آکاایران: صرف نظر از اینکه چند سال است ازدواج کرده اید و یا تا چه میزان نسبت به هم شناخت دارید، مردها بازهم چیزهایی برای پنهان کردن از شما خواهند داشت.به همین منظور از یک درمانگر خواسته ایم تا در این بار توضیحاتی را اراده کند. با ما همراه باشید .

>  مردها نیز گاهی در مورد ظاهر خود احساس ناامنی می کنند

ممکن است شما بعد از یک کلاس ورزش یک لباس جذاب به تن کنید و از او بخواهید تا نظرش را به شما بگوید. اما مردها صبر نخواهند کرد که شما در مورد تناسب اندام آن ها قضاوت کنید. مردها همیشه دوست دارند که بدانند همچنان در نگاه شما جذاب هستند یا خیر. همه مردها این گونه نشان می دهند که اعتمادبه نفس داشته و احساس امنیت می کنند، اما همیشه نیاز دارند که بدانند در دید شما همچنان جذاب هستند. به همین خاطر بهتر است همیشه خانم ها به صورت کلامی به همسرشان بگویند که او همچنان مرد جذابی است. به او
مردها از همسرانشان چه چیزهایی را پنهان می کنند

آکاایران: مردها از همسرانشان چه چیزهایی را پنهان می کنند

بگویید که چرا فکر می کنید که در کنار او خوشبخت هستید. اگرچه ممکن است تظاهر کنند که اصلاً برایشان مهم نیست اما در اصل کلمه به کلمه حرف شما را با روح خود جذب می کنند.
> مردان نمی دانند چگونه احساسات خود را بروز دهند
به گزارش آکاایران: از لحاظ روحی مردان نسبت به زنان کمتر احساساتی هستند و معمولاً نمی توانند به راحتی در مورد نگرانی های خود صحبت کنند. البته دلیلش آن نیست که احساس ندارند بلکه به این دلیل است که معمولاً به آن ها یاد داده شده است که خودشان از پس این گونه مشکلات به تنهایی بر بیایند و آن را بروز ندهند؛ همیشه می شنوند ” مرد که گریه نمی کند!”.
به همین دلیل شگفت زده نشوید اگر نمی تواند بعد از یک مشاجره یا به دلیل کار کردن شما تا دیروقت به راحتی به شما بگوید که واقعاً ناراحت شده است. از طرف دیگر نیز ممکن است این مرد احساس کند که نگرانی ها و ناراحتی هایش نادیده گرفته شده است که این مسئله خود می تواند در خل و خوی او تأثیرگذار باشد.
حال چه می توان کرد؟ یک زن تنها می تواند مشوق و صبور باشد. احساسات خود را واضح به زبان بیاورید و صبر کنید تا او نیز زبان باز کند و سعی کنید در ابراز احساسات به او کمک کنید.
>  مردها به شدت به شما وابسته هستند
مردها به راحتی می توانند نقش حمایت گر و تأمین گر را به عهده بگیرند. اما تنها تعداد کمی از آن ها کمک دیگران را می پذیرند. حتی اگر این حمایت از طرف همسرشان باشد. مردها در محل کار یا باشگاه دوستان زیادی دارند اما کمتر پیش می آید که دوستی دارا باشند که همه احساس ایشان را بفهمد و کاملاً درکشان کند. مردها واقعاً دوست دارند که به حمایت همسرانشان تکیه کنند اما درعین حال دوست ندارند که ضعیف به نظر برسند.
به همین دلیل فراموش نکنید که همسر و بهترین دوست شوهرتان باشید. یادتان باشد که در مورد مسائل کاری از او سؤال بپرسید و یا از او بخواهید در مورد مسائلش با شما صحبت کند. اگر به نظرتان می رسد که استرس دارد به او بگویید که می تواند با شما صحبت کند، حتی اگر ابتدا بگوید که مشکلی نیست. وقتی صحبت می کند کاملاً به او گوش دهید و از پاسخگویی به او نترسید.برای بهترین دوست او بودم، بازخوردهای صادقانه و مثبت شما مهم ترین قسمت است.

منبع: جام جم آنلاین
کلید واژه: مردها از همسرانشان چه چیزهایی را پنهان می کنند ، روانشناسی مردان ، مردان نمی دانند چگونه احساسات خود را بروز دهند
.

منبع : atisam.com

تبلیغات