عروس سایت فواید و مضرات مجردی و متاهلی - آکا

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد عروس سایت فواید و مضرات مجردی و متاهلی ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته دانستنی های قبل ازدواج از سایت ازدواج آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

عروس سایت فواید و مضرات مجردی و متاهلی

آکاایران: عروس سایت فواید و مضرات مجردی و متاهلی

آکاایران: عروس سایت فواید و مضرات مجردی و متاهلی

 

به گزارش آکاایران: افراد متاهل احساس ثبات اجتماعی می کنند

 

لطفا فواید و مضرات مجردی و متاهلی را بیان کنید و اینکه آیا اشکالی دارد یک فرد تا آخر عمر مجرد بماند؟ اگر اشکال دارد بیان کنید چه اشکالی؟

 

پاسخ: تحقیقات نشان می دهد کسانی که ازدواج نمی کنند ناخرسند ، حاشیه ای و منزوی شده و عمر کمتری نسبت به سایر افراد دارند. ازدواج یک رابطه صمیمی و زناشویی میان زوجین است و هر انسان برای ادامه زندگی، شادابی و رهایی از تنهایی به یک رابطه صمیمی نیاز دارد و این رابطه در زندگی زناشویی محقق می شود. اگر چنین رابطه ای میان انسان ها نباشد ، فرد احساس تنهایی کرده و زندگی برایش معنا و مفهومی ندارد.

 

انسان در سن جوانی وارد رابطه صمیمانه می شود و لذا رابطه صمیمانه ، در سلامت انسان و خرسندی او از زندگی نقش اساسی دارد و وقتی این ارتباط شکل ویژه یافت کرد عاشقانه می شود. ازدواج اساسی ترین و طولانی ترنی رابطه ای است که در زندگی انسان ها برقرار می شود و هر فرد با اختیار خود وارد شده اما نمی تواند با اختیار از آن خارج شود. وجود عشق در ازدواج برای تحکیم روابط خانواده بسیار مهم است.

 

فراموش نکنید تولد ، کار ، ازدواج و مرگ، چهار واقعه ای است که نقش اساسی در زندگی انسانها دارند و سمت و سوی زندگی و چگونگی آن را تعیین می کنند.افراد متاهل احساس مفید بودن می کنند چه ازدواج آنها موفق باشد و چه ناموفق! به عبارتی ارتباط مداوم زن و شوهر در شادی نقش دارد.

 

اینکه حتی ازدواج ناموفق هم بهتر از تجرد است، در این گزارش، دلیل علمی دارد: افراد متاهل احساس ثبات اجتماعی می کنند و ارتباطات اجتماعی آنها بهتر از مجردها برقرار می شود، اعتماد به نفس متاهل ها بالاتر می رود، رضایت آنها از زندگی بیشتر بوده و کمتر احساس استرس می کنند و البته اگر ازدواج موفق باشد تمام این تاثیرات بیشتر می شود.

 

 

عروس سایت فواید و مضرات مجردی و متاهلی

.

منبع : aroossite.com

عروس سایت فواید و مضرات مجردی و متاهلی گردآوری توسط بخش دانستنیهای قبل از ازدواج سایت آکاایران
219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات