صفحه نخست
اخبار آکانیوز سرگرمی فیلم سلامت آشپزی شیرینی پزی خانه داری خانواده سبز ازدواج کودک داری ورزش بیوگرافی عکس اطلاعات عمومی ایرانگردی جهانگردی تعبیر خواب بازی فرهنگ

ضعف عملکرد جنسی افراد کم خون با مصرف سرکه

مواد غذایی مفید برای رفع ضعف جنسی و علت ضعف قوای جنسی و تقویت نیروی جنسی و افزایش میل جنسی و علائم ضعف جنسی را در آکاایران ببینید

آکاایران: مجموعه: دانستنیهای جنسی

آکاایران: ضعف عملکرد جنسی افراد کم خون با مصرف سرکه

مصرف زیاد سرکه برای افرادی که دچار کم خونی هستند مفید نیست‎

 

از دیدگاه طب سنتی مصرف زیاد سرکه برای افرادی که دچار کم خونی هستند مفید نیست.

 

مصرف سرکه در افراد لاغر باعث ضعف قوای جنسی می شود

دکتر کاظمینی عضو هیات علمی دانشگاه علوم پزشکی یزد و متخصص طب سنتی سرکه انگور را بهترین نوع سرکه خواند و گفت: سرکه برای افراد کم خون مفید نیست و مصرف بیش از حد آن نیز به ضعف قوای جنسی منجر می شود. سرکه عمدتاً به عنوان طعم دهنده، همراه با انواع غذاها چون آش ها استفاده می شود ولی در عین حال به صورت خوراکی همراه با مواد غذایی غلیظ مانند گوشت گاو یا کله پاچه نیز مصرف می شود. 

 

سرکه همچنین در ترکیب نوشیدنی مفید و گوارای سکنجبین نیز مورد استفاده است که مصرف آن برای کبد بسیار مفید است.

  

عضو هیات علمی دانشگاه علوم پزشکی یزد با بیان که سرکه از تخمیر میوه های مختلفی مانند انگور، سیب، انجیر و خرما و دیگر اقلام میوه تهیه می شود، بهترین نوع سرکه را متعلق به میوه انگور دانست و گفت: سرکه انگور دارای طبعی سرد و خشک است و مصرف آن موجب هضم بهتر مواد غذایی در بدن می شود.

 

وی در مورد موارد منع مصرف سرکه نیز اظهار کرد: سرکه برای افراد کم خون مفید نیست و بدن را لاغر می کند، علاوه بر این نیز مصرف بیش از حد آن به ضعف قوای جنسی منجر می شود.

 

کاظمینی همچنین اضافه کرد: افرادی که دچار بیماری های اعصاب و افسردگی هستند نیز نباید از سرکه استفاده کنند. 

 

 


.

منبع : beytoote.com