آموزش، چطور دیگران را عاشق خود کنم

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد آموزش، چطور دیگران را عاشق خود کنم ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته جوانان و ازدواج از سایت ازدواج آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

آموزش، چطور دیگران را عاشق خود کنم

آکاایران: آموزش، چطور دیگران را عاشق خود کنم

آکاایران: آموزش عاشق کردن دیگران به خودتان !

 

به گزارش آکاایران: آیا فکر می کنیدعشق قابل کنترل نیست؟آیا فکر می کنید اگر کسی از همان ابتدای آشنایی عاشقتان نشود، دیگر شانسی ندارید؟آیا فکر می کنید امکان این موجود نیست که بتوانید کسی را دیوانه وار عاشق خودتان بکنید؟

 

اگر پاسختان به این سوال ها مثبت بوده است، احتمالا به قضا و قدر و سرنوشت هم اعتقاد دارید. اشکالی ندارد، خیلی ها اینطورند! اکثر مردم تصور می کنند که عشق چیزی غیرقابل تغییر است و کنترلی روی آن ندارند.

 

اما تحقیقات مختلفی که طی این سالها انجام گرفته ثابت کرده است که شما می توانید عشق را کنترل کنید. و همه اینها توسط قدرت مغز انجام می گیرد. فقط باید یاد بگیرید چطور از ذهنتان استفاده کنید.

 

عشق هیچ فرقی با سایر احساسات روانشناسی که به صورت روزانه تجربه می کنید ندارد:
– ترس
– استرس
– حسادت
– ترحم به خود
– اضطراب

 

این احساسات قابل کنترل هستند و عشق هم جزو احساسات روانشناختی دسته بندی می شود و قابل کنترل است. کنترل عشق بعنوان یک احساس به همان اندازه کنترل ترس، هیجان و از این قبیل آسان است. مشکل اعتقادات ما است. در طول سالها باور کرده ایم که عشق چیزی است که اتفاق می افتد و همه چیز به سرنوشت وابسته است.

 

اما واقعیت متفاوت با این است. با استفاده از روانشناسی عشق می توانید کاری کنید کسی که می خواهید عاشقتان شود و چشمش جای دیگری را نبیند. البته هیچ تضمینی نیست و نمی گوییم این روش ۱۰۰٪ موثر است اما نتیجه کارتان با این روش کاملاً متفاوت خواهد شد. اگر بتوانید شانس اینکه فرد موردنظرتان عاشقتان شود را سه برابر کنید، چرا آن را امتحان نکنید؟

 

 

.

منبع : nazweb.ir

آموزش، چطور دیگران را عاشق خود کنم گردآوری توسط بخش جوان و ازدواج سایت آکاایران
219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات