خیانت

1 2 3
1 2 3

راه های پیشگیری از خیانت مردان، خیانت، خیانت همسر، خیانت زن، خیانت مرد، خیانت شوهر، جلوگیری از خیانت - آکا

آکاایران : بیشتر خانم ها کابوس این را دارند که مبادا همسرشان سراغ زنی دیگر برود و غافل از زندگی اصلی خود با همسر اول بشوند و متاسفانه بدلیل روند صعودی طلاق و مشاهده شدن زندگی اطرافیان که به همین دلیل و دلایلی دیگر از هم پاشیده شده و عشق و محبت روزهای نامزدی و اوایل ازدواج از بین رفته است.
 در این مواقع به ذهن هر کس خطور می کند که چگونه زندگی خود را محکم و استوار نگه دارد و نگذارد که از عشق و محبت همسرش نسبت به خود کم شود حالا ما در سایت ازدواج آکاایران می خواهیم 9 علت خیانت را موشکافی کنیم با ما همراه باشید تا این 9 علت را برای شما بیان کنیم..


راه های پیشگیری از خیانت bsdp20300خیانت، bsdp20219X، خیانت زن، خیانت مرد، خیانت bsdp20327X، جلوگیری از خیانت
خیانت,خیانت به همسر,خیانت زن

خیانت مرد


9 علت مهم خیانت

1. 0000>حس تنوع طلبی : در bsdp20344X بیشتر از خانم ها دیده می شود؛ پیش می آید که بعضی bsdp20785X درگیر چنین bsdp20285Xی شوند.
2. 0000>سردی bsdp20285X : وقتی بین bsdp20753X bsdp20285X محبت آمیز، عاطفی و هیجانی کم می شود و دیگر خبری از احساس شور و هیجان نیست.
3. 0000>سرد شدن نسبت به ظاهر یکدیگر : در bsdp20363X افراد به تدریج ممکن است نسبت به ظاهر همسرشان دلسرد شوند یا اینکه جذابیت های فرد مقابل برای شان یکنواخت و تکراری شده باشد.
4. 0000>ازدواج های اجباری : زن یا مردی که برخلاف میل شان و به دلیل اصرار خانواده تن به ازدواج می دهند، احتمال آنکه به همسرشان خیانت کنند بیشتر از سایرین است.
5. 0000>انتقام گرفتن : bsdp20366X ممکن است به دلیل رنجشی که از یکدیگر دارند دست به انتقام بزنند و راه خیانت را انتخاب می کنند. مثلا مردی که به همسرش بدبین است و او را تحت فشار قرار می دهد، همسرش برای انتقام گرفتن از او بی وفایی می کند. این مورد در زنان شایع است، چرا که دائما زنان به این فکرند تا کارهای بدی را که همسرشان در حق شان کرده تلافی کنند.
6. 0000>برآو0000>رده نشدن نیازهای جنسی : بعضی افراد که در روابط جنسی به مشکل برمی خورند به جای آنکه از طریق مشاوره و مراجعه به متخصصان bsdp20737X شان را حل کنند، سعی می کنند به همسرشان خیانت کنند.
7. 0000>کنجکاوی: گاهی افراد به دلیل صحبت سایرین درباره bsdp20285X خارج از سیستم خانواده، به دنبال بی وفایی می روند و به اصطلاح می خواهند ببینند چه خبر است.
8. 0000>احساس0000> ناامنی در bsdp20612X:0000> یکی دیگر از دلایل، ایجاد بی مهری است. مثلا زمانی که یکی از طرفین به دفعات به همسرش بگوید تو را ترک می کنم، حس ناامنی در او به وجود خواهد آمد.
9. 0000>داشتن انتظارات و رفتارهای غیرمعقول: این انتظارات می توانند در bsdp20794X و مادی باشند، هرکدام به نوعی به زندگی آسیب می رسانند.

بگوییم خیانت یا نامهربانی؟

اگر یک مرد با زنی غیر از همسر خود در ارتباط باشد، از نگاه عموم خیانت محسوب می شود اما اگر همین مرد مدارکی را دال بر مشروع بودن bsdp20612X اش به قانونگذار ارائه دهد، ازدواج دوم است و از نگاه قانون دیگر خیانت نیست در حالی که خانواده این رفتار را یک نوع خیانت می دانند. پس می توان گفت این جامعه و قانون یک جامعه است که میزان خیانت و نا مهربانی را مشخص می کند.

زنان،قدرت مقابله با خیانت را دارند

زنان قدرت کافی برای مقابله با خیانت را دارند تنها کافی است از این باور که همه bsdp20785X مثل هم هستند و جز به bsdp15360X به چیز دیگری فکر نمی کنند دست بردارند و در جهت بهبود شرایط bsdp20251X خود تلاش کنند. لازم است زنان بیاموزند که برای bsdp20300X مهم ترین چیز در bsdp20251X این است که ارزشمند و مورد احترام باشند و به آنها نشان دهند که تا چه اندازه به او احترام می گذارند و او را توانمند می دانند.

چند نوع خیانت داریم؟!

خیانت در bsdp20612X خانوادگی دارای انواع متفاوتی است:

0000>۱ – خیانت رفتاری:

منظور از خیانت رفتاری این است که یکی از همسران به صورت رفتاری و با ارتباط برقرار کردن با شخصی خارج از سیستم خانواده به همسرش خیانت کند که بخش اعظم آن را ارتباط های جنسی تشکیل می دهد و در جامعه ما نیز رایج است.

0000>۲ – خیانت ذهنی :

افرادی که در فکر و تخیلات شان مدام به شخصی دیگر می اندیشند و از آنجا که زاده ذهن شان است، آن فرد شخصی ایده آل به شمار می آید و در این موقع است که برای bsdp20251X خطر می آفریند، زیرا آن شخص دائم شریک زندگی اش را با فرد ایده آل ساخته ذهنش مقایسه می کند و چون در حال قیاس است، در ارتباط با همسرش به مشکل برمی خورد و bsdp20612X سرد می شود.

0000>۳ – خیانت کلامی:

در این نوع خیانت، زن یا مرد به صورت تلفنی یا اینترنتی یا اینکه در هر موقعیتی که فراهم شود با یکدیگر صحبت کرده و گرم می گیرند.

خیانت,خیانت به همسر,خیانت زن

جلوگیری از خیانت bsdp20327X


کدام bsdp20300X بیشتر خیانت می کنند

در این bsdp20612X نمی توان قانون کلی صادر کرد اما گاهی می توان با توجه به تجربه گفت کدام bsdp20785X بیشتر احتمال دارد در bsdp20363X خیانت کنند اما هیچ قطعیتی وجود ندارد؟

بی اعتماد به نفس ها

افرادی که اعتماد به نفس پایینی دارند و تصویر خوبی از خود در ذهن ندارند؛ برای آنکه عزت نفس شان را حفظ و تقویت کنند و به نوعی احساس منفی درونی شان را بهبود بخشند، می کوشند از طریق رفتارهای شان نشان دهند عزت نفس شان بالاست و در این زمینه مشکلی ندارند. این دسته از اشخاص به دنبال bsdp20612X هایی خارج از سیستم خانواده می گردند تا خودشان را اثبات کنند. البته گاهی هم فرهنگ ها باعث ایجاد این تصورات می شوند. مرد می خواهد از طریق bsdp20300Xگی و زن از طریق جذابیت، خود را نشان دهد.

آنها که به دنبال هیجان هستند

افرادی که دچار یکسری از اختلالات بالینی هستند بیشتر در معرض خیانت به همسران شان قرار می گیرند، مثلا اشخاصی که کنترل های هیجانـــی ندارنــد یا اینکــه دچار ضعف شخصیت هستنــد. بـه خصوص آنکه یکسری از افراد دوست دارند دست به کارهای پنهانی بزنند، زیرا برای شان تولید هیجان می کنند و این احساس را به دست می آورند که افرادی زرنگ هستند و دیگران نمی توانند این قضیه را بفهمند.
اینکه فردی در جامعه همیشه کانون توجه باشد و همه را جذب خودش کند، می تواند بر شخصیت و رفتار او تاثیر منفی بگذارد. هرچند گاهی نوع تربیت، فرد را به سمتی سوق می دهد که عزت نفس پیدا کند و هرگز به فکر خیانت به همسر خود نیفتد.

bsdp20300X محو بقیه

در مواقعی که با مرد موردنظر خود به یک رستوران یا کافی شاپ می روید بهتر است به این نکته هم توجه داشته باشید که آن مرد تا چه اندازه محو شماست و با شما ارتباط چشمی دارد. آیا مستقیم به چشمان شما نگاه می کند یا بالای سر و شانه های تان را، یا مدام می چرخد و به پشت سرش نگاه می کند. آیا در هر جمعی تمامی حواس او متوجه شماست یا حضور شما برای او فرقی ندارد؟

bsdp20300Xی با bsdp19220X خیانتکار

عوامل ژنتیک نیز در بحث خیانت موثر است، چراکه بسیاری از ویژگی های شخصیتی که برشمردیم همگی به ژنتیک مربوط است، اما احتمال دارد فاکتور ژنتیک تحت تاثیر محیط زندگی فرد تعدیل شود. برای مثال اگر در خانواده ای تربیت صحیح و اصول اخلاقی حرف نخست را بزند، به طور حتم فرد راه دیگری را برای bsdp20251X خود در پیش خواهد گرفت و در مقابل اگر از کودکی شاهد خیانت های bsdp19220X به مادر باشد، این احتمال وجود دارد که راه bsdp19220X را ادامه دهد.

bsdp20300X «نه» نگو!

افرادی که عزت نفس ندارنـــد، محکــــم نیستنــد، نمی توانند «نه بگویند» و برای شخصیت خود احترامی قائل نیستند به همین نسبت مستعد خیانت کردن به همسر خود هستند. گاهی فرد حتی اگر در شرایط ویژه ای قرار گیرد که امکان خیانت کردن به همسرش برای او فراهم باشد، بازهم خیانت نمی کند، چراکه شخصیتش به او چنین اجازه ای را نمی دهد یا به بیان دیگر ارزش های انسانی و چارچوب و اصولی که برای خود تعریف کرده، هرگز به او اجازه نمی دهد که دست از پا خطا کند.

bsdp20300X پایین تر از همسر

گاهی یک زن نسبت به مرد از نظر موقعیت های اجتماعی و مالی برتری هایی دارد، این مسئله ممکن است در مرد احساس کمبودهایی را ایجاد و او را مستعد خیانت به همسر کند، چراکه در پی ثابت کردن خود و توانایی هایش هم به خود و هم به همسرش است.

خیانت,خیانت به همسر,خیانت زن

جلوگیری از خیانت bsdp20327X

در مقابل خیانت چه کنید

در ابتدا آرامش خود را حفظ کنید و سریع واکنش نشان ندهید. باید این اجازه را به خود بدهید چند روزی از این مسئله بگذرد و در فرصتی مناسب با همسرتان این موضوع را مطرح کنید، دلایل این اتفاقات را بررسی کنید، علت این رفتار را بیابید و نگاهی به رفتار و عملکردهای خودتان در bsdp20251X داشته باشید. از تصمیم گیری های عجولانه بپرهیزید. بیشتر افراد وقتی با این وضع روبه رو می شوند فورا از طلاق حرف می زنند. بهترین کار این است که بعد از ماجرا، سراغ مشاور بروید و مسائل را حل کنید و یک بازنگری در bsdp20612X تان داشته باشید. با همه این موارد اگر دیدید شرایط زندگی فعلی تان سخت است، در نظر بگیرید اگر جدا شوید آیا شرایط بهتر می شود یا بدتر.
راه های پیشگیری از خیانت مردان، خیانت، خیانت همسر، خیانت زن، خیانت مرد، خیانت شوهر، جلوگیری از خیانت گردآوری توسط بخش همسرداری،آیین همسرداری ،ناگفته های مسايل زناشویی سایت آکاایران

اخبار اکاایران

تبلیغات