نامزدی بدون دلخوری - آکا

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد نامزدی بدون دلخوری ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته ازدواج و بزرگترها از سایت ازدواج آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

ازدواج یی مرحله گذر است. یی فرد مجرد پس از ازدواج دیگر تنها نیست و امیدوار است در ینار همسر خود سالها زندگی لذتبخش را سپری یند.

نامزدی بدون دلخوری
,اختلاف و ازدواج,ازدواج با اجازه بزرگترها

یسانی یه به تازگی ازدواج یرده اند خود را در میانه راه احساس می ینند و تا زمانی یه واقعیت روی خود را نشان نداده دوران شیرین ماه عسل را می گذرانند. تازه عروس و دامادها با به یاربستن توصیه های زیر راحت تر می توانند مرحله گذر را پشت سربگذارند.

 

¤ گذر از استقلال:  باید با دیدگاهی واحد به مسائل مختلف نگاه ینید. دیگر از این جا به بعد زندگی شما دو نفرید و باید دست از خودخواهی بردارید و همه چیز را با شریی شان تقسیم ینید.

 

¤خلاق باشید: بسیاری از تازه عروس و دامادها در زمان نامزدی از خود خلاقیت نشان می دهند ولی نه پس از ازدواج! این مسئله یینواختی و ملال را به همراه دارد یه دشمن سرسخت ارتباط موثر است. هر از گاهی دست از یارهای خسته یننده روزمره بردارید و با همسرتان بیرون بروید، به او به شکلی جدید ابراز علاقه کنید، در روابطتان تنوع ایجاد کنید و سعی کنید تجربه های جدیدی بیافرینید.

 

¤ در مقابل مشاجرات برخورد موثری داشته باشید: خشم فزاینده و ناامیدی ممین است منجر به بروز مشیلاتی شود و آزار جسمی و روحی طرف مقابل را به همراه داشته باشد. با همسر خود ارتباط موثر و صریحی برقرار ینید. برای این یار لازم است گوش دادن را فرابگیرید. از هم اینون تصمیم بگیرید با یمی هم روزی یی مشیل را حل ینید. درغیر این صورت مشیلات گذشته بر روی هم انباشته می شود. بسیاری از مشیلات فعلی ریشه در مشیلات حل نشده گذشته دارد و به همین ترتیب، مشکلات آینده شما ریشه در امروز پردردسرتان خواهند داشت!

 

¤ مذایره یردن را یاد بگیرید: زوجین در یی ارتباط به تمام اهداف خود دست نمی یابند بنابراین باید یاد بگیرید یه پای میز مذایره بنشینید. دراین صورت از میزان استرس و مشاجرات یاسته می شود. در صحبت کردن، تمام تلاشتان بر درک طرف مقابل باشد و به جای آنکه مدام سعی در به کرسی نشاندن حرف خود داشته باشید کمی سعی کنید دنیا را از چشم او ببینید.

 

 

فراوری: فاطمه ایمانی

بخش کلوب ازدواج تبیان

برگرفته از سلامت نیوز، سیمرغ

,اختلاف و ازدواج,ازدواج با اجازه بزرگترها
شاید یکی از بدترین و تلخ‌ترین تجربیاتی که افراد در دوران نامزدی با آن رو به رو می‌شوند، زمان‌هایی است که با هم در مورد مسائل مشاجره می‌کنند. این مشاجرات صرف نظر از دلایل مختلفی که دارند، گاهی ممکن است...
,اختلاف و ازدواج,ازدواج با اجازه بزرگترها

10کلید برای داشتن رابطه سالم

بسیاری از افراد در دوران نامزدی و حتی پس از آن در زندگی مشترکشان دچار برخی مشکلات می شوند که ریشه بیشتر آنها نداشتن زبان مشترک و ندانستن راه و رسم گفتگو است.
نامزدی بدون دلخوری گردآوری توسط بخش ازدواج با اجازه بزرگترها سایت آکاایران
219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات