ماه عسل

بعد از ماه عسل ، ماه عسل، رفتار در ماه عسل، در ماه عسل چگونه رفتار کنیم - آکا

بعد از ماه عسل ...


ازدواج

بعد از تمام شدن bsdp20342X و باز گشت از سفر ماه عسل ، bsdp20366X bsdp20251X ، زیریک سقف را تجربه می کنند ، زندگی بعد از ازدواج  بسیار متفاوت تر از قبل از آن بوده و نیازمند ، صبر ،گذشت و یادگیری اصولی است رعایت آن در زندگی ضروری است.

بعد از ماه عسل ، ماه عسل، رفتار در ماه عسل، در ماه عسل چگونه رفتار کنیم
ازدواج,ماه عسل,زناشوییابتدا تصمیم بگیرید تا bsdp20612X تان را با همین شور و اشتیاق امروز حفظ کنید اما تصمیم به تنهایی کافی نیست چون زندگی واقعی bsdp20737X و مسائلی را با خود به همراه دارد که مانند مانعی راه عشق و علاقه تان را سد می کند. برای رسیدن به این منظور ابتدا همسرتان را بشناسید . همسرتان را به عنوان یک زن و یا یک مرد با خصوصیات ویژه ی bsdp20422Xس خود بپذیرید.در برقرارى یک bsdp20612X موفق بین bsdp20366X شناخت تفاوتهاى فردى زن و مرد ضروری است. عدم شناخت این تفاوتها باعث ایجاد سوء تفاهم، تنش و نهایتاً شکست یک bsdp20612X مى شود. بطور مثال زنها معمولاً براى تخلیه خود، بیشتر حرف مى زنند در حالى که bsdp20785X بیشتر گوش مى دهند. bsdp20785X حتى در موقع ناراحتى، براى حرف زدن فرصت مى خواهند و به تدریج آمادگى حرف زدن را پیدا مى کنند. اگر در این حالت زن، به اجبار مرد را وادار به حرف زدن کند، نوعى عقب نشینى در مرد ایجاد مى شود و به سکوتش ادامه مى دهد. بنابراین bsdp21106X بداند که همسرش در چه مواقعى آمادگى صحبت کردن دارد. در این مورد مقالات  سکوت حق مسلم bsdp20344X و غر میزنم تا مرا ببینی! را مطالعه کنید.
گاهی اوقات شناخت از روحیات طبیعی bsdp20422Xس مخالف نجانت دهنده ی bsdp20612X ی زناشویی است.

دکتر جان گرى در این باره مى  گوید: «زنى که احساساتش را با bsdp20327Xش در میان مى گذارد ، طبیعتاً همسرش را به حرف زدن تشویق مى کند اما وقتى مرد احساس کند زنش از او توقع صحبت دارد، ترجیح مى دهد که سکوت کند و حرفى نزند. او حرفى براى گفتن ندارد و حتى اگر داشته باشد در برابر ابراز آن مقاومت مى کند زیرا توقع زنش را احساس مى کند.»

در مقابل زن احساس مى کند که حرف نزدن مرد دلیل بر عدم علاقه او به همسرش است و بنابراین زن احساس ناراحتى مى کند.دکتر جان گرى عقیده دارد: «مرد مى خواهد به همان شکلى که هست پذیرفته شود و بعد به تدریج گفتنى هاى خود را مطرح مى سازد. وقتى زن انتظار دارد که bsdp20327Xش بیشتر حرف بزند و یا وقتى از اینکه او خود را عقب مى کشد ناراحت است، مرد احساس مى کند که مورد پذیرش زنش قرار ندارد. مردى که احساس مى کند براى در میان گذاشتن احساسات و براى اینکه لب به سخن بگشاید باید خود را به عقب بکشد، نیاز فراوانى به گوش کردن دارد. او مى خواهد همسرش از گوش دادن او تشکر کند تا به تدریج نوبت حرف زدن او فرا برسد.» بنابراین شناخت کافى در این مواقع نجات دهنده یک bsdp20612X است.برای اینکه شناخت بهتری از روحیات همسرتان پیدا کنید می توانید مقالات روان شناسی زن ومرد تبیان را مطالعه کنید.


بعد از اینکه از روحیات طرف مقابل آگاه شدید بهتر است مراقب باشید زندگی تان دچار یکنواختی نشود.اگر مدبرانه رفتار نکنید و اگر در زندگى خود تغییرات لازم را اعمال نکنید ، زندگى زناشویى شما احتمالاً خسته کننده مى شود. خستگی از bsdp20251X گریبان خیلی از bsdp20753X را می گیرد. شاداب بودن و مبتکرانه رفتار کردن، به bsdp20366X کمک فراوانى مى کند. اگر bsdp20366X خواهان زندگى زناشویى یا طراوت هستند باید رشد و تغییر کنند.درست همان طور که رشد جسمانى براى فرزندان ما امر مسلم است باید پیوسته در زمینه هاى عاطفى، احساسى، ذهنى و معنوى نیز رشد کنیم.  وقتى bsdp20285X زناشویى امکان رشد را فراهم نسازد ، آن پیمان کمرنگ مى شود.
دوست داشتن bsdp20808Xین معنا نیست که لزوماً همه دقایق زندگى خود را با هم باشید.

دوست داشتن bsdp20808Xین معنا نیست که لزوماً همه دقایق زندگى خود را با هم باشید. این هم مى تواند از شور و شوق زندگى بکاهد. داشتن دوستان و فعالیت هاى مناسب وسیله اى است تا شادابى بیشترى به زندگى زناشویى خود بدهید . معاشرت داشتن با bsdp20753Xى دیگر نیز وسیله مناسبى است که به زندگى شما طراوت بیشترى مى دهد.یکى از عوامل فرو نشاندن مهر و عشق در خانواده یکنواخت بودن و یکنواخت زندگى کردن است. حتى اگر از زندگى یک نواخت خود لذت مى برید گاهى لازم است که کارى جدید و بر خلاف همیشه صورت دهید.

براى حفظ شور و نشاط در زندگى زناشویى، bsdp20366X باید در عشق رشد کنند. با هم زندگى کردن، با هم خندیدن، با هم گریستن و با هم آموختن به bsdp20366X امکان مى دهد که یکدیگر را بیش از پیش دوست بدارند و مهر و محبت میان شان بیشتر شود.


برگرفته از کتاب : اخلاق در خانواده - سید علی اکبر حسینی

گروه خانواده و زندگی تبیان - تهیه و تغییر :ندا داودی

بعد از ماه عسل ، ماه عسل، رفتار در ماه عسل، در ماه عسل چگونه رفتار کنیم گردآوری توسط بخش عشاق موفق سایت آکاایران

اخبار اکاایران

تبلیغات