loading...
چگونه می توانیم عروس را در روز عروسی شاد نگه داریم - آکا

آکاایران: چگونه می توانیم عروس را در روز عروسی شاد نگه داریم

آکاایران: چگونه می توانیم عروس را در روز عروسی شاد نگه داریم؟

به گزارش آکاایران: رازهای شاد نگه داشتن عروس در روز عروسی

 رازهای شاد نگه داشتن عروس در روز عروسی

چگونه می توانیم عروس را در روز عروسی شاد نگه داریم؟

یکی از سؤالاتی که ساقدوش عروس و دوستان و همراهان او از خودشان و دیگران می پرسند و حتی ساعت ها وقت، صرف یافتن جواب در اینترنت می کنند، این است که “چگونه می توانم به عروس کمک کنم؟” به طورقطع حضور فیزیکی شما نقش مهمی دارد. حضور پیدا کردن در تمام مراسم مثل نامزدی، حمام عروسی و مهمانی مجردی قبل از عروسی، کارهایی هستند که می توانید انجام دهید؛ اما یکی از چیزهایی که عروس از شما انتظار دارد که انجام دهید این است که در روز عروسی حضورداشته باشید. آنجا حضورداشته باشید تا به او قوت قلب بدهید و از استرس هایش بکاهید. دوست دارید بدانید که چطور می توانید عروس را در روز عروسی اش خوشحال کنید؟ در اینجا به سه نکته اشاره می کنیم.

۱٫ به او خوب غذا بدهید.

مطمئن شوید که او یک صبحانه مفصل و یک نهار خوب خورده باشد. همچنین او را وادار کنید که مایعات کافی بنوشد. چند بطری آب با نی در اطراف او قرار دهید تا هرچند دقیقه یک بار بتواند فاقد اینکه رژلبش خراب شود، جرعه ای از آن بنوشد.

۲٫ موسیقی خوب برایش پخش کنید.

اگر احساس می کنید که شرایط کمی استرس زا است و یا می بینید که انرژی عروس کاهش یافته است، یک موسیقی از آهنگ های موردعلاقه او پخش کنید؛ و با این کار مجلس را شاد کنید.

۳٫ به او کمی فضا بدهید و بگذارید کمی تنها باشد.

پیشنهاد عروس سایت :  مشکلات ازدواج در سنین پایین را بدانید

هر چه قدر که جشن عروسی شلوغ تر باشد، افرادی که دور عروس جمع می شوند بیشتر خواهند بود. اگر احساس کردید که دوروبر او بیش ازاندازه شلوغ شده است، از دیگران خواهش کنید که او را چنددقیقه ای برای استراحت و آرامش تنها بگذارند.

.

منبع : aroossite.com

گردآوری توسط بخش دانستنیهای قبل از ازدواج سایت آکاایران
تبلیغات