با مردان عصبی اینگونه رفتار کنید!!

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد با مردان عصبی اینگونه رفتار کنید!! ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته آیین همسرداری از سایت ازدواج آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

آکاایران: با مردان عصبی اینگونه رفتار کنید!!

با مردان عصبی اینگونه رفتار کنید!!

آکاایران: با مردان عصبی اینگونه رفتار کنید!!


کنار آمدن با همسر عصبی شاید برای خانم ها یکی از مشکلات زندگی زناشویی باشد. اما نگران نباشید در این مقاله چند راه برای آرام کردن مردان عصبانی را به شما می گوییم.

با همسر عصبی چگونه باید رفتار کنیم؟

به گزارش آکاایران: ممکن است همسر خشمگین شما در خانواده ای رشد کرده باشد که اینگونه رفتارها طبیعی بوده است و بیان احساسات درونی با چنین راه های خشن، فاقد توجه به آسیبی که به شما وارد می آید، به نظرش عادی می آید. اگر شما در خانه ای با عشق فراوان بزرگ شده اید، به طور قطع توقع محبت بیشتری از شوهرتان دارید و عصبانی شدن او شما را به میزان فراوانی ناامید و دلگیر می کند.
_ به شوهرتان بگویید که وقتی خشمگین می شود، چقدر شما اذیت می شوید. شاید او از اینکه دارد به شما آزار می رساند، آگاهی ندارد. اگر او شما را دوست دارد باید تلاش کند تا برای جلوگیری از ناراحت شدن شما، عبارات مناسب و لحن متمایزی را یاد بگیرد. در حقیقت برخی از مردها بسیار خودخواهند و از درک دیدگاه های شما سرباز می زنند. اما حداقل سعی کنید زمانی که او آرام است، در این مورد با او به گفت و گو بنشینید.
_ بیشتر مردان متأهل قادرند تا با احترام سخن بگویند، پس تلاش کنید درمورد آنچه بیش از همه شما را آزار می دهد، با او صحبت کنید و از او بخواهید تا بیشتر ملاحظه احساسات شما را بنماید. برای داشتن یک زندگی زناشویی کامیاب، در جهت شاد و خشنود کردن یکدیگر تلاش کنید.
_ در صورتی که شوهر شما به احساساتتان اهمیتی نمی دهد و به صراحت اقرار می کند که می خواهد شما را بیازارد ، ممکن است خودش هم عمیقاً آسیب دیده باشد. از او درمورد آنچه که او را آزار می دهد سؤال کنید و به او قول دهید این مسئله را طوری تغییر خواهید داد که دیگر اذیت نشود. برخی افراد دوست دارند وقتی خودشان آزرده خاطر می شوند، دیگران هم مثل آنها باشند.
_ اگر شما باعث آزردگی او شده باشید، ممکن است او بخواهد کار شما را تلافی کند. بنابراین، درباره آنچه باعث شده تا شما او را اذیت کنید با او حرف بزنید و سعی کنید تا دیگر با این روش او را نیازارید.
_ سعی کنید همواره در منزل و در برابر شوهر و فرزندانتان نکات مثبت همسرتان را یادآور شوید؛ مثلاً همین که مراقب لوازم خانه است و یا این که ایشان به خویشان خود بسیار احترام می گذارد و... این کار موجب خواهد شدنقاط مثبت در ایشان تقویت گردد.
_ پذیرفتن ریاست شوهر در خانه کار بدی نیست و پذیرفتن ریاست ایشان در خانه ضرری ندارد و از نظر روانی ایشان را تامین کرده و آرامش را به خانه باز می گرداند.
_ کارهای بد او را به خوبی پاسخ دهید؛ مثلاً اگر انسان حرف زشت زدشما ذکر خدا بگویید و عکس العمل نشان ندهید.
_ از زندگی خود برای اطرافیان چیزی نگویید و سخن دل خود را تنهابرای خدا بگویید و با گفتگوی با او دل خود را آرام سازید.
_ محیط زندگی را به گونه ای در آورید که رغبت همسرتان برای گفتگو بافرزندان بیشتر شود و حتی الامکان از تشنجات و بگومگوها دوری کنید هرچند حق به جانب شما باشد.

گردآوری : گروه سبک زندگی سیمرغ
seemorgh.com/lifestyle
منبع : سرزمین بانوان

.

منبع : seemorgh.com

با مردان عصبی اینگونه رفتار کنید!! گردآوری توسط بخش همسرداری،آیین همسرداری ،ناگفته های مسايل زناشویی سایت آکاایران
219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات