار گیرد تا لگن او کمی از روی زمین بلند شود.

طبیعی است که وقتی زن از جای خود بلند می شود کمی از مایع انزال شده از واژن بیرون بریزد اما این احتمال بارور شدن او را کاهش نمی دهد زیرا در این نقطه بیشتر bsdp19205X هایی که در واژن مانده اند زنده نیستند. به همان دلیل، به پشت خوابیدن زن بیشتر از ۳۰ دقیقه احتمال بارور شدن زن را بیشتر نمی کند.

همچنین بخوانید:

بهترین زمان برای بچه دار شدن از نظر اسلام

تنوع در bsdp15360X بسیار زیاد است اما بهترین رش روشی بود که در بالا به آن اشاره کردیم. در زیر میتوانید روش های دیگری را برای bsdp15360X با همسرتان امتحان کنید:

  • خوابیدن دو طرف به پهلو کنار یکدیگر نیز یکی از راه های خوب برای آن دسته از bsdp20753Xیی است که یکی از طرفین اضافه وزن یا کمردرد دارد. اینکار را می توانید هم به صورت رو در رو و هم طوری که مرد از پشت زن را در آغوش گرفته و آلت خود را از پشت وارد واژن زن کند، انجام دهید.
  • سکس از پشت طوری است که مرد از پشت آلت جنسی خود را وارد واژن زن می کند. زن می تواند هم روی شکم دراز بکشد و هم روی زمین زانو بزند و یا به پهلو دراز بکشد. مرد پشت او می ایستد یا او نیز زانو می زند. این روش باعث می شود که bsdp19205X در گردنه رخم نیز ذخیره شود.
  • در استفاده از هرکدام از وضعیت ها، پس از انزال، زن می تواند هم روی شکم ۲۰ تا ۳۰ دقیقه بخوابد یا به پشت برگشته و با بالا نگه داشتن لگن خود همانطور که در بالا اشاره شد، دراز بکشد.

همچنین بخوانید:

فرزند دختر میخواهید یا پسر؟ (آموزش بارداری)

 

.

منبع :

نحوه صحیح باردار کردن همسر - گردآوری توسط بخش کاندوم،پرده بکارت،درمان زود انزالی، دانستنی های جن سایت آکاایران

اخبار اکاایران

تبلیغات