آکاایران: رقیب های همسرتان در زندگی زناشویی

آقایان! مردان عزیز ایران زمین ! لطفا همیشه همسرتان را به این شش نفر ترجیح دهید.

زناشویی

آکاایران: رقیب های همسرتان در زندگی زناشویی


 فرزندانتان

به طور کلی، اگر وقت گذاشتن برای فرزندتان به معنی صرف وقت کمتری برای همسرتان است، پس وقت آن رسیده که تجدید نظر کنید و همسرتان را در اولویت قرار دهید. اگر در شرایطی قرار گرفتید که مجبور شدید بین حمایت از فرزندتان و حمایت از همسرتان یکی را انتخاب کنید، همسرتان را برگزینید.
یک زن دیگر
البته نیازی به گفتن ندارد اما بسیارند کسانی که این نکته ی ظاهرا ساده را فراموش می کنند، پس ارزش یادآوری کردن را دارد. هیچ زن دیگری را نباید به همسرتان ترجیح دهید. یعنی به بهترین دوست دختر دوران بچگی تان چیزهایی را نگویید که به همسرتان نمی گویید! مراقب زمان هایی با یک زن دیگر می گذرانید باشید، چون حتی روابط ساده و به دور از گناه با زنان دیگر، گاهی می تواند فاقد اینکه بفهمید از کنترل تان خارج شود.
 مادرتان
هیچ کدام از اعضای خانواده تان نباید، نسبت به همسرتان در اولویت باشند. به عنوان یک شوهر، این وظیفه ی شماست که طرف ِ همسرتان باشید، و فرقی هم نمی کند چه کسی در مقابل او قرار گرفته است (حتی مادرتان). این رویکرد نیاز به تلاش دارد و شاید لازم باشد توافقاتی را با خود تمرین کنید تا عمیقا به این درک و باور برسید که با همسرتان در یک تیم باشید.
دوستان
شما نباید بعد از ازدواج، ارتباط با دوستان خود را قطع کنید، اما باید بدانید که هیچ رابطه ای (هر چقدر قدیمی و صمیمی) نباید ارزشی بیشتر از رابطه ی شما با همسرتان داشته باشد.
دوستان مجازی
زمان های طولانی گوشی به دست نشستن و چت کردن، کار ساده ای است. این باعث می شود زمان ارزشمندی را که می توانید در کنار همسرتان بگذرانید از دست بدهید. مطمئنا سپری کردن لحظات در کنار همسرتان بسیار مهم تر و زیباتر از وقت گذاشتن برای آنهایی است که حتی نقش کوچکی هم در زندگی تان ندارند. مراقب باشید، دوستان مجازی تان، توجه و انرژی تان را جذب نکنید.


.

منبع : tebyan.net

تبلیغات