دوران عقد

1 2 3 4 5
1 2 3 4 5

عقد کرده ها بخوانند، دوران عقد، رفتار دوران عقد، نکات مهم دوران عقد، عقد آکا

  bsdp20603X کرده ها بخوانند

«دوران bsdp20603X» دوره ای پس از خواندن صیغه bsdp20603X دایم است که bsdp20612X میان bsdp20664X را bsdp20612X ای مشروع و قانونی میسازد. bsdp20664X با bsdp20603X شرعی و قانونی با یکدیگر پیمان ازدواج را بسته اند، اما هنوز در دو آشیانه اند.
این دوران دارای اهمیت ویژه ای میباشد که به پاره ای از آن میپردازیم ...

bsdp20603X کرده ها بخوانند، دوران bsdp20603X، رفتار دوران bsdp20603X، نکات مهم دوران bsdp20603X، bsdp20603X آکا
[categoriy],عقد کرده ها بخوانند , عقد , عقد رسمی

1- برای دختر و پسر  که از کودکی در کنار خانواده خود زندگی کرده اند و با اعضای خانواده مانوس بوده اند، جدایی ناگهانی دشوار است و این امر ممکن است سبب ایجاد خلا عاطفی برای  آنها «به ویژه دختر» گردد. لذا دوران bsdp20603X فرصتی است تا به تدریج هم bsdp20664X و هم خانواده های آنها آماده پذیرش و تحمل این جدایی شوند.
2- bsdp20664X که تا چندی پیش از این، با یکدیگر ناآشنا و بیگانه بوده اند، برایشان سخت است که یک باره در کنار هم قرار گیرند و زندگی مستقلی را آغاز کنند. دوران bsdp20603X میتواند این فرصت را برای آنها فراهم سازد تا با انس و همدلی که به مرور زمان نسبت به یکدیگر پیدا میکنند، با آمادگی و آرامش بیشتری bsdp20251X خود را آغاز کنند.
3- نکته مهم و اساسی این است که در این دوران bsdp20664X میتوانند به شناخت بیشتری از یکدیگر دست یابند و به شناخت قبلی خود «که پیش از این دوران، در مرحله انتخاب به دست آورده اند»، عمق بیشتری ببخشند تا خود را برای تفاهم و سازگاریو بالندگی مطلوب در bsdp20251X آینده آماده سازند.
4- bsdp20664X در این مدت میتوانند برای پذیرش مسئولیت bsdp20251X آمادگی لازم را به دست آورند. این دوران فرصت مناسبی برای برنامه ریزی bsdp20753Xی جوان برای bsdp20138X و شکوفایی bsdp20251X است همچنین شور و نشاط و امید نسبت به زندگی آینده که با سخنان پرامید و رفتار متین و مطمئن از جانب bsdp20664X میسر میگردد.
5- با شروع دوران شیرین bsdp20603X، خداوند متعال محبت و عشق بی نظیری را میان bsdp20664X به وجود میآورد، به طوریکه آنها از دیدن یکدیگر خوشحال شده و آرامش درونی خاصی را احساس میکنند و با دیدارهای صمیمانه در این دوران، مهر و محبت آنها نسبت به هم افزایش مییابد. باید توجه داشت رفتار و گفتار آنها در افزایش محبت یا کاهش آن موثر است.
 در  دوران  bsdp20603X bsdp20664X میتوانند به شناخت بیشتری از یکدیگر دست یابند و به شناخت قبلی خودکه پیش از این دوران، در مرحله انتخاب به دست آورده اند، عمق بیشتری ببخشند
6- اگر این دوران با هوشیاری و خردمندی سپری شود، تبدیل به شیرین ترین و به یادمانیترین دوران زندگی bsdp20753Xی جوان میشود. زیرا bsdp20664X، از داشتن موهبت همسر بهره مند هستند و نیز مسئولیت ها و تعهدات کمتری نسبت به یکدیگر دارند. (پسر تعهد کمتری نسبت به هزینه و تامین مایحتاج زندگی دارد و دختر نیز مسئولیت اداره خانه را بر عهده ندارد).
7- خانواده های همسران در این فاصله میتوانند برای تهیه مقدمات ازدواج آنها آمادگی لازم را پیدا کنند.
8- این دوران زمان مناسبی برای تامین نیازهای bsdp20664X است تا بدین وسیله هر دو به آرامش و سکون برسند. یکی از این نیازها، نیاز به مورد توجه واقع شدن است که برای تامین آن bsdp20664X در دوران bsdp20603X باید عواطف و احساسات یکدیگر را در نظر بگیرند و برای آن ارزش قابل توجهی قائل باشند.
- ملاقات زوجین در دوران bsdp20603X
دیدارهای همسران در دوران bsdp20603X از اهمیت بسیاری برخوردار است. این دیدارها از دو جهت سودمند است: همسران میتوانند هم از کنار هم بودن لذت ببرند و هم با روحیات و اخلاق یکدیگر آشنا شوند.
اما برای اینکه این ملاقات ها به دور از تنش و به نحو سالم و مطلوب صورت گیرد توجه به نکته زیر ضروری است:
- جهت ملاقات یکدیگر زمان و دفعات آن را با مشورت همسر و خانواده او تعیین کنید، زیرا رعایت این مسئله دارای محاسن زیر است:
اگر خانواده عروس از زمان حضور داماد در خانه خود آگاه باشند، به راحتی میتوانند مقدمات لازم برای پذیرایی و استقبال از او را فراهم کنند، در این صورت داماد نیز احساس میکند که مورد احترام قرار گرفته است و خانواده دختر نیز به خاطر سرزده آمدن داماد دچار نگرانی و ناراحتی به لحاظ فراهم نبودن مقدمات پذیرایی از او نمیشوند.
به دلیل نظم حاکم بر این گونه ملاقات ها، bsdp20664X از آرامش روانی برخوردار میشوند. زیرا داشتن نظم یک نیاز روانی است.
دختر برای دیدار همسر خود آمادگی بیشتری دارد و خود را برای دیدار با او آماده میکند. بدین ترتیب برای همسر خود جذابیت بیشتری خواهد داشت و این باعث رضایت مندی آنها از ملاقات با یکدیگر میشود.
در ملاقات هاییکه در دوران bsdp20603X با یکدیگر دارید برای موفق و شاداب بودن این دیدارها باید مقدماتی فراهم کنید:
توجه به خود و آراستگی ظاهر خود داشته باشید. آراستگی پسر این است که به وضعیت اصلاح موهای خود و مرتب بودن آنها، تمیز بودن کفش و لباس ها، استفاده از عطر مناسب و مورد علاقه همسر توجه داشته باشد. آراسته بودن دختر نیز این است که لباسی بپوشد که برازنده اوست. خود را به نحوی مطلوب و زیبا آرایش کند. موهای خود را به شکلی مناسب و زیبا مرتب نماید و از عطری مناسب که مورد علاقه همسرش است و جذابیت او را بیشتر میکند استفاده نماید.
همیشه قبل از حضور در خانه همسرتان، با تماس تلفنی آنها را از آمدن خود مطلع سازید. در صورتیکه مجبور به لغو قرار ملاقات شدید، حتماً سریع به آنها خبر دهید و اگر هم به منزل همسرتان دیر رسیدید از آنان عذرخواهی کنید.
برای همسرتان هدیه ای مناسب در حد توان خود و سلیقه او تهیه کنید. یک شاخه گل نیز میتواند احساس خوبی را در همسرتان ایجاد کند که حاکی از عشق و محبت شما نسبت به اوست.
از نوشتن کلمات زیبا بر روی هدیه خود دریغ نکنید. (عباراتی مانند: «عزیزم دوستت دارم»، «تقدیم با عشق»، «تقدیم با صمیمانه ترین محبت ها»، «تقدیم به زیباترین گل زندگی ام» و...
ناگفته نماند که گفتن این کلمات در هنگام دادن هدیه، محبت شما را در دل همسرتان بیشتر خواهد کرد.
(bsdp20753Xی جوانیکه به خاطر وضعیت خاص شغلی یا تحصیلی کمتر موفق به دیدار یکدیگر میشوند، بهتر است در همان ملاقات های اندک خود، آن چنان با گرمی و محبت و صمیمیت و عشق با یکدیگر برخورد کنند(با به کاربردن کلماتی که حاکی از عشق و علاقه زیاد آنها به همسرشان است) که در هنگام عدم حضور همسرشان با یادآوری آن خاطرات شیرین، عشق به همسرشان هم چنان در دلشان پایدار بماند.
bsdp20283Xان هم باید در حد توان خود وسایل لازم برای یک پذیرایی گرم و صمیمی از آنها را فراهم سازند. با گشاده رویی پذیرای آنها باشند و در صورت امکان اتاقی را برای ملاقات خصوصی آنها اختصاص دهند.
قبل از ملاقات خصوصی با همسر باید مدتی را با خانواده او به گفت وگو و احوالپرسی بپردازید.
استقبال گرم از همسر هنگام ورود به منزل یکی از عوامل پایه ای و استحکام خانواده است.
در ملاقات خصوصی ابتدا با گفتار نرم و صمیمانه که حاکی از اشتیاق نسبت به یکدیگر است، با هم احوالپرسی کنید. در آغوش گرفتن و بوسیدن هم یکی از امور ضروری در این ملاقات ها میباشد که نشانه محبتتان به یکدیگر است.
با کلمه زیبا و دلنشین از هدیه همسرتان تشکر کنید و متقابلاً علاقه خود را به او ابراز کنید. هدیه همسرتان با عشق و علاقه به شما تهیه شده است، مبادا ارزش حقیقیآن را به واسطه هزینه کم یا اندازه کوچکش نادیده بگیرید.
سعی کنید در این دیدارها با یکدیگر گفت و گو داشته باشید. زیرا صحبت نکردن با یکدیگر موجب سردی در bsdp20285X میان شما میگردد. ضمن اینکه با انجام این گفت و گوها، میتوانید از یکدیگر شناخت بیشتریپیدا کنید و با روحیات و خصوصیات رفتاری یکدیگر آشنا شوید.
از همسر خود تعریف کنید. از نوع رفتار او، وضعیت ظاهری، از عطریکه استفاده کرده است و... اینها از جمله عواملی است که بر جذابیت ملاقات های شما می افزاید و موجبات دلبستگی بیشترتان را فراهم میکند.
آنچه در دل دارید به زبان آورید و نگذارید نکات کوچکیکه موجب ناراحتی شما شده است پنهان نماند. زیرا با انباشته شدن حرف های کوچک است که انبوهی از bsdp20737X به وجود می آیند
در سخن گفتن باید علایق همسر خود را در نظر بگیرید نه اینکه حرف هایی بزنید که تنها خودتان به آن علاقه دارید.
حتما سخن خود را با پیامی مثبت آغاز کنید. از کلماتی زیبا و مناسب استفاده کنید.
شاد و با نشاط سخن بگویید. این هنری است که باید فرا گرفت.
ملایمت در کلام بسیار موثر است. حتماً با همسرتان با نرمی، ملایمت و گرم صحبت کنید.
نه آن قدر در bsdp20501X و مبهم صحبت کنید که همسرتان صحبت شما را متوجه نشود و نه به گونه ای صحبت کنید که از آن تندی ورک گویی آزاردهنده استنباط شود.
گفتن حرف های امیدوار کننده (البته نه دروغ) میتواند چشم انداز آینده ای روشن را در برابر همسرتان جلوه گر سازد.
گفت وگوی سالم باید دو طرفه باشد. (به این معنی که نباید همواره یک نفر صحبت کند و دیگری شنونده باشد. فرصت صحبت کردن را به همسرتان نیز بدهید.)
از اهمیت و ارزش نگاه های چشم در چشم بدون کلام هرگز غافل نشوید.
از همین ابتدای bsdp20251X، یاد بگیرید که آنچه در دل دارید به زبان آورید و نگذارید نکات کوچکی که موجب ناراحتی شما شده است پنهان نماند. زیرا با انباشته شدن حرف های کوچک است که انبوهی از bsdp20737X به وجود می آیند.
سعی کنید bsdp20942Xی برای صحبت های همسرتان باشید. با دقت و توجه کامل به سخنان او گوش دهید و در مواقع لازم با او همدردی و همدلی نمایید. بدین ترتیب همسر شما احساس میکند که یار و یاور و مددکار خوبی را در کنار خود دارد.
صداقت در گفتار عامل مهم دیگری است که به تداوم گفت وگو می انجامد و میتواند همسرتان را برای وارد شدن در زندگی با شما دلگرم سازد. دروغ گویی ناشی از عدم توانایی، ترس و نگرانی و ساده انگاشتن همسر است. برای جلب اعتماد بیشتر و استحکام روابط زناشویی از دروغ گویی اجتناب کنید.
برای جلب اعتماد بیشتر و استحکام روابط زناشویی از دروغ گویی اجتناب کنید.
لازم نیست تمام اسرار زندگی خود یا خانواده خود را با همسرتان درمیان بگذارید. اسراری را که به bsdp20363X شما چندان ارتباطی ندارد و آشکار شدن آن به bsdp20285X شما با همسرتان لطمه وارد میسازد، تا پایان bsdp20641X محفوظ داشته و بر ملا نسازید.
از bsdp20721X کردن و ترک گفت وگو بپرهیزید؛ ترک کردن گفتگو به حالت bsdp20721X باعث آسیب های روانی میگردد. ضمن اینکه در دوران bsdp20603X، ممکن است موجب تردید در ادامه bsdp20251X شود.
در گفت وگوی با همسرتان هرگز از خواستگاران و خاطرخواهان قبلی خود یاد نکنید، زیرا باعث دلسردی میان شما و همسرتان میشود. (bsdp20753Xی جوانیکه از یکدیگر دور هستند خوب است نکات مذکور را در حین گفت وگوهای تلفنی که با یکدیگر دارند، مراعات نمایند.)
گاهی یک نگاه محبت آمیز و تبسمی بر لب، بیشترین عشق و گرمی را به همسر می بخشد و موجب دلگرمی او برای ادامه bsdp20251X خواهد شد. خالق دل ها، نگاه صمیمانه و عاشقانه همسران به یکدیگر را عبادت میداند.
پیامبر اکرم (صلی الله علیه واله وسلم) فرمودند: «وقتی مرد به زن خود با محبت مینگرد و زنش به او با مهر نگرد، خداوند به دیده bsdp19203Xت به آنها مینگرد.»
نوشتن نامه های عاشقانه محبت شما را به یکدیگر زیاد میکند.
در صورتیکه تلفن همراه دارید پیام کوتاه را فراموش نکنید. پیام های کوتاهی تلفنی که سرشار از محبت است بر محبت و علاقه شما می افزاید.
از مناسبت های خوش، عکس بگیرید. از نامه ها، عکس ها، فیلم های زیبای این ایام به خوبی محافظت کنید و برای استحکام بیشتر پیوندتان، تا پایان bsdp20641X، هر چند وقت یک بار آنها را با هم مرور کنید.
تبیان


عقد کرده ها بخوانند، دوران عقد، رفتار دوران عقد، نکات مهم دوران عقد، عقد آکا گردآوری توسط بخش ازدواج با اجازه بزرگترها سایت آکاایران

اخبار اکاایران

تبلیغات