مردان جذب چه زنانی می شوند؟ - آکا

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد مردان جذب چه زنانی می شوند؟ ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر لینک +جذب +مردان را کلیک نمایید و یا در دسته از سایت ازدواج آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

 

مردان جذب چه زنانی می شوند؟
Related image

تا به حال به این فکر کرده اید که کدام خصوصیات زنانه واقعا برای مردان جذاب هستند؟ منظور از خصوصیات زنانه لزوما زیبایی ظاهری نیست. برخلاف تصور بسیاری از خانم ها، اکثر مردان هنگام انتخاب همسر به غیر از زیبایی به چیزهای دیگری هم فکر می کنند. اما این خصوصیات زنانه که مردان را به سوی خود جلب می کنند چه چیزهایی هستند؟

 

ویژگی زنانه 1: زندگی خودش را دارد

زنان در زندگی امروز نسبت به زنان در قدیم از استقلال شخصیتی بیشتری برخوردارند. مهم است که ثابت کنید خودکفا و مستقل هستید و این استقلال را در تمام طول زندگی مشترک حفظ کنید. یک مرد امروزی دوست ندارد همسرش بیش از اندازه به او وابسته باشد و به اصطلاح به او بچسبد، چنین چیزی باعث می شود که او احساس خفگی کند.

پس به جای اینکه خانواده و دوستان را به کلی کنار بگذارید و همه وقت خود را در کنار همسرتان سپری کنید، همیشه در برنامه روزانه خود زمانی را به فعالیت های جداگانه و مخصوص به خود اختصاص دهید. یک رابطه خوب بر زندگی ما حکومت نمی کند، بلکه کیفیت آن را تقویت می کند.

 

ویژگی زنانه 2: صادق و وفادار است

در مورد علایق، احساسات، نقاط ضعف و حتی گذشته خود صادق باشید. ممکن است وسواس خاصی داشته باشید یا در حال حاضر از یک بیماری رنج ببرید ولی ترس از دست دادن او نباید شما را به دروغ گفتن ترغیب کند. هرچیزی که ممکن است بعدها لو برود و او را نسبت به شما سرخورده کند، باید صادقانه و شجاعانه بازگو شود.

هیچ چیز را پنهان نکنید. مطمئن باشید اگر او به اندازه کافی دوستتان داشته باشد نه تنها ترکتان نخواهد کرد، بلکه صداقت و شهامت شما را خواهد ستود و چه بسا به شما کمک خواهد کرد.

 

ویژگی زنانه 3: مراقب خودش هست

این چیزی است که سابقه ای طولانی دارد و از زمان دورترین اجداد ما تا کنون تغییر نکرده است. مردان خانم هایی را می پسندند که از ظاهر خود راضی هستند و به آن افتخار می کنند. منظور ما اصلا این نیست که ظاهری بی عیب و نقص یا شبیه به مدل های لباس داشته باشید. ظاهر ،همه چیز نیست. اما خانمی که به ظاهر خود، به لباس هایی که به تن دارد و به نظافت خود اهمیت می دهد مطمئنا جذاب خواهد بود. یک آرایش ملایم، یک عطر خوب و همه چیزهایی که برای داشتن یک زیبایی طبیعی لازم است، اینها را فراموش نکنید.

 

ویژگی زنانه 4: اعتماد به نفس دارد

مطمئن باشید روزهایی که زنان ظریف و ترسو مردان قوی را به خود جذب می کردند گذشته است. این روزها ضعیف و نیازمند بودن تنها سرزنش دیگران را بر می انگیزد. مطمئن باشید افراد مشهوری که در رسانه ها می بینیم آنقدرها که به نظر می رسد شجاع و قوی نیستند. آنها گاهی فقط تظاهر می کنند. پس به جای اینکه بر نقاط ضعف خود تمرکز کنید، توانایی های خود را گسترش دهید و به رخ بکشید. از زبان بدن حتما استفاده کنید چون به شما کمک می کند به داشتن اعتماد به نفس تظاهر کنید. تماس چشمی را فراموش نکنید و گاهی لبخندی پیروزمندانه بزنید.

 

ویژگی زنانه 5: بالغ است و دیالوگ برقرار می کند

بعضی خانم های جوان دوست دارند با زبان کودکانه حرف بزنند و اتفاقا با این کار توجه طرفشان را جلب می کنند. اما مراقب باشید در این کار افراط نکنید. یک مرد امروزی از همسر خود انتظار دارد که توانایی برقراری یک مکالمه منطقی و عقلانی را داشته باشد. بیش از حد کودکانه رفتار کردن باعث سرخوردگی او می شود. ثابت کنید که فردی رشد یافته و منطقی هستید. در مورد موضوعات جالب صحبت کنید و با دقت به صحبت های او گوش کنید.

 

این یک حقیقت پذیرفته شده است که یک مرد امروزی نسبت به مردی که 30 سال پیش زندگی می کرد از همسر خود توقعات بیشتری دارد. هرچند مردها با هم متفاوتند و معیارهای متفاوتی هم دارند، اما 5 معیار بالا تقریبا مورد توجه همه مردان است. 

منبع: زندگی ایده آل

 


شما احتمالا با جستجوی کلمات زیر وارد مقاله مردان جذب چه زنانی می شوند؟ شده اید چنانچه مطلب مرتبط با جستجوی شما نبوده همان کلمه را در جستجوی سایت وارد کنید

با پسران راجع به ازدواج صحبت نکنید , کشاندن شوهر به سمت خانوهده همسر , راه های جذب پسران در دانشگاه , مردان جذب چه دخترانی میشوند , راهکارهایی برای جذب مردان , راه جذب مردان برای ازدواج , مردان عاشق چ زنانی میشوند , بهترین راه های جذب مردان , برای جذب پسران چه کنیم؟ , راهکاری برای جذب مردان , چگونگی جلب توجه مردان , روش برخورد با جنس مرد , جذب مردان برای ازدواج , کارهایی برای جذب دختر , کارهایی برای جذب زنان , آموزش جذاب بودن مرد , راههای جذب خواستگار , چگونه جذب همسر کنیم , راه سریع جذب مردان , روش های جذب مردان , راه های جذب پسران , راه های جذب مردان , راههای جذب دیگران , متقاعد کردن مردان , روش های جذب پسران , راه جذب جنس مخالف , روش های جذب همسر , راههای جذب پسران , راههاي جذب مردان , روشها ی جذب شوهر , راههای جذب شوهر , توجه كردن به زن , راههای جذب زنان , روش جذب مردان , راه جذب مردان , راضي كردن مرد , جلب توجه دختر , راهکارجذب پسر , چگون جلب توجه , جذب عشق مردان , جذب نظر مخالف , ذلیل کردن مرد , جذاب شدن پسر , روش جذب زنان , راه هایب جذب , راه هاي جذب , جلب توجه به , روش های جذب , توجه به خود , شیوه مردان , جذب یک پسر , جذب اقایان , راههای جذب , جذب مردان , تاثیر جذ , جذب همسر

مردان جذب چه زنانی می شوند؟ گردآوری توسط بخش دانستنیهای قبل از ازدواج سایت آکاایران

اخبار اکاایران

تبلیغات