راز های ابراز عشق به همسر در دوران نامزدی

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد راز های ابراز عشق به همسر در دوران نامزدی ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته جوانان و ازدواج از سایت ازدواج آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

,عشق,ازدواج,بهتر,[categoriy]

آکاایران: راز های ابراز عشق به همسر در دوران نامزدی

آکاایران: بخشی از خوشبختی در زندگی زناشویی با ابراز علاقه پدید می آید؛  زیرا از قبل موجود نیست و باید ساخته و پرداخته شود. ساختن و پرداختن آن هم به راه هایی وابسته است که یکی از آنها آشنایی با شیوه بروز دادن علاقه میباشد.

 

۱ – به جای آنکه از روی درماندگی رمانتیک باشید با چشمان باز و امیدوارانه رمانتیک باشید.

 

۲ – به خاطر داشته باشید خوشحالی و خوشبختی چیزی نیست که مالکش باشید.خوشبختی یک مهارت است. خوشبختی را نمی توانید به چنگ آورید. خوشبختی را هنگامی تجربه خواهید کرد که بیاموزید در هر لحظه چگونه زندگی کنید.

 

۳ – چنانچه خواهان آنید که عاشق باشید باید نخست عشق را درون خود جسته و یافته باشید. فقط در این هنگام است که عشق را در دیگری نیز خواهید یافت.

 

۴ – به ازدواج خود مانند راهی متحول کننده و سفری که در بردارنده رشد و تغییر شخصی است بنگرید. گام برداشتن در این مسیر برای شما و همسرتان نیرو، استحکام، پایداری و بردباری به همراه خواهد آورد تا بتوانید سفر عشق را دوشادوش یکدیگر بپیمایید.

 

۵ – به همسرتان توجه و علاقه نشان دهید و هرگز از یاد مبرید که چرا عاشق او شدید.

 

۶ – به همسرتان کمک کنید شما را بیشتر و بهتر دوست داشته باشد. با در میان گذاشتن خواسته های پنهان و نیز درونی ترین و عمیق ترین نیازهایتان با او، کمکش کنید تا شما را خوشحال کند.

 

۷ – به بیان این نکته که عاشق همسرتانید اکتفا نکنید. به او بگویید چرا دوستش دارید و به او عشق می ورزید.

 

۸ – اعجاز و وفوری را که همسرتان با عشق خود به زندگیتان آورده شکر گزار باشید. همانا او کلید ورود شما به بهشت روی زمین است.

 

۹ – به خاطر داشته باشید ازدواج به شما کمک میکند تا هر آنچه را در شما دوست داشتنی نیست بهبود بخشید.

 

۱۰ – پایبندی خود را به ازدواجتان هر روز تمدید و تجدید کنید . آن را قویتر و عمیقتر از روز قبل سازید. این کار رابطه شما را از یک دوستی یا موانست ساده به یگانگی و الحاقی حقیقی و کم نظیر بدل می سازد که یکایک اعمال و حرکات شما را از معنا و مفهوم آکنده میسازد.

 

 

.

منبع : mihantaz.com

راز های ابراز عشق به همسر در دوران نامزدی گردآوری توسط بخش جوان و ازدواج سایت آکاایران
219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات