اشتباهات عروس خانمها در دوران نامزدی

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد اشتباهات عروس خانمها در دوران نامزدی ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته جوانان و ازدواج از سایت ازدواج آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

آکاایران: اشتباهات عروس خانمها در دوران نامزدی

آکاایران: شاید جزو عروس هایی هستید که گمان می کنید تمام دنیا با یک لبخند شما تغییر رویه می دهد و می خواهید با همین انرژی مهار نشدنی، به خانه مشترک تان پا بگذارید اما شما هم مثل بسیاری از زن و شوهرهای دیگر، نمی دانید که دنیای افسانه ای نامزدی تان، با وارد شدن به خانه مشترک و روبه رو شدن با یک […]

شاید جزو عروس هایی هستید که گمان می کنید تمام دنیا با یک لبخند شما تغییر رویه می دهد و می خواهید با همین انرژی مهار نشدنی، به خانه مشترک تان پا بگذارید اما شما هم مثل بسیاری از زن و شوهرهای دیگر، نمی دانید که دنیای افسانه ای نامزدی تان، با وارد شدن به خانه مشترک و روبه رو شدن با یک زندگی جدی، زیرورو می شود. پس اگر می خواهید در گروه زوج های موفق قرار داشته باشید، به چند نکته دقت کنید.

می خواهید خانواده اش را کنار بگذارد؟
خیلی از نگرانی های ما در روزهای قبل از ازدواج را خانواده هایمان تحمیل می کنند. به ویژه اگر شما فرزند اول و یا تنها فرزند خانواده باشید،حساسیت های بزرگ ترها ممکن است تا ناامیدکننده و یا به شدت خسته کننده پیش برود اما حتی در این شرایط هم، نباید ساز خود را بزنید و آنها را ناامید کنید؛ و البته حق ندارید چنین چیزی را از همسرتان هم بخواهید. تنها کاری که می توانید بکنید، این است که با بهترین زبان و بهترین رفتار، به خانواده ها محدوده شان را نشان دهید و از همسرتان بخواهید که از همین آغاز، استقلال زندگی مشترکتان را خدشه دار نکند اما در عین حال، به خانواده ها هم این احساس را القا کنید که قرار نیست فرزندشان را از دست بدهند و تنها شکل این ارتباط است که تغییر می کند.
 
نگرانی هایتان را پنهان می کنید؟
به جای نشان دادن یک چهره همیشه خندان، با او در مورد نگرانی هایتان صحبت کنید و برای برطرف کردن برخی از مشکلات از او کمک بخواهید.گاهی اوقات موضوعاتی که می توانند هفته ها شما را مضطرب و آزرده کنند، با یک گفت و گوی ساده از ذهنتان دور می شوند. پس به او بگویید که قرار نیست همه چیز را تغییر دهد اما می تواند با حمایت عاطفی اش، بسیاری از نگرانی هایش شما را برطرف کند.
 
بی عیب و نقص نشان می دهید؟
حتی در سخت ترین روزهای این نامزدی هم، آرام و صبور هستید؟ دلتنگی ها، نگرانی ها و یا ترس هایتان را به او نشان نمی دهید و نمی خواهید خاطرش را مشوش کنید؟ اگر چنین است باید بگوییم که اشتباه بزرگی را مرتکب می شوید.بگذارید او خود واقعی شما را ببیند. اینکه هر چند وقت یکبار عصبانی میشوید و چطور آن را نشان می دهید، یادتان نرود که شما تا پایان زندگی مشترکتان نمی توانید بی عیب و نقص بمانید. پس به او این توهم را القا نکنید.

تندرستی

.

منبع : persianv.com

اشتباهات عروس خانمها در دوران نامزدی گردآوری توسط بخش جوان و ازدواج سایت آکاایران
219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات