loading...

با خوردن خوراکی ها سینه هایی بزرگ و حجیم داشته باشید

آکاایران: با خوردن خوراکی ها سینه هایی بزرگ و حجیم داشته باشید

آکاایران: با خوردن این مواد سینه های بزرگ داشته باشید

بیشتر خانم ها به سینه های کوچک علاقه ندارند زیرا فکر می کنند همسرشان در رابطه جنسی، ممکن است زیاد لذت نبرد و یا اینکه ظاهر آنها با سینه بزرگ تر جذاب تر است. سینه های کوچک باعث کاهش اعتماد به نفس و همچنین کم شدن جذابیت زنان می شود. روش ای جراحی بزرگ کردن سینه هم باعث عوارض می شوند و هزینه های زیادی دارند. اما با روش های کم خطر و ارزان هم می توانید سینه های بزرگ و خوش فرم داشته باشید.

تنها راهی که می توانید سینه هایی بزرگ نسبت به سایر بدن داشته باشید خوردن غذاها و خوراکی های مفید است که در این مطلب آنها را معرفی می کنیم.

شیرین بیان، جو، کنجد، رازیانه، سویا و … برای بزرگ شدن سایز سینه خانم ها مناسب هستند و همچنین پنج انگشت، فلفل بری که به صورت قطره هاى روزانه ویتاگنوس و… باعث می شوند که هورمون استروژن در بدن زن بیشتر ترشح شود.

ویتامین E می تواند باعث تنظیم هورمون ها شود که باعث افزایش ترشح هورمون های تخمدان می شود و سطح هورمون استروژن خون را ثابت نگه می دارد.

اما این خوراکی ها هم منابع خوب برم و فیتواستروژن هستند که برای بزرگ شدن سینه ها مناسب هستند.

انواع آلو، توت فرنگی ، سیب ، گوجه فرنگی ، گلابی ، انگور، گریپ فروت ، پرتقال ، تمشک و سبزی هایی مثل مارچوبه ،چغندر، فلفل دلمه ، ساقه کلم بروکلی ، کلم ، گل کلم ، هویج ، کاهو، پیاز، سویا، سیب زمینی ، شلغم و جو.

کنجد و تخمه افتابگردن مقادیر زیادی فیتواستروژن دارند که این ماده در این دو خوراکی، چند برابر بیش از سایر مواد است.

عرق رازیانه یا عرق شوید و عرق گل همیشه بهار هم حاوی هورمون زنانه هستند که مصرف این عرقیات هم می تواند باعث تنظیم دوره قاعدگی خانمها شود.

البته در صورتی که علل فوق یعنی لاغری و بی نظمی قاعدگی و… نباشد از این عرقیات میتوان استفاده کرد. این عرقیات را با داروهای شیمیایی استفاده نکنید و عرق رازیانه هم برای تاثیرگذاری بهتر، باید یک هفته درمیان مصرف کنید؛ زیرا عرق رازیانه به دلیل داشتن هورمون استروژن می تواند باعث چاقی و افزایش وزن هم بشود.

البته زیاده روی در مصرف عرق رازیانه ممکن است معدهرا سست کند و حتی باعث تشنح نیز شود. برای بزرگ کردن سینه بهتر است فقط از رازیانه استفاده نکنید و از دیگر منابع که حاوی استروژن هستند مانند سویا، کنجد، تخمه آفتابگردان و … هم استفاده کنید.

هنگام دوش گرفتن هم بهتر است سینه هایتان را ماساژ دهید و همیشه از سوتین های نرم و اسفنجی استفاده کنید. البته خواب و استراحت کافی هم تاثیر مثبت دارد.

.

منبع : topnaz.com

تبلیغات